What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Wait... Where did i claim that Erdoğan was not a Fethollah terrorist? o_O

And how does his terrorist action justifies other terrorist's actions o_O
You want to hang everybody except the key player, have you seen the cheering crowd? Maybe we should hang them too.

You want to hang everybody except the key player, have you seen the cheering crowd? Maybe we should hang them too.

So you triggered by my request of hanging terrorists? o_O Where is this sympathy coming from

Btw i multiple time told that RTE should be face judgement for his past crimes, and i even told that just because he is fighting terrorists today, doesnt remove his old crimes o_O Even that ak troll insulted me several times because of my judgement request o_O

So you triggered by my request of hanging terrorists? o_O Where is this sympathy coming from
Not this again...

picard-facepalm.jpg

You even mocked with the idea of hanging terrorists o_O Do you have any idea about how many people felt huge pain during Ergenekon and Balyoz bullshits? How many Kemalist proffessor, general, journalist, academist have been throwed into jail for years for the crime they did not commited?

How many of them have been killed in Prison? How many of them suicided just because they couldn't live with those insults on their honor?

That is our main right to demand fethollah scum's blood, justified in any way. At least do not interfere our business if you don't care Kemalists and their pain.

You even mocked with the idea of hanging terrorists o_O Do you have any idea about how many people felt huge pain during Ergenekon and Balyoz bullshits? How many Kemalist proffessor, general, journalist, academist have been throwed into jail for years for the crime they did not commited?

How many of them have been killed in Prison? How many of them suicided just because they couldn't live with those insults on their honor?

That is our main right to demand fethollah scum's blood, justified in any way. At least do not interfere our business if you don't care Kemalists and their pain.

Assume whatever you want, i have already told you once that i dont need to explain myself in front of you, my posting history tells enough about what i stand for...

We shouldn't let this forgotten, and constantly remind our people that what terrorists did in past, in order to prevent this to happen again in future.

Also, we shouldn't forgot the terrorists who attended this Terrorist organisation and praise Fethollah terrorist scum;
Terrorists like Arınç, Akşener, Hakan Şükür etc should be hanged in the middle of Taksim square for the sake of Justice against Fethollah terrorist scum.

I told you before. she said that she was sent there by the order of Bahçeli. And Bahçeli did not deny it either.

If to blame someone for a 1,5 minute speech in a meeting she was forced to attend, then it is not her but Bahçeli who gave her order to do so.

She also declared many times that, should not only herself but also her relatives from 5th generation had any tie to the Islamist terror organisation of Fetullah Gulen, she was ready to be tried in court. and called people who accused her of being a "cemaatçi" as honorless, slanderer, low scumbag" if not prove their allegations... She used these words directly also to the face of a pro-AKP journalist on a TV program on live broadcast.

Do you really think AKP would let such a strong rival free if really had a little tie to the cemaat?

Last edited:
I told you before. she said that she was sent there by the order of Bahçeli
Did Bahçesi also order her to praise Fethollah scum in the event? o_O Holy cow, she literally praising Fethollah scum and saying "hocamız" aka "my hodja" in the video, giving credit to him. Change Fethollah word with APO word in her speech and here you go.

Do you really think AKP would let such a strong rival free if really had a little tie to the cemaat?
They let Arınç free o_O They even made Bekir Bozdağ minister, even thought he is a clear FETÖ scum o_O AKP is like a headless chicken which is being ruled by an imbecile, why wouldnt they? I even shared one FETÖ writer from Sabah newspaper in previous pages of this thread.. He is still free and keeping his FETÖ propaganda.

Did Bahçesi also order her to praise Fethollah scum in the event? o_O Holy cow, she literally praising Fethollah scum and saying "hocamız" aka "my hodja" in the video, giving credit to him. Change Fethollah word with APO word in her speech and here you go.

They let Arınç free o_O They even made Bekir Bozdağ minister, even thought he is a clear FETÖ scum o_O AKP is like a headless chicken which is being ruled by an imbecile, why wouldnt they? I even shared one FETÖ writer from Sabah newspaper in previous pages of this thread.. He is still free and keeping his FETÖ propaganda.

AKP içindeki Fetullahçıların yargılanmasının partiye zarar vereceği açık. O yüzden yargılamıyorlar.

Diğer taraftan, Akşener şu anda Erdoğan'ın en büyük siyasi rakibi ve büyük olasılıkla 2019 seçimlerinde başkan seçilecek. Sen Erdoğan'ın yerinde olsaydın eğer, böyle bir rakibin en küçük bir suçuna göz yumar mıydın?

Diğer taraftan, Akşener şu anda Erdoğan'ın en büyük siyasi rakibi ve büyük olasılıkla 2019 seçimlerinde başkan seçilecek. Sen Erdoğan'ın yerinde olsaydın eğer, böyle bir rakibin en küçük bir suçuna göz yumar mıydın?

Birinci cümlen ile ikinci cümlen birbiriyle çelişiyor. Eğer Erdoğan olsaydım, onun gibi menfaatçi bir kişilik elbette rakibin FETÖ teröristi olmasını yeğlerdi. Adamın yapması gereken tek şey meydanda FETÖ teröristi olduğunu göstermesi, gg wp o_O

Sence Kılıçdaroğlu gibi bir PKK sempatizanının tutuklanmasına neden izin vermiyor? Çünkü biliyor ki Atatürkçü bir muhalefet oluşursa %40 üstü oy potansiyeli olacak, PKK'lı olunca ancak koyunlar gidip CHP'ye oy atacak.

Muhalefetin başında terörist olması, Erdoğanın menfaatine o_O

Birinci cümlen ile ikinci cümlen birbiriyle çelişiyor. Eğer Erdoğan olsaydım, onun gibi menfaatçi bir kişilik elbette rakibin FETÖ teröristi olmasını yeğlerdi. Adamın yapması gereken tek şey meydanda FETÖ teröristi olduğunu göstermesi, gg wp o_O

Sence Kılıçdaroğlu gibi bir PKK sempatizanının tutuklanmasına neden izin vermiyor? Çünkü biliyor ki Atatürkçü bir muhalefet oluşursa %40 üstü oy potansiyeli olacak, PKK'lı olunca ancak koyunlar gidip CHP'ye oy atacak.

Muhalefetin başında terörist olması, Erdoğanın menfaatine o_O

Çelişmiyor.
AKP içindeki Fetullahçıların biri bile yargılansa biliyor ki her şey çorap söküğü gibi dökülecek; Arınç, Davutoğlu, Bozdağ bülbül gibi ötecek ve belki de işin ucu kendisine dayanacak.

Oysa, Akşener parti dışından biri ve en kuvvetli rakibi. Her hangi bir nedenle yargılanması işine gelirdi.

"Adamın yapması gereken tek şey meydanda FETÖ teröristi olduğunu göstermesi"
Şu anda AKP propaganda makinesinin yapmaya çalıştığı şey de tam olarak bu. Çamur at izi kalsın politikası. Kendi tabanında puan toplamak.

Kılıçdaroğlu'nu yargılamasına gerek yok çünkü biliyor ki, mevcut CHP'den kendisine siyasi olarak bir zarar gelmez. Varlığı yokluğundan daha iyi O'nun için.

Şu anda AKP propaganda makinesinin yapmaya çalıştığı şey de tam olarak bu. Çamur at izi kalsın politikası. Kendi tabanında puan toplamak.
İyi de AKP demedi ki kadına git terörist ol git fetö'nün götünü yala diye o_O Ben teröristlere acımıyorum, kendi ettikleri yakalarına yapıştığında ağlama zırlama lüksleri olduklarına da inanmıyorum.

Ben "teröristlerin madur olması" tezine de inanmıyorum. Çözüm sürecinde zır zır zırladılar "madur PKK teröristleri" edebiyatıyla, aynı şarkının Fetoş versiyonunu dinlemeye karnım tok.

Kılıçdaroğlu'nu yargılamasına gerek yok çünkü biliyor ki, mevcut CHP'den kendisine siyasi olarak bir zarar gelmez. Varlığı yokluğundan daha iyi O'nun için.
Olur ki CHP kazanır ise, erdo ya linç edilir veya idam edilir, mal varlığına da el konur. Aynı şey akşener için de geçerli, Atatürkçü bir muhalefet oluşursa (şuan yok) o durumda da geçerli.

Dolayısıyla AKP'nin tek bir şansı var; Kazanmak, ama sürekli kazanmak. Atatürkçü bir muhalefet oluşturursak ve o kazanırsa, tek kaybeden rte. Ama akşener/kılıçdar tayfasından biri kazanırsa, islamcılar hiç yara almaz, hemen yalamaya başlarlar fethullahın götünü. Olan yine Atatürkçü subay, profesör, akademisyenlere olur. Bazıları AKP'yi "Atatürkçüleştirmek"ten bahsediyor, ben ise partisiz başkanlık sistemini savunuyorum. Partiler tamamen kapatıldığında temizlemekle uğraşılacak hiçbir parti de olmayacak, problem de kalmayacak.

Bu arada "Erdoğanın yerinde olsaydın" söyleminde erdonun kişiliğine göre yorumlama yaptım, yoksa ben cumhurbaşkanı olsam çözüm çok açık, APO, Akşener, malum kişi, kılıçdaroğlu, sezgin tanrıkulu, arınç gibilerinin kafasına sıkar geçerim.

Cidden karnım o denli tok bu terörist sıçmıkların ağzından çıkacak sıçmıkları dinlemeye.

İyi de AKP demedi ki kadına git terörist ol git fetö'nün götünü yala diye o_O Ben teröristlere acımıyorum, kendi ettikleri yakalarına yapıştığında ağlama zırlama lüksleri olduklarına da inanmıyorum.

Ben "teröristlerin madur olması" tezine de inanmıyorum. Çözüm sürecinde zır zır zırladılar "madur PKK teröristleri" edebiyatıyla, aynı şarkının Fetoş versiyonunu dinlemeye karnım tok.

Olur ki CHP kazanır ise, erdo ya linç edilir veya idam edilir, mal varlığına da el konur. Aynı şey akşener için de geçerli, Atatürkçü bir muhalefet oluşursa (şuan yok) o durumda da geçerli.

Dolayısıyla AKP'nin tek bir şansı var; Kazanmak, ama sürekli kazanmak. Atatürkçü bir muhalefet oluşturursak ve o kazanırsa, tek kaybeden rte. Ama akşener/kılıçdar tayfasından biri kazanırsa, islamcılar hiç yara almaz, hemen yalamaya başlarlar fethullahın götünü. Olan yine Atatürkçü subay, profesör, akademisyenlere olur. Bazıları AKP'yi "Atatürkçüleştirmek"ten bahsediyor, ben ise partisiz başkanlık sistemini savunuyorum. Partiler tamamen kapatıldığında temizlemekle uğraşılacak hiçbir parti de olmayacak, problem de kalmayacak.

Bu arada "Erdoğanın yerinde olsaydın" söyleminde erdonun kişiliğine göre yorumlama yaptım, yoksa ben cumhurbaşkanı olsam çözüm çok açık, APO, Akşener, malum kişi, kılıçdaroğlu, sezgin tanrıkulu, arınç gibilerinin kafasına sıkar geçerim.

Cidden karnım o denli tok bu terörist sıçmıkların ağzından çıkacak sıçmıkları dinlemeye.
MHP içinde lidere mutlak itaat esastır. Akşener'in Bahçeli tarafından gönderildiğini söylemiştim. İtiraz etmek kimin haddine.

İyi Parti sadece bir lider partisi değil. Akşener'in yanında çok güvendiğim Ümit Özdağ, Yusuf Halaçoğlu, Koray Aydın, Aytun Çıray gibi vatanseverliği tartışılmaz siyasetçiler var. Bu partiyi şeriatçı bir tarikatın sempatizanı gibi göstermeye çalışmak insafsızlık olur.

İyi Parti Atatürkçü, milliyetçi, laik, bir birine düşman olmuş insanları yeniden birleştirecek, yolsuzluk ve hırsızlıkların hesabını soracak, yetimin, garibanın, kadının hakkını gözetecek tek partidir.

Soru: Sen cumhurbaşkanı olsan diğerlerine yaptığın gibi RTE'ye ne yapardın. yargılar mıydın yoksa diğerlerine yapacağını mı yapardın?

MHP içinde lidere mutlak itaat esastır. Akşener'in Bahçeli tarafından gönderildiğini söylemiştim. İtiraz etmek kimin haddine.
Hiç birimiz saf falan değiliz. Bak bir Atatürkçü insanın böyle bir eylemin içerisinde bulunması mümkün değil. Yahu olamaz böyle birşey. Dilini keser de söylemez o söylediği lafları, intihar eder de gitmez. Ya bu nasıl olabilir? Benim peder çok eğitimli biri değil, fakat o bile ben bücürken bana anlatırdı Fetoş'un ne denli oç olduğunu, CIA için Türkiye'yi işgal etme aracı olduğunu. Lan benim cahil babam taa kaç sene evvel bunu anlayabilmiş de akademisyen "Atatürkçü" akşener mi anlayamamış?

Bir de Akşener diyor ya "Fethullah gülen insan ayırmıyor, renk ayırmıyor, çünkü renk körü o", bu lafı söyleyen net ortalık çocuğudur. Hiçbir Atatürkçü'nün ağzından böyle birşey çıkmaz, çıkamaz. Bu imkansız birşey.

Hem kadın daha "renk körü" ne demek onu bile bilmiyor koduğumun cahil çomarı, renk körü demek renkleri görmüyor demek değil, birçok renk körü çeşidi var ve her birinde renkleri görürsün, fakat her rengi farklı bir renk olarak görürsün. Fethullah'ı öveyim derken kullandığı örneğin içindeki terimin anlamını bilmeyecek kadar cahil bir çomar terörist sıçmığı yaratık.

Soru: Sen cumhurbaşkanı olsan diğerlerine yaptığın gibi RTE'nin de başına sıkar geçer miydin?
Malum kişi derken kimi kastettim o_O

Hiç birimiz saf falan değiliz. Bak bir Atatürkçü insanın böyle bir eylemin içerisinde bulunması mümkün değil. Yahu olamaz böyle birşey. Dilini keser de söylemez o söylediği lafları, intihar eder de gitmez. Ya bu nasıl olabilir? Benim peder çok eğitimli biri değil, fakat o bile ben bücürken bana anlatırdı Fetoş'un ne denli oç olduğunu, CIA için Türkiye'yi işgal etme aracı olduğunu. Lan benim cahil babam taa kaç sene evvel bunu anlayabilmiş de akademisyen "Atatürkçü" akşener mi anlayamamış?

Bir de Akşener diyor ya "Fethullah gülen insan ayırmıyor, renk ayırmıyor, çünkü renk körü o", bu lafı söyleyen net ortalık çocuğudur. Hiçbir Atatürkçü'nün ağzından böyle birşey çıkmaz, çıkamaz. Bu imkansız birşey.

Hem kadın daha "renk körü" ne demek onu bile bilmiyor koduğumun cahil çomarı, renk körü demek renkleri görmüyor demek değil, birçok renk körü çeşidi var ve her birinde renkleri görürsün, fakat her rengi farklı bir renk olarak görürsün. Fethullah'ı öveyim derken kullandığı örneğin içindeki terimin anlamını bilmeyecek kadar cahil bir çomar terörist sıçmığı yaratık.

Malum kişi derken kimi kastettim o_O

O söz kendine ait değil. Fetullah'ın söylediği bir sözü aktarıyor. Ben hala 1,5 dakikalık bir konuşmanın mecburiyetten katılınmış bir yerde yapılmasının kişinin fikrini temsil edeceğini sanmıyorum.

Akşener'in Fetullahçı olması demek, önceki iletimde saydığım kişilerin de fetullahçı olduğu anlamına gelir ki, hiç bir mantık kabul etmez. Kendisi de televizyonda söylemişti., "ben Fetocuysam o zaman Bahçeli baş Fetocudur".

Son zamanlarda azılı cemaatçi Emre Uslu da İyi Partiyi öven konuşmalar yapıyor. Gerçekten Fetocu olsa Emre Uslu bunu yapar mıydı? Aynı şahıs Fetocu savcı Ali Fuat Yılmazer için "Fetullahçı değil, ülkücü" demişti.

Bu konu Aydınlıkçı Sabahattin Önkibar tarafından ayrıntılı açıklanmış. Kendisi bildiğin gibi Doğu Perinçek kanalında da program yapıyor.

Fethullahçılar Meral Akşener'e neden sahip çıkan mesajlar atıyor

O söz kendine ait değil. Fetullah'ın söylediği bir sözü aktarıyor.
E tamam o zaman herşey güzel? Senin bu halin beni daha çok ürkütüyor, AKP'yi savunmak için saçmalayanlardan ne farkın kaldı? Beyni yok mu o kadının, terörist sıçmığa övgü içeren birşey söylemesin arkadaşım? Mal mı bu kadın?

Kendisi de televizyonda söylemişti., "ben Fetocuysam o zaman Bahçeli baş Fetocudur".
O zaman sen diyorsun ki "Akşener FETÖ'cü değil fakat ağır mal, kandırılmış .sss". İlker Başbuğ neden kandırılmadı? Adama ölüm tehditleri yağıyordu, gitmedi. Adımını dahi atmadı.

http://www.news2023.com/yazilar/1-yusuf-inan/1157-orgeneral-ilker-basbug-ve-turkce-olimpiyatlari
http://www.liderler.net/haberler/13...rasi_turkce_olimpiyatlarina_katilmali_mi.html

Bak bunlar FETÖ'cü gazeteler ve yazarlar, nasıl da ağlıyor ortalık çocukları. Neden İlker baş eğmedi bu şerefsizlere? Çünkü İlker Başbuğ, Akşener gibi bir Fethullah teröristi değil. Çünkü İlker başbuğ bir Atatürkçü.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom