What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.

1200px-World_happiness.png

Last edited:
''İran''daki olay ile Türkiye'deki 6-8 Ekim kalkışması benzerlikler taşımakta.

1980 darbesinde en az dokunulup önü açılan din tüccarları nasıl 20 yıl sonra ''altın çağını'' yaşıyorsa; yine bugün en az dokunulan ve önü açılan PKK'dan daha tehlikeli olan şehir yapılanmalarına ve uzantılarına yönelik KCK benzeri, daha derin ve keskin operasyonlar düşünülmeli, aksi halde 10-20 yıl içinde din tüccarlarından daha fazla ve geri dönüşü olmayan zarar verebilirler.

Last edited:
Kimsenin aklına gelmediği bi soru sorayım
Tayyip ruhaniye ne zaman terörist diyecek?

Vejeteryan mısınız

Yeminle aynısını diyecektim de sonra boşa zaman kaybı diye vazgeçtim :D

Bu arada Türkiye'de et bence pahalı değil, fakat pahalılık veya ucuzluk göreceli bir kavramdır. Açıkçası ben herkesin Killuminati'nin dediği gibi et yememesini desteklerim, bu sayede et ucuzlar ve ben daha çok yerim :lol:

Yeminle aynısını diyecektim de sonra boşa zaman kaybı diye vazgeçtim :D

Bu arada Türkiye'de et bence pahalı değil, fakat pahalılık veya ucuzluk göreceli bir kavramdır. Açıkçası ben herkesin Killuminati'nin dediği gibi et yememesini desteklerim, bu sayede et ucuzlar ve ben daha çok yerim :lol:
Pahalı hocam.

Yukarda verdiğim linkte Hollanda'nın en pahalı semti Amsterdam ile İstanbul'un fiyat karşılaştırması var.

Hollanda ve Türkiye asgari ücretleri hemen hemen aynı.1578 onlar alıyor, 1603 biz alıyoruz.

Almanya Hollanda'ya göre çok daha ucuz.

Hollanda ve Türkiye asgari ücretleri hemen hemen aynı.1578 onlar alıyor, 1603 biz alıyoruz.

İyi de ben asgari ücretin kaldırılmasını savunuyorum, benim açımdan asgari ücret hiçbir anlam ifade etmiyor. 50₺-55₺'ye güvenilir bir kasaptan bir kilo et rahat alınır, bir haftada 4 kez kırmızı et tüketsen, her defa 250 gramdan aylık kırmızı et giderin 200₺-220₺ arası. Mutfak alışverişin için 4 kişilik bir aile 2.000₺ koyabiliyor ise çok rahat şekilde sağlıklı ve kaliteli beslenilebilinir.

Ha o kadar geliri yoksa? Çocuk yapmayacak o zaman o_O

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom