What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Ilk 3 maddeyi degistirmekte sorun gormeyen CHP zihniyetini hatirlatalim lutfen..

Dertleri onlar değil ki. Bunlar başı boş tipler. Bak emin ol bu Ülke falan umurlarında bile değil. Tek aktiviteleri Sosyal Medya’da Vatan, Millet edebiyatı parçalamak. Bir kere dürüst değiller. Her defasında diyorum. Kendi oy verdikleri Partinin Vatanhaini olduğunu ve ihanet içinde olduklarını bal gibide biliyorlar. Sesleri çıkmıyor üç maymunu oynuyorlar. Erdoğan gitsin isterse Ülke batsın diyen zihniyet tam olarak bu şahıslar işte.

Al sana en basit örneği Fetöcü diye AkPartiye saldır sonra Fetö artığı IYI Partiye oy ver :)

Dertleri onlar değil ki. Bunlar başı boş tipler. Bak emin ol bu Ülke falan umurlarında bile değil. Tek aktiviteleri Sosyal Medya’da Vatan, Millet edebiyatı parçalamak. Bir kere dürüst değiller. Her defasında diyorum. Kendi oy verdikleri Partinin Vatanhaini olduğunu ve ihanet içinde olduklarını bal gibide biliyorlar. Sesleri çıkmıyor üç maymunu oynuyorlar. Erdoğan gitsin isterse Ülke batsın diyen zihniyet tam olarak bu şahıslar işte.

Al sana en basit örneği Fetöcü diye AkPartiye saldır sonra Fetö artığı IYI Partiye oy ver :)
Hangi partiye oy veriyoruz arkadas? Asil konu kim hangi partiye oy veriyor degil. Su anda butun buyuk partiler tam vatan hainidir. HDP, CHP, MHP, AKP butun bunlar vatan hainidir. PKK, CIA, SVR, FETO ajanlari. Kimse korkmasin bu vatan vatan hainlerin elinde kalmayacak. Bu vatana sahip cikacak insanlar var fakat her seyin bir zamani vardir. Eger birisi dusunuyorsa ki bu ihanet oyle kalacak o en buyk aptalidir. Herkesin hesabi sorulacak. Tayyip mis Kemal mis... sol mus sag mis... dinci mis deist mis... Ismi ne olursa olsun butun hainlerin hesabi sorulacak! Allah birligimizi beraberligimizi bozmasin da gerisi gelecek.

Yine Pkk acilimi gunlerindeydik.. Operayonlar siyasi talimatla durdurulmustu. Guney Doğu'da askeri araclardaki Türk bayraklari bile indiriliyordu.

Pkk teröristleri askerin gozu önünden gecip gidiyor ama askerin müdahale rtmesi yasaktı. Operasyon icin istek yapan komutanlara izin verilmiyordu.

Doguda bircok kentte pkk hakimiyet kurmus, bildigin trafik yol kontrolleri yapiyor, kimlik karti soruyordu.

Bu arada alenen tahkimat yapiyor savunma amacli hendekler kaziyor, yollara patlayicilar yerlestiriyordu.

Asker bunu görüyor ama izin cikmadigi icin operasyon yapamiyordu. Caresizlik icinde izliyordu.
Askeri kışlaya güpegündüz Pkk'li terorist girip direge tirmaniyor, bayragi indiriyordu. Kisla komutanı belki de goz yaslari içinde sadece izliyordu.

Şehirden gecen askerler yuhalaniyor, küfürler ediliyordu.

Ve Çözüm dedikleri ihanet sureci sona erdi.
Daha once kazilan hendeklerin temizlenmesi ve sehirlere yerleşen silahli teroristlerin cikarilmasi için askere talimat verildi.
500 ün üstünde Şehit verdik bu hendek operasyonlarinda..
Akp partisinin pisligini temizlemek yine askere düşmüştü.

Hangi partiye oy veriyoruz arkadas? Asil konu kim hangi partiye oy veriyor degil. Su anda butun buyuk partiler tam vatan hainidir. HDP, CHP, MHP, AKP butun bunlar vatan hainidir. PKK, CIA, SVR, FETO ajanlari. Kimse korkmasin bu vatan vatan hainlerin elinde kalmayacak. Bu vatana sahip cikacak insanlar var fakat her seyin bir zamani vardir. Eger birisi dusunuyorsa ki bu ihanet oyle kalacak o en buyk aptalidir. Herkesin hesabi sorulacak. Tayyip mis Kemal mis... sol mus sag mis... dinci mis deist mis... Ismi ne olursa olsun butun hainlerin hesabi sorulacak! Allah birligimizi beraberligimizi bozmasin da gerisi gelecek.

Orası muhakkak. Benim nefret ettiğim nokta. Kendi partilerini görmeyip AkPartiye saldırıp Vatan Millet edebiyatı parçalayanlara. Aynı şeyler kendi partilerinde var çünkü. Ya eleştireceksen dürüst olup şeffaf bir şekilde eleştireceksin ya da karaktersizlik yapmaya devam edeceksin. Ben burada AkParti’yi çok eleştirdim ama daha CHP’li olup CHP’yi bu denli eleştireni görmedim. Bu dürüstlük değildir. İki yüzlülüktür. Yoksa yaptıklarını hataları konuşacağız tabii ki. Sevmişim AkPartisini Chp’sini MHP’sini.

Hatalari 16 yildir devleti yoneten, Fetullah'ın eski yavuklusu, Pkk'nın Kobane'deki kurtaricisi mevcut hükümet yapti.

Muhalefet ne yetkisi var da hata yapacak?

Hatalari 16 yildir devleti yoneten, Fetullah'ın eski yavuklusu, Pkk'nın Kobane'deki kurtaricisi mevcut hükümet yapti.

Muhalefet ne yetkisi var da hata yapacak?
Bunu yapmamak yetkisi var.
bilmeden-atip-tutan-chpkk-surusu_1057382_m.jpg

Kartal bir yerde haklı, bu kadar kötü bir hükümetin seçim kaybetmemesinin tek bir sebebi var; hükümetten daha kötü bir muhalefet olması. Terörist bir muhalefet var.

Fakat bu düzen değişmeyecek. Bütün partiler kendi içerisinde bir diktatörlük, yozlaşan yaşayan organizmalar. Diktatörlük hayatta kalmak için her pisliği yapabilir (CHP kongresinde İnce'ye yapılan imza kumpası mesela)

Bütün partiler kapatılmadan ve partisiz demokrasiye geçmeden, diktatörlükler kendi varlıklarını ülke menfaati önüne koymaya devam edecekler.

Bunu yapmamak yetkisi var.
bilmeden-atip-tutan-chpkk-surusu_1057382_m.jpg
Kesinlikle katiliyorum.

Yalniz bir gercek var. Hani diyorlar ya Chp pkk partisi...

Pkk güzellemeleri, terorist cenazesine katılım vs gibi eylemleri saydigimizda

Akp toplamda Chp'yi geciyor. Hatta, Aynel Arab'ta Ypg'yi Isid'den kurtardığı için Akp hanesine bir -10 puan da fazladan.

Yani bu da Chp Akp den daha az hain anlamina gelir.

Chp ile isim olmaz ama bu bir gercek.

Yazmayi unuttum.

Muhalefet chp icra yetkisi yok. Hatalari vardir. Ama devleti yönetenlerin yaptığı hatalar gibi toplumun tamamını, ülkeyi etkilemez. Devlet yonetiminde hatanin sonuclari agir olur. Oldu da.

Kesinlikle katiliyorum.

Yalniz bir gercek var. Hani diyorlar ya Chp pkk partisi...

Pkk güzellemeleri, terorist cenazesine katılım vs gibi eylemleri saydigimizda

Akp toplamda Chp'yi geciyor. Hatta, Aynel Arab'ta Ypg'yi Isid'den kurtardığı için Akp hanesine bir -10 puan da fazladan.

Yani bu da Chp Akp den daha az hain anlamina gelir.

Chp ile isim olmaz ama bu bir gercek.

Yazmayi unuttum.

Muhalefet chp icra yetkisi yok. Hatalari vardir. Ama devleti yönetenlerin yaptığı hatalar gibi toplumun tamamını, ülkeyi etkilemez. Devlet yonetiminde hatanin sonuclari agir olur. Oldu da.
Süheyl Batum ve diğerlerini jet hızında partiden ihraç etmesini bilen KK neden bu PKK sempatizanlarını atmıyor partiden?

Süheyl Batum ve diğerlerini jet hızında partiden ihraç etmesini bilen KK neden bu PKK sempatizanlarını atmıyor partiden?
Akp partisi icindeki Fetullahçilari, Pkk'lilari ve Atatürk düşmani vekilleri neden koruyorsa, Chp nin Süheyl Batum'u atma nedenleri de muhtemelen benzerdir.

Akp ve Chp bir elmanin iki yarisidir.

Bu ülkede adı "K*rdistan Özgürlük Partisi" olan partinin kurulmasina kim izin vermişse işte gerçek vatan haini odur.
Pkk ile ayni yolun yolcusudur..

Adamlar yıllardır Devletin içinde ama nedense Karaoğlancılarda, sözde Atatürkçülerde ses yok. Kısaca dürüst olun Fetö’nün Devlete sızması dert değil Erdoğan düşmanlığı bizi Fetöye sempati beslemeye itiyor deyin kurtulun. Gerçi Fetö artığı IYI Parti yi destekleyerek sempati beslemeniz de cuk diye oturuyor.View attachment 468068 View attachment 468067

@cabatli_53
Forumda sürekli ayrımcılık ve kin oluşturan şu din istirmarcısını atacak mısın artık

Ben meseleyi parti meselesi olarak gormuyorum. 2013'ten beri yurutulen bir mucadele var. Bu donem icin eger Turkiye'de iktidar degisikliligi veyahut siyasi istikrarsizlik olusursa, edilen mucadele baltalanir. Bu ortamdan kuskusuz faydalanirlar. Onca zaman heba olur ve Turkiye asagi yukari 30 sene geriler ve her sey kaldigi yerden tekrar baslar.

Turkiye su anda ABD, AB, PKK, FETÖ ve onca seye karsi mucadele ediyor. Dusunun ki CHP,IP ve HDP birlikte iktidara geliyor. Allah askina, bunlar bu mucadeleyi surdururler mi yoksa emperyalizme sirin gorunmek icin mucadeleyi derhal askiya alip onlarin plan ve projelerine gore mi hareket eder?

Onun icin gelecek secim son derece onemlidir. Ortada sag tarafindan olusturulan bir milli durus, birlik ve beraberlik var. Bu bozulmamasi lazim.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom