What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
E tamam o zaman herşey güzel? Senin bu halin beni daha çok ürkütüyor, AKP'yi savunmak için saçmalayanlardan ne farkın kaldı? Beyni yok mu o kadının, terörist sıçmığa övgü içeren birşey söylemesin arkadaşım? Mal mı bu kadın?

O zaman sen diyorsun ki "Akşener FETÖ'cü değil fakat ağır mal, kandırılmış .sss". İlker Başbuğ neden kandırılmadı? Adama ölüm tehditleri yağıyordu, gitmedi. Adımını dahi atmadı.

http://www.news2023.com/yazilar/1-yusuf-inan/1157-orgeneral-ilker-basbug-ve-turkce-olimpiyatlari
http://www.liderler.net/haberler/13...rasi_turkce_olimpiyatlarina_katilmali_mi.html

Bak bunlar FETÖ'cü gazeteler ve yazarlar, nasıl da ağlıyor ortalık çocukları. Neden İlker baş eğmedi bu şerefsizlere? Çünkü İlker Başbuğ, Akşener gibi bir Fethullah teröristi değil. Çünkü İlker başbuğ bir Atatürkçü.

Sence Devlet Bahçeli, Ümit Özdağ, Yusuf Halaçoğlu, Koray Aydın, Aytun Çıray ve Perinçekçi Sabahattin Önkibar da Fetullahçı mı?

Sence Devlet Bahçeli, Ümit Özdağ, Yusuf Halaçoğlu, Koray Aydın, Aytun Çıray ve Perinçekçi Sabahattin Önkibar da Fetullahçı mı?
MHP iç yapısını bilmiyorum, isimleri de tanımıyorum. Eğer onlar da olimpiyatlara katılıp Fethullah Gülen'e övgü dizmiş ise onlar da teröristtir onlar da bir önceki sayfada yazdığım şekilde muamele görmelidir.

Bu arada sen suça ve suçu işleyene yönelik hiçbir argüman kurmuyorsun, İlker Başbuğ'un tutum farkına değinmiyorsun. Şu saatten sonra Akşener'in "Atatürkçü"lüğüne yönelik hiçbir iddia, iddia vasfı taşımaz, Atatürk'e hakaret vasfı taşır. Yapabileceğin en fazla, Akşenerin mal olduğunu ve bundan dolayı Fethullah'ı yaladığını kanıtlamaya çalışmaktan ibaret.

Erdoğan'ın "malmışız, bizi kandırmışlar" söyleminden farklı bir yere gitmez bu.

MHP iç yapısını bilmiyorum, isimleri de tanımıyorum. Eğer onlar da olimpiyatlara katılıp Fethullah Gülen'e övgü dizmiş ise onlar da teröristtir onlar da bir önceki sayfada yazdığım şekilde muamele görmelidir.

Bu arada sen suça ve suçu işleyene yönelik hiçbir argüman kurmuyorsun, İlker Başbuğ'un tutum farkına değinmiyorsun. Şu saatten sonra Akşener'in "Atatürkçü"lüğüne yönelik hiçbir iddia, iddia vasfı taşımaz, Atatürk'e hakaret vasfı taşır. Yapabileceğin en fazla, Akşenerin mal olduğunu ve bundan dolayı Fethullah'ı yaladığını kanıtlamaya çalışmaktan ibaret.

Erdoğan'ın "malmışız, bizi kandırmışlar" söyleminden farklı bir yere gitmez bu.

AKP'liler bilerek, isteyerek, kendi hür iradeleri ile dini inanç temelinde Fetullahçı tarikat ile organik bağ kurdular.

Akşener ise parti disiplini gereği lideri Bahçeli tarafından verilen emre (1,5 dakika için) itaat etmiş.

Hem hukuken hem de vicdanen aynı şeyler olmadığını düşünüyorum. Akşener'in şeriatçı bir kafa yapısına sahip olduğuna dair en ufak bir şüphem olsa her şeyden önce ben kendim karşı çıkardım.

Doğu Perinçek de Suriye'de Abdullah Öcalan ile görüşmüştü. Ama bu O'nu PKK'lı yapmaz çünkü aralarında ne düşünce benzerliği var ne de maddi bir ilişki.

Akşener ise parti disiplini gereği lideri Bahçeli tarafından verilen emre (1,5 dakika için) itaat etmiş.
Yahu mal mı bu kadın? "Fethullah insan ayırmıyor, çünkü renk körü" ne demek? Bir de buna Atatürkçü dedin inanılmaz asdfdsf

Bu arada AKP ile ilgili anektoduna da katılmıyorum. AKP, Fethullah ile organik bir bağ kurmadı. AKP'yi bizzat Fethullah kurdu, Erdoğan da "cemaat abileri" ne derse onu uyguladı yıllarca, o yüzden "ne istediler de vermedik" dedi. Fetoş, kendi adamı olan erdo'nun ipini çekip iç savaş çıkartmayı denedi, bunun için önce kendi adamı erdo'ya aptalca eylemler yaptırttı ve adını "islamcı diktatör"e çıkarttırdı batı nezdinde. İran'da CIA'in yaptığının benzeri yapılıyordu tam olarak.

Akşener'in şeriatçı bir kafa yapısına sahip olduğuna dair en ufak bir şüphem olsa her şeyden önce ben kendim karşı çıkardım.
Yahu hiçbir FETÖ yöneticisi "şeriatçı" değil ki? şeriatçı olanlar, cemaatlerdeki alt tabaka o_O Üst tabaka herşeyi bilen kaymak tabakası. Sence bunlar

1460965124.jpeg

1470722303.jpeg

şeriatçı mı o_O Cemaatin tepesi para basar zevkine bakar, alt tabandaki mal kitle bunlara çalışır. Üst tabaka silme dinsizdir.

AKP'yi
Yahu mal mı bu kadın? "Fethullah insan ayırmıyor, çünkü renk körü" ne demek? Bir de buna Atatürkçü dedin inanılmaz asdfdsf

Bu arada AKP ile ilgili anektoduna da katılmıyorum. AKP, Fethullah ile organik bir bağ kurmadı. AKP'yi bizzat Fethullah kurdu, Erdoğan da "cemaat abileri" ne derse onu uyguladı yıllarca, o yüzden "ne istediler de vermedik" dedi. Fetoş, kendi adamı olan erdo'nun ipini çekip iç savaş çıkartmayı denedi, bunun için önce kendi adamı erdo'ya aptalca eylemler yaptırttı ve adını "islamcı diktatör"e çıkarttırdı batı nezdinde. İran'da CIA'in yaptığının benzeri yapılıyordu tam olarak.

Yahu hiçbir FETÖ yöneticisi "şeriatçı" değil ki? şeriatçı olanlar, cemaatlerdeki alt tabaka o_O Üst tabaka herşeyi bilen kaymak tabakası. Sence bunlar

1460965124.jpeg

1470722303.jpeg

şeriatçı mı o_O Cemaatin tepesi para basar zevkine bakar, alt tabandaki mal kitle bunlara çalışır. Üst tabaka silme dinsizdir.

Bildiğim şey Erdoğan'ın AKP'yi kurmadan önce Amerika'ya gidip icazet aldığı ve kuruluşunda cemaatçilerin de yer aldığıdır. AKP doğrudan CIA güdümündeki Fetullah tarafından kuruldu demek anlamına gelir mi bu, emin değilim.

Fetullah cemaati özünde Bediüzzaman Said-i Nursi öğretisini benimsemiş şeriatçı bir tarikattır. Hedefleri devlet tarafından eskiden beri bilinir. Amerika'daki bir kısım taraftarının yaşam tarzları farklı olabilir. TSK'daki cemaatçilerin de deşifre olmamak için eşlerinin saçını açtıkları, namazı gözleri ile kıldıkları ve hatta rakı bile içtikleri yazdı basında.

Neyse.. Sabah oldu. Umarım hepimiz için aydınlık bir gelecek olur.
Faydalı bir yazışma oldu benim için. Sağol.

Genel Kurmay kayıtlarına göre 60.000 askerimiz ne yazık ki donarak ya da tifüs hastalığı nedeyiyle şehit oldu, Türk asıllı ''Rus'' askerlerince toprağa verildi. İgili görüntüler Ruslarca kayda alınmıştır.

Tinleri şad, mekanları uçmağ olsun.

@OguzSenturk ... teşekkürler.

Last edited:
Sarıkamış cephesindeki toplam harp gücümüz, lojistik ve istihkam sayılmaksızın 75 binin altında idi [Osman Mayatepek, "Dedem Enver Paşa", sayfa 103-124.], şehit sayımız ise Rus kuvvetlerindeki kayıplarla paralel olarak 20 bin civarlarında idi. Sarıkamış, yapılması zaruri olan bir harekattı. 90bin şehit iddiası, zaferi abartma gayreti güden Rus ordusuna ait idi.

Yıllarca bize "90 bin şehit" yalanını itelediler, şimdi de 101 bin şehidi uydurmaya başlamışlar. Seneye 125 bine çıkarlar. 75 binlik güçten 90 bin şehit çıkmaz.

Sarıkamış cephesindeki toplam harp gücümüz, lojistik ve istihkam sayılmaksızın 75 binin altında idi [Osman Mayatepek, "Dedem Enver Paşa", sayfa 103-124.], şehit sayımız ise Rus kuvvetlerindeki kayıplarla paralel olarak 20 bin civarlarında idi. Sarıkamış, yapılması zaruri olan bir harekattı. 90bin şehit iddiası, zaferi abartma gayreti güden Rus ordusuna ait idi.

Yıllarca bize "90 bin şehit" yalanını itelediler, şimdi de 101 bin şehidi uydurmaya başlamışlar. Seneye 125 bine çıkarlar. 75 binlik güçten 90 bin şehit çıkmaz.
90 bin şehit yalanını "ittihat ve terakki" düşmanı çakma Osmanlıcılar uydrumuş olabilir mi?Nasıl ortaya çıktığını bilmiyorum 90 şehit olayını, o yüzden sordum.

FETÖ'cüler gitti, Menzilciler geldi!

Ne aldatılmış, ne de ders almışlar; daha radikal bir ''Tarikat''a devleti teslim ediyorlar.

Menzil ve diğer tarikatların Fetullah'tan farkı yok. Hepsinin amacı yeterince güçlendikten sonra laik cumhuriyeti yıkmak.

Menzil üyesi biri ile konuştum. Yaklaşık 100,000 üyesi olduğunu ve kendisinin her ay 50TL aidat verdiğini söylemişti.
50X100,000= 5,000,000 TL yapar.

Menzil ve diğer tarikatların Fetullah'tan farkı yok. Hepsinin amacı yeterince güçlendikten sonra laik cumhuriyeti yıkmak.

Menzil üyesi biri ile konuştum. Yaklaşık 100,000 üyesi olduğunu ve kendisinin her ay 50TL aidat verdiğini söylemişti.
50X100,000= 5,000,000 TL yapar.
Genelde tarikatlar cemaatler bölyedir,
Güçlenene kadar sinsi sinsi hareket eder,naif,herkes ile iyi geçinen insanlar olurlar.Gücü ele geçirdiklerinde ise Allah yardım etsin o topluma,o ülkeye.

Hapisten çıkar çıkmaz Pan-Kürdist propagandasına başlamış terörist sıçan. Bir de bu terörist sıçmığı destekleyenler vardı, hatta bu forumda bile bir dangalak destekliyordu terörist sıçmığı.

Sırf AKP geçmişte Fethullah dinci terörist sıçanlarla işbirliği yaptı diye, tutup da bugün akp'ye karşı kürtçü sıçanları savunacak değiliz.

Hapisten çıkar çıkmaz Pan-Kürdist propagandasına başlamış terörist sıçan. Bir de bu terörist sıçmığı destekleyenler vardı, hatta bu forumda bile bir dangalak destekliyordu terörist sıçmığı.

Sırf AKP geçmişte Fethullah dinci terörist sıçanlarla işbirliği yaptı diye, tutup da bugün akp'ye karşı kürtçü sıçanları savunacak değiliz.

Eyvallah

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom