What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Mantiktan bahsetene bak hele yok oyle senin dusundugun gibi basit meseleler degil bunlar.

Devlet senin gibi ergen mantigiyla hareket etseydi bugun Turk devleti coktan harap olup gitmisti. Devlet yonetmek fevri davranislarla ergen duygularla gunu birlik planlarla yapilmaz.

Sen iyisimi devletine eleştiri yapmak yerine kendi isi gucune bak, bosa vakit oldurmeyelim forumda.

Ben bilindik, milyonların merak ettiği ve sitem ettiği şeyleri eleştiriyorum.

Fakat sen burada ne akp sözcüsüsün ne de bi yetkili, her dediğim için akp'nin savunmacılığını yapmak zorunda değilsin.

Ben bilindik, milyonların merak ettiği ve sitem ettiği şeyleri eleştiriyorum.

Fakat sen burada ne akp sözcüsüsün ne de bi yetkili, her dediğim için akp'nin savunmacılığını yapmak zorunda değilsin.

Milyonların dediğin... bir kaç gazete paçavrasının palavralarından başka bir şey değil, yoksa senin yazdığın yorumları normal vatandaşın ağzından duyduğumuz yok, milletin feraseti de aklı da açık, ne oyuna gelecek kadar gafiliz nede dünü unutacak kadar ahmak.

İyi de bedbin devleti eleştirmemiş ki, hükümeti eleştirmiş o_O

Bu arada Türk devleti fiili olarak bitmişti 15 temmuz öncesi, 15 temmuz sonrasında yeni baştan inşaa edilmeye çalışılınıyor, bazılarınız fark etmemiş bile olsa. FETÖ döneminde Hakkari, Şırnak, Diyarbakır, Muş, Bitlis, Van, Mardin, Batman, Siirt fiili olarak PKK işgali altındaydı. Kırsal değil, bilfiil şehir merkezleri. Dağlar da fiili olarak PKK'nın yuvasıydı.

Asker, Emniyet, Yargı, Eğitim kurumları, Üniversiteler, Bakanlıklar, MİT, kısacası her yer Fethullah İslamcı Terör Örgütü işgali altındaydı.

Yani "öyle böyle olsaydı devlet biterdi" demek aptalca, zaten bitmişti devlet. 15 temmuz size ne gibi gözüküyor bilmiyorum ama oldukça şanslı ballı bir günümüzdü, 16 temmuzda vatansız bir iç savaşa uyanabilirdi bu ulus o_O

İyi de bedbin devleti eleştirmemiş ki, hükümeti eleştirmiş o_O

Bu arada Türk devleti fiili olarak bitmişti 15 temmuz öncesi, 15 temmuz sonrasında yeni baştan inşaa edilmeye çalışılınıyor, bazılarınız fark etmemiş bile olsa. FETÖ döneminde Hakkari, Şırnak, Diyarbakır, Muş, Bitlis, Van, Mardin, Batman, Siirt fiili olarak PKK işgali altındaydı. Kırsal değil, bilfiil şehir merkezleri. Dağlar da fiili olarak PKK'nın yuvasıydı.

Asker, Emniyet, Yargı, Eğitim kurumları, Üniversiteler, Bakanlıklar, MİT, kısacası her yer Fethullah İslamcı Terör Örgütü işgali altındaydı.

Yani "öyle böyle olsaydı devlet biterdi" demek aptalca, zaten bitmişti devlet. 15 temmuz size ne gibi gözüküyor bilmiyorum ama oldukça şanslı ballı bir günümüzdü, 16 temmuzda vatansız bir iç savaşa uyanabilirdi bu ulus o_O
Ağzından bal damlıyor, da nasıl emin olabiliyorsun AKP ile Fetonun düşman olduklarına? Ben hala zorlanıyorum buna inanmakta.. Aklımı kemiriyor "ya herşey bir oyunduysa?" düşüncesi... Yemin ederim bu düşünce yüzünden rahat uyuyamıyorum bile..

O yüzden elinde bir delil varsa buna kesin inanmamı sağlayacak, lütfen paylaş benimle! :c

"İnsanlar mutlu, neden..."? diye soruyor. Şaşırmış, aklı almıyor.

Bu resim AB'nin bize neden s*ktir çektiğinin, neden Afganistan, Yemen, Arabistan ile aynı sınıfa koyduğunun resmidir.

Abicim bence burda hiç ayıp bi durum yok.Videoyu sessiz izledim. Bunlar yabancı heralde. Herkes aynı kurallara uyma mecburiyetinde.
Ayrıca yabancıların Türkiyede çalışma izinleri yok ve uyanıklar para topluyorlar .
Bütün ülkeler yabancılara çalışma izni vermezken biz niye tolerans gösterelim.
BREXİTin en büyük nedeni İngilizlerin bulgar romen sokak çalgıcılarından bıkmaları diyorlarö

Abicim bence burda hiç ayıp bi durum yok.Videoyu sessiz izledim. Bunlar yabancı heralde. Herkes aynı kurallara uyma mecburiyetinde.
Ayrıca yabancıların Türkiyede çalışma izinleri yok ve uyanıklar para topluyorlar .
Bütün ülkeler yabancılara çalışma izni vermezken biz niye tolerans gösterelim.
BREXİTin en büyük nedeni İngilizlerin bulgar romen sokak çalgıcılarından bıkmaları diyorlarö

Ögrenmek istediklerini PM ile yazarsin, ya da baska yol buluruz.

Ağzından bal damlıyor, da nasıl emin olabiliyorsun AKP ile Fetonun düşman olduklarına? Ben hala zorlanıyorum buna inanmakta.. Aklımı kemiriyor "ya herşey bir oyunduysa?" düşüncesi... Yemin ederim bu düşünce yüzünden rahat uyuyamıyorum bile..

O yüzden elinde bir delil varsa buna kesin inanmamı sağlayacak, lütfen paylaş benimle! :c

Kardesim olaylara bakarken cevreden yada okuduklarindan ogrendigin duydugun seyleri bir kenara at, kendi kendine bir muhasebe yap eminim durumu anlayacaksindir.

Dusman oklari eger bir kisiyi gosteriyorsa o kisi hak ehlidir, ben bunu bilirim bunu anlarim.

Daha once bir video paylaştım onceki sayfalarda duruyor FETO Erdoganin 2000 lerde kendisini bitirmek istedigini ancak niyetini gizledigini bunu sonradan anlayip cephe aldigini bir Alman kanalina anlatiyordu o videoyu izlersen buyuk resmi daha net gorebilirsin.

2018 yeni asgari ücret 1400 küsürden den 1603 TL ye çıkmış...356 €
Almanyada asgari ücret........1.498€
Almanya Berlin'de kırmızı et fiyatı: 10.03 €
Türkiye Ankara'da kırmızı et fiyatı: 10.67 €

Eeeeyyytt Almanya'nın Hans'ı obez oldu bizim vatandaş anoreksia..

Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom