What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Biri bana bu kararın ülke ve milletin menfaati için önemini ve gereğini açıklayabilir mi?

Neden zamanında yapılmıyor anlamıyorum. Bahçeli denen lavuk her istediğini almaya başladı..Rezalete bak.. Adam tam bir unpredictable şizo, yarın ne isteyeceği belli değil

Neden zamanında yapılmıyor anlamıyorum. Bahçeli denen lavuk her istediğini almaya başladı..Rezalete bak.. Adam tam bir unpredictable şizo, yarın ne isteyeceği belli değil

Hhhhh CHP tam saskina dondu. Herifler simdiden kriz geciriyor=D

Sen ciddi ciddi bunun Bahçeli tarafından alınmış bir karar olduğunu falan mı sanıyorsun? He yav he Bahçeli keyfine göre bir karar aldı, Erdoğan gitti, 15 dakika konuşup hallettiler, öyle mi? Burada sana mantıksız bir nokta gelmiyor mu?

Erdoğan erken seçime karşı olduğunu söylediği için tükürdüğünü yalayamadı, bu erken seçimin ilanını Bahçeli'den rica etti, Bahçeli de Erdoğan'ın ricasını kırmadı. AKP'nin isteği olmadan bu kararın alındığını düşünen net bilgisizdir.

Bahceli Erdogana baskanligi hediye etti, son istegini geri cevircek degildiler herhalde. :)

Bahceli Erdogana baskanligi hediye etti, son istegini geri cevircek degildiler herhalde. :)

Bahceli emir verdi Erdogan yerine getirdi - bunu mu demeye calisiyorsun?

Erken secim karari Erdogan'in sahsi istegi üzerine alinmis bir karardir. Bunu anlayamamanin mümkün olacagini hic beklemiyordum acikcasi. Erdogan'in ne kadar stratejik bir siyasetci oldugunun diger bir ispati herhalde. AKP, MHP'ye hediyesini haftalar önce vermisti:

Son cümleye dikkat.

Burasi tam komedi alanina donusmus... Biri deli sacmasi ile gelir Erdogan'in kararidir der, digeri gelir yok bilmem ne der. Sizin komplo ve mantik disi sacmaliklariniza kalsa 2002'deki erken secim kararini Bahceli degil, Erdogan aldirmis olacak.. =')

Orta da bir gercek var o da gucsuz bir iktidarin olmasi. Eger MHP bu etrafi sarilmis, ici kemirilmis iktidara sahip cikmasaydi Erdogan basta olmak uzere bir cok kisinin kellesi coktan gitmis olurdu. Herkes haddini bilsin. Tamam Erdogan'i sevebilirsiniz ama isi fanatiklige getirmeyin. Dogruya dogru, yanlisa yanlis demeyi ogrenin.

Bahceli emir verdi Erdogan yerine getirdi - bunu mu demeye calisiyorsun?

Erken secim karari Erdogan'in sahsi istegi üzerine alinmis bir karardir. Bunu anlayamamanin mümkün olacagini hic beklemiyordum acikcasi. Erdogan'in ne kadar stratejik bir siyasetci oldugunun diger bir ispati herhalde. AKP, MHP'ye hediyesini haftalar önce vermisti:

Son cümleye dikkat.
SARCASM.jpg

Erken secim kimin fikri cok iyi biliyorum, ekonomi gittikce kötüye gidiyor, 2019a cikarmi Allah bilir, erken secimin nedeni belli.

Biri bana bu kararın ülke ve milletin menfaati için önemini ve gereğini açıklayabilir mi?
Seçim zamanında yapılsaydı hükümet düşerdide ondan.Herhalde istemediler FED faiz arttırımı gibi yapay birşeyin ülkede iktidar değiştirebilmesini.

Benim anlamadığım CHP neden istiyor bunu.. Ya ben diyorum CHPsinden MHPsine, AKPsinden HDPsine tüm partiler fetullahçı, fetullah yönetiyor tüm bu partileri.

Tıpkı ABDdeki demokratlar ve cumhuriyetçiler gibi, isimleri farklı söylemleri farklı ama aslen aynı kişiler.

Bana kalsa hava hoş zaten demokrasiye karşıyım ve tek parti sistemini savunuyorum, hoşlanmadığım şey adamların ülkesini eğitimli kaliteli aristokratlar yönetir bizim ülkemizi pensilvanyada yaşayan götü boklu bir islamist yönetiyor en çok buna içim acıyor.

İYİ PARTİ'NİN önünü kesmeye çalışıyorlar.

Ama korkunun ecele faydası yok. 100000 degil 1000000 imza da gerekse Akşener secime girer ve cumhurbaşkanı olur.

HAHAHAHAHAHAHA!!!!

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom