What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Bu nedir yahu..!

:rofl:

DRgzMkoXcAEJr71.jpg

Adi ve rezil bir fotosop
Haklısın. Bu resmi post etmeden önce uygun olup olmadığını iyice düşündüm. Ama eski günleri hatırlayınca çok da anlamsız olmadığına karar verdim.

erdogan_ve_barzani.jpg

erdogan-barzani-kurt.jpg

erdogan-af-sinyali-verdi-3787601.Jpeg

46028.jpg

Gözlerin gördüğü yaşanmış ve unutulamayacak çok şey var.

6B3F2F4F-2233-4873-84E0-2394FE7809A0.jpeg
Haklısın. Bu resmi post etmeden önce uygun olup olmadığını iyice düşündüm. Ama eski günleri hatırlayınca çok da anlamsız olmadığına karar verdim.

erdogan_ve_barzani.jpg

erdogan-barzani-kurt.jpg

erdogan-af-sinyali-verdi-3787601.Jpeg

46028.jpg

Gözlerin gördüğü yaşanmış ve unutulamayacak çok şey var.

Tüm Türk Devlet adamları Barzani ile görüşmüştür. Devletin çıkarları adına. Ama ne hikmet ise tek Rte-Barzani görüşmesi dert oluyor size.

Yukarı da patlaştığım resmi de hatırla. Milletçiliği Rte onunla görüştü bununla görüştü demekten öte gitmeyen tayfa.

Eşref Bitlis was a commander, he doesn't decide things. He was there just because politicans wanted him to be there.

Rest of those people are also piece of garbage.

View attachment 443885

Tüm Türk Devlet adamları Barzani ile görüşmüştür. Devletin çıkarları adına. Ama ne hikmet ise tek Rte-Barzani görüşmesi dert oluyor size.

Yukarı da patlaştığım resmi de hatırla. Milletçiliği Rte onunla görüştü bununla görüştü demekten öte gitmeyen tayfa.
Görüşmek istemiştir. "Hayır" denmemiştir. Ama hiç biri Irak'ın yasal hükümetini devre dışı bırakıp eşkiyalardan doğrudan petrol alarak can simidi olmamış, sözde k*rdistan sözde bayrağını Türkiye semalarında dalgalandırmamış, devlet protokolu uygulamamıştı. Barzani çakallarına maaş ödemesi için 2 Milyon dolar hiç göndermemişti. Yani adam yerine koymamışlardı. Paylaştığın resimde Demirel ve Mesut Yılmaz'ın yanında kedi gibi oturan Barzo'ya da dikkat et.

Sen paçavrayı bu vatan semalarında bayrak niyetine asarsan o da kendini devlet oldum sanıp Kerkük'e asma cesaretini gösterir.

kurdistan_bayragi_istanbulda_gonderde_h11014.jpg

Siz AKP Barzani ile hep gurur duydunuz ama bizim gözümüzde her zaman ilkel bir kabile reisi idi. (Tıpkı Fetullah Gülen'in sizin gözünüzde "yüce Hoca Efendi", bize göre ise Atatürk düşmanı irticacı şerefsiz bir devlet düşmanı olduğu gibi)

Aynel Arap kentinde yok olmak üzere olan PKK töröristlerinin hayatını kurtardınız.
pkk-pesmerge-kol-kola-haburdan-girdi.jpg

AKP'nin yatacak yeri yok.

Paraların üstünden Atatürk resmini kaldırıp Fetullah cemaatinin olimpiyatını koydular...! Utanmazlar
1_174.jpg

We shouldn't let this forgotten, and constantly remind our people that what terrorists did in past, in order to prevent this to happen again in future.

Also, we shouldn't forgot the terrorists who attended this Terrorist organisation and praise Fethollah terrorist scum;

Terrorists like Arınç, Akşener, Hakan Şükür etc should be hanged in the middle of Taksim square for the sake of Justice against Fethollah terrorist scum.

We shouldn't let this forgotten, and constantly remind our people that what terrorists did in past, in order to prevent this to happen again in future.

Also, we shouldn't forgot the terrorists who attended this Terrorist organisation and praise Fethollah terrorist scum;

Terrorists like Arınç, Akşener, Hakan Şükür etc should be hanged in the middle of Taksim square for the sake of Justice against Fethollah terrorist scum.
Well...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom