What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Sen kafanı yorma Fetö artığı Meral için iyi günler bunlar. Yedi sülalesine gitmeye gerek yok. Kendisi Fetö artığı olduğu çok iyi biliyor. Fetö artığı meral o kadar Fetö’ye uzak ki Ali Lapanta denilen Fetöcü it ile koyun koyunalar.

Bilmem farkında mısın Fetö için AkParti öncesine zerre laf edemiyorsunuz. Dedim ya sizin derdiniz Fetö değil. Erdoğan düşmanlığı sizi bu ülkeyi yok etmeye çalışanlar ile kol kola getirmiş. Pkk ile koyun koyuna olmanızı normal karşılıyorum. Bu tür olaylar AkParti’de olunca Vatan, Millet naraları atarsınız. Ama kendinizde olunca üç maymunu gayet iyi oymuyorsunuz. Oyunculuğunuzu sevdim.

Al sana Fetö artığının Fetöcü savunurken konuşmaları

Gerçi doğru ya bu tür konuşmaları AkParti’den birisi yaparsa Fetöcü olur. Sizden birisi yaparsa normal

Ağzına yüreğine sağlık kardeş, çok doğru yazıyorsun hakikati yazıyorsun ancak bunların derdi hak yada doğruyu anlamak görmek değil. Bunların derdi farklı sebeplerle Erdoğan düşmanlığı yapmak, bütün Türkiye düşmanlarının derdi de Erdoğan düşmanlığı nitekim bunların hepsi tek bir safta toplandılar.

Erdoğan düşmanlığı için dinini vatanını aklını satacak kadar yoldan çıkmış bir topluluk haline dönüştüler, kimileri harbi hasta kimileri harbi Türkiye düşmanı. Varsınlar düşmanlıklarını yapsınlar ateş olsalar düştükleri yeri yakarlar.

İt ürür kervan yürür biz devletimizin menfaatine bakalım.

''Tiyatro''(!) diyenler iyi okusun!

24. Genelkurmay Başkanı Hilmi Özkök (19 Ekim 2016): “2004 MGK Toplantısı’nda AKP Hükümeti’ni FETÖ’ye karşı uyardık ama bir şey yapmadılar.”

• 22 Kasım 2010 tarihli ve 2010/1116 sayılı Bakanlar Kurulu: “irticanın tehdit olmaktan çıkarılması”
ve “irticayla mücadele görevi bulunan devlet organlarının tasfiyesi”

• Milli Güvenlik Siyaset Belgesi (MGSB) değiştirilerek: “irtica iç tehdit olmaktan çıkartılmış”

• Başbakanlık Uygulamayı Takip ve Koordinasyon Kurulu (BUTKK) feshedilmiştir.

• Başbakanlık 14 Aralık 2010 tarih ve 2010/27 Sayılı Genelgesi: 1997-1999 yıllarında çıkarılan ve 28 Şubat ürünü olarak adlandırdıkları 7 adet talimat ve genelge yürürlükten kaldırılmıştır.

Ağzına yüreğine sağlık kardeş, çok doğru yazıyorsun hakikati yazıyorsun ancak bunların derdi hak yada doğruyu anlamak görmek değil. Bunların derdi farklı sebeplerle Erdoğan düşmanlığı yapmak, bütün Türkiye düşmanlarının derdi de Erdoğan düşmanlığı nitekim bunların hepsi tek bir safta toplandılar.

Erdoğan düşmanlığı için dinini vatanını aklını satacak kadar yoldan çıkmış bir topluluk haline dönüştüler, kimileri harbi hasta kimileri harbi Türkiye düşmanı. Varsınlar düşmanlıklarını yapsınlar ateş olsalar düştükleri yeri yakarlar.

İt ürür kervan yürür biz devletimizin menfaatine bakalım.

Benim için parti önemli değil. Birtane Solcu göremedim genel olarak eleştiren Fetöyü. Bu adamlar 30 yıldır Devletin içindeler. O zamana kadar kimler geldi kimler geçti. Fetö’ye naralar dizen Meral’den tut, şefaatçi kime olunacak istediler de ne vermedilere kadar herşey oldu bu ülkede. Bu şahıslar dürüst olsalar Fetö konusunda hak veririm. Bak tekrar ediyorum bunların sıkıntısı ne Fetö ne de Pkk! AkParti yok Fetö AkParti yok Pkk yok Barzani diye papağan gibi tekrarlıyorlar. Ulan Barzani denen it bu ülkeye kaç kere geldi haddi hesabı belli değil. Tansu Çiller’den tut Mesut Yılmaz’a kadar Bülent Ecevit’e kadar kimle görüştü belli. Ama yok bunlar olmamış sanki tek AkParti hükümetinin görüşmesi batıyor. Madem dürüstsün maden adamsın eleştireceksen herkesi eleştireceksin ben senin yiğitliğini o zaman göreyim. Ben AkPartili olarak bu olanları asla desteklemiyor isem Solcu Chp’li geçinenler de kendi iktidarlarının bu zatlar ile olan görüşmeleri karşısında üç maymunu oynamayacak. Tekrar ediyorum. Bu tatlı su solucanlarının tek sıkıntısı AkPart karşıtlığı bu tür şerefsizler ile ittifak yapacak kadar yakınlaşıyor isen ve hala AkParti’ye laf etmeye kalkıyor isen... daha da gerisini anladın sen.

Evet Barzani Türkiye' ye daha once de geldi ama hic kirmizi halı ile karsilanmadi. Hele k*rdistan pacavrasi hic dalgalandirilmadi. Megri megri pkk sarkisi esliginde kari gibi aglanmadi..

FİTO islami teror örgütü hakkinda daha once de yazdigim bir seyi tekrar edeyim.

Fetullah Akp önce de vardi, evet...
Ama ilişkiler en fazla bir kac sozden ibaretti. Okullar vs...

AQP partisi işi söz boyutundan cıkarip ihanete ortaklik düzeyine getirdi. Iktidar yetkilerini kullanip Fetullahin islamci ajanlarini devletin kilcal damarlarina kadar yerlestirdi.
Bu duruma karsi cıkanları hapsetti.

AKP partisi hukumet olarak yetkilerini cumhuriyet düşmanlari lehinde kullandigi , hatta suça iştirak ettiği için "vatana ihanet" sucunu islemistir. Cezasi agirlastirilmiş muebbettir.

Hepimiz görecegiz ilerde.

Yahu Allahtan kork. Zekeriya Oz denen kevaşe cocugunun altına benim paramla son model zirhli mersedes cektiler.

Hesap Sırat köprüsünden de agir olacak..

''Tiyatro''(!) diyenler iyi okusun!

TBMM eski Başkanı ve Adalet eski Bakanı Mehmet Ali Şahin (30 Kasım 2013): “Bu kararla ilgili tek bir adım atmadık”

CnzdGXhXgAAP3pi.jpg

Aklima geldikce deliriyorum...

Cemaat kumpasi ile hapsedilen vatansever yarbay Ali Tatar haksizliklara dayanamamis, intihar etmişti. Oldukten sonra sucsuzlugu anlasilmis beraat etmisti.

Yandaş gazeteci Engin Ardic denen O. Cocugu Tatar in arkasından "mermiye kafa attı, hesap vermeden nereye gidiyorsun" diyerek dalga gecmisti..

Yatacak yeriniz yok sizin..Allahsizlar..

Bursa'da Türkiye-Ermenistan maçı var. Simdi bu milliyiz diyen Akp partisi var ya... işte o, Azerbaycan bayragini yasaklayip stada alınmasını engelledi..

Belki de bu forumda yazanlarin cogunun yasi birçok seyi hatirlamaya yetmez.

Türkiye Cumhuriyetinde Türk Bayragi bile yasaklandi..

Evet Barzani Türkiye' ye daha once de geldi ama hic kirmizi halı ile karsilanmadi. Hele k*rdistan pacavrasi hic dalgalandirilmadi. Megri megri pkk sarkisi esliginde kari gibi aglanmadi..

FİTO islami teror örgütü hakkinda daha once de yazdigim bir seyi tekrar edeyim.

Fetullah Akp önce de vardi, evet...
Ama ilişkiler en fazla bir kac sozden ibaretti. Okullar vs...

AQP partisi işi söz boyutundan cıkarip ihanete ortaklik düzeyine getirdi. Iktidar yetkilerini kullanip Fetullahin islamci ajanlarini devletin kilcal damarlarina kadar yerlestirdi.
Bu duruma karsi cıkanları hapsetti.

AKP partisi hukumet olarak yetkilerini cumhuriyet düşmanlari lehinde kullandigi , hatta suça iştirak ettiği için "vatana ihanet" sucunu islemistir. Cezasi agirlastirilmiş muebbettir.

Hepimiz görecegiz ilerde.

Yahu Allahtan kork. Zekeriya Oz denen kevaşe cocugunun altına benim paramla son model zirhli mersedes cektiler.

Hesap Sırat köprüsünden de agir olacak..

Size dert olan Kırmızı halı ile karşılanması yani. Yoksa istedikleri gibi gelebilirler. Veya Pkk marşı ile Anıtkabire gidebilir sözde Chp’liler. Veya Chp’li Ataşehir Belediyesi halkın parasını Sözde İnsani Yardım adı altında Pkk’lılara yardım için harcayabilir Hiç sıkıntı yok yeter ki üç maymunu oynamaya devam illa birşeyler bulup ucundan da olsa saldırmaya devam.

Boşver sen başkasının Sırat Köprüsünden nasıl geçip geçmeyeceğini kendinize yanın paşam...

Bayragin adı Türk bayragi olmasın, devlete Türkiye denmesin, bu ulkede kürtler de var diyenler bile oldu.

Artik iş çığırından oyle bir cikmisti ki, millet Türk'üm demeye korkar olmustu. Hatta yine başka bir o. ç "Akp sayesinde hepimiz Türk olmaktan kurtulduk" demisti.

Daglara, taslara, okullara, kışlalara yazdigimiz Ne Mutlu Türküm Diyene sozu bile bi taraflarina batti ve her yerden sildiler.. Pkk acilimina zarar gelmesin diye Diyarbakirda kürtçe tabelalara bile izin verdiler..

Rahmetli Kamer Genç mezardan çikip gelse de, "yanlis yapıyorsunuz bu fetullah memleketin başına bela olacak" dediği için sarhoş kafayi cekmis deyip üstüne yuruyen Akp partililerin suratina tükürse yeridir.

Hatta tukurmekle kalmayip hepsini raki şişesinin üstüne oturtsa yeridir...

Memleket ne hale geldi bunlarin yuzunden...

Ne hale getirmisler? Biraz sacmalama dozunu arttir da Gulen orgutunu kuran ve devlete sizdiran kisi Tayyip Erdogan de..

Belli ki cok gencsiniz. Hatirlamiyorsunuz..

Işid Aynel Arap kentinde Pkk/ypg yi sıkıştırmış ve anasini s*kmek üzereydi. Pkk ciyak ciyak ağlıyor, yardim istiyordu..
Bu goz yaslarina dayanamayan Akp basbakani "bana serok Ahmet derler" dedi ve pesmergeyi pkk'nin yardimina gonderdi. Yok olmaktan kurtardi.

Bayragin adı Türk bayragi olmasın, devlete Türkiye denmesin, bu ulkede kürtler de var diyenler bile oldu.

Artik iş çığırından oyle bir cikmisti ki, millet Türk'üm demeye korkar olmustu. Hatta yine başka bir o. ç "Akp sayesinde hepimiz Türk olmaktan kurtulduk" demisti.

Daglara, taslara, okullara, kışlalara yazdigimiz Ne Mutlu Türküm Diyene sozu bile bi taraflarina batti ve her yerden sildiler.. Pkk acilimina zarar gelmesin diye Diyarbakirda kürtçe tabelalara bile izin verdiler..

Ilk hangi parti PKK'nin siyasi kanadini meclise soktu ve guclendirdi? Siz tarihi 2002'den beri okuyorsunuz galiba..

Belli ki cok gencsiniz. Hatirlamiyorsunuz..

Işid Aynel Arap kentinde Pkk/ypg yi sıkıştırmış ve anasini s*kmek üzereydi. Pkk ciyak ciyak ağlıyordu.
Bu goz yaslarina dayanamayan Akp basbakani "bana serok Ahmet derler" dedi ve pesmergeyi pkk'nin yardimina gonderdi. Yok olmaktan kurtardi.

Peki donemin pesmerge agababasi Barzani su an nerede? Nerede?? Sen dis politikayi boyle sadece siyah beyaz gorursen bk gibi sonuclar elde edersin iste. Cok basit dusunuyorsun sen.

Kizilay maden suyu icer misiniz?
Iste onun şişesinin uzerindeki "Türk" kelimesini bile kaldirdilar..

Yahu Fetullah islami terör örgütü adına 1 milyon adet demir para bastilar.

Ustunde Atatürk resmi yoktu. Iyi ki de yoktu... hala tedavulde bu paralar..

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom