What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Onca dedik bunlar terörist diye ama hala bu ablanın partizanlığını yapmaya devam ettiniz. Şaşırmadık. Şimdi karşıt gösteri yapınca desteklediğiniz günleri unutalım mı?

Bu forumda o teröristi destekleyen sadece bir dangalak vardı sanırım. Öyle çok kişi yoktu. Doğal olan da bu, militarist ve milliyetçi insanların savunma sanayiine ilgi göstermesi gerektiği düşünülünce :D

Hapisten çıkar çıkmaz Pan-Kürdist propagandasına başlamış terörist sıçan. Bir de bu terörist sıçmığı destekleyenler vardı, hatta bu forumda bile bir dangalak destekliyordu terörist sıçmığı.

Sırf AKP geçmişte Fethullah dinci terörist sıçanlarla işbirliği yaptı diye, tutup da bugün akp'ye karşı kürtçü sıçanları savunacak değiliz.
Şaşırmadık yobaz gerici sağcılar neyse bunlarda onların solcu olanı,

Yetimin, fakirin 3 kuruşla geçinmeye çalışan emeklinin paraları işte buralara gidiyor
Ve utanmadan itiraf eder gibi söylüyor,
Kurdistan kurulacak bi yere 1 milyar dolar para veriyorsun ve bunu acıkca verdik deyip anlatıyosun, işin vahim yanı kendilerini mağdur gösterip anlatıyolar bi de..

https://m.sabah.com.tr/gundem/2017/10/18/cumhurbaskani-erdogandan-son-dakika-kuzey-irak-aciklamasi

http://m.yeniakit.com.tr/haber/kuzey-irak-kurt-yonetimi-turkiye-bize-borc-verdi-379485.html
"Şükranla belirtiyoruz ki; Türkiye'nin (500 milyon, 500 milyon ve 150 milyon dolar) olmak üzere, 5 yıllığına toplam bir milyar 150 milyon dolar uzun vadeli borç verdiği doğru. "

@Aykut @KediKesenFare @[TR]AHMET
@Killuminati

Noldu la bu haberlere hic yorum yapmıyosunuz gozunuzden mi kacıyo.

Bi de sabah ın bugunku haberi yine aynı haberde şu var

"SÖYLEYE SÖYLEYE GİRİLMEZ, BİR GECE ANSIZIN GİRİLİR"

Hahahaha

Last edited:
Onca dedik bunlar terörist diye ama hala bu ablanın partizanlığını yapmaya devam ettiniz. Şaşırmadık. Şimdi karşıt gösteri yapınca desteklediğiniz günleri unutalım mı?

Haklısın bunlar serefsiz ya
Allah'ım RTE korusun ki böyleleri hiç barınamadı bu ülkede. Bunlar sahtelarlığı öğrenememişler bak AKP ne güzel giydiriyo ve yalanlarıyla kutsuyor insanları.. Yetimden, emekliden, isciden kesip barzaniye 1 milyar dolar "ahbabız" parası gönderiyo... Yani ne olacak, insanlara hain demeyi bırakın, hainliğin derecesini bilen var mı? Ne yaparak hain olursun mesela?

Bu forumda o teröristi destekleyen sadece bir dangalak vardı sanırım. Öyle çok kişi yoktu. Doğal olan da bu, militarist ve milliyetçi insanların savunma sanayiine ilgi göstermesi gerektiği düşünülünce :D
Haklısın bunlar serefsiz ya
Allah'ım RTE korusun ki böyleleri hiç barınamadı bu ülkede. Bunlar sahtelarlığı öğrenememişler bak AKP ne güzel giydiriyo ve yalanlarıyla kutsuyor insanları.. Yetimden, emekliden, isciden kesip barzaniye 1 milyar dolar "ahbabız" parası gönderiyo... Yani ne olacak, insanlara hain demeyi bırakın, hainliğin derecesini bilen var mı? Ne yaparak hain olursun mesela?

Ajıtasyon idelojinizin mimarları şehit, bayrak üzerinden edebiyat yapar sizler yok yetim yok kul, kıl bilmem ne. Bırak acı ucuz işler ile uğraşmayı.

Neden bırakalım? Akp geçmişte Fetö ile kol kola olunca (30 yıldır Tüm Hükümetler kol kola olduğu halde Akp gözünüze batıyor) hain diye ortalığı yıkıyorsunuz taş size gelince zorunuza gidiyor. Daha çok zorunuza gidecek bunu garanti ederim.

Ajıtasyon idelojinizin mimarları şehit, bayrak üzerinden edebiyat yapar sizler yok yetim yok kul, kıl bilmem ne. Bırak acı ucuz işler ile uğraşmayı.

Neden bırakalım? Akp geçmişte Fetö ile kol kola olunca hain diye ortalığı yıkıyorsunuz taş size gelince zorunuza gidiyor. Daha çok zorunuza gidecek bunu garanti ederim.

şunu bi açıklığa kavuşturalım "siz derken" muhtemelen o robotlaşmış küçük beyninde beni "chpli" olarak görüyosun, zaten siz robotların genel özelliği bu, akp karşıtı kim varsa radarda "chpli" olarak görmek. Ve burada mevcut ülkeyi yönetmekle yükümlü bi hükümeti eleştiriyorum. Geç sen x partiyi ve kişiyi, taptığınız parti ve kişi başta.

sürünün diğer öğelerini de çağır gelsinler, hepiniz gelin

şunu bi açıklığa kavuşturalım "siz derken" muhtemelen o robotlaşmış küçük beyninde beni "chpli" olarak görüyosun, zaten siz robotların genel özelliği bu, akp karşıtı kim varsa radarda "chpli" olarak görmek. Ve burada mevcut ülkeyi yönetmekle yükümlü bi hükümeti eleştiriyorum. Geç sen x partiyi ve kişiyi, taptığınız parti ve kişi başta.

sürünün diğer öğelerini de çağır gelsinler, hepiniz gelin

Seni chpli olarak görmedim ki. Ama şu var hain isen ya chplisin ya hdplisin.

beni "chpli" olarak görüyosun

hain isen ya chplisin ya hdplisin

Dün akam bu ve benzer konulari , hem yurtdisi operasyonlar hem ic siyaset ve Türkiye'ye yapilabilecek ekonomik ve dolayli askeri saldirilar cercevesinde sohbet konusu yaptik. Insanlarimizin maalesef kutuplasmiz ve ümitsiz oldugunun farkina vardim. Optimizm, Pessimism , Realism ve tüm terimleri kullandik. Üzücü olan olgun, saygili ve samimi arkadaslarin bile ümidi ve sevki bir nebze kirilmis. Herkesin kafasindan bazen ayni seyler geciyordur. Gün gelir heyecanli ve ümitli baska bir gün karamsar oluruz, kendi kendimize
" yav aklini topla bipolar ruh hastasi mi oldun ? " diye düsünürüz.
Bence asil ümit isigi bu, insanin kendini sorgulayabilmesi, bu otokontrol bizi ayakta tutar.
Binlerce yillik Türk medeniyeti eminim tüm sosyal, psikolojik ve diger operasyonlari atlatacak ve medeniyet yolculugunda rayina oturdugu gibi kaybettigi mesafeyi ivme kazanarak kapatacak ve bu gecis dönemini atlatacagiz.

Neden bırakalım? Akp geçmişte Fetö ile kol kola olunca (30 yıldır Tüm Hükümetler kol kola olduğu halde Akp gözünüze batıyor) hain diye ortalığı yıkıyorsunuz taş size gelince zorunuza gidiyor. Daha çok zorunuza gidecek bunu garanti ederim.
Beni neden alıntıladın o_O

Dini cemaat ve vakıflara ait sözde yurt ve kuran kurslarından sık sık çocuklara tecavüz haberleri geliyor.

Ensar, Kayseri,Karaman, Adıyaman, Çorum yok Süleymancılar, yok Nakşibendiler yok daha bilmem ne tarikatı derken çocukların hayatları elden kayıp gidiyor.

Bu yobazlara evladını teslim eden anne babalara şaşırıyorum. Resmen kendi çocuğunu bilerek tecavüzcülere teslim etmek.

Şimdi de Dikili.

Bütün cemaatler terör örgütüdür. Bunun anlaşılması için illa kafamıza kendi uçaklarımızın bomba yağdırması beklenmemeli. o_O

Türkiye'de din konusunda tek yetkin kurum Diyanet işleri olmalı.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom