What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
Sağolasın sayende bende bir mesaj atmak zorunda kaldım o konuya :)
Bakalım ne sürprizler bekliyor.

Valla lafi cuk diye oturtmussun bunlar baska dilden anlamazlar. :lol:

@MertKaan
Bu nasıl iştir kardeşim millet işi gücü bırakmış türkle uğraşıyor..

Abi ne degistiki herzaman böyleydi, biz tek basimiza dimdik ayakta oldugumuz sürece bizden nefret edecekler buna alismamiz lazim.

Onurlu Türk milleti tarihinda asla diz cökmedi ve cökmeyecek kim olursa olsun feristahi gelse yemez.

Last edited by a moderator:
antalya'da yasayan var mı

yok ya. Aslında artık biraz sıkmaya başladı. Hiç olmazsa bizde dil özgürlüğü var...farkettiğiseniz bütün forumda İngilizce dışında konuşmak yasak ama bu thread dışında :lol:

Farsca ve Arapca threadlerde var.

ne iş yapıyosunuz ?

Arkadaslar siyasi görüsleriniz veya ideolojileriniz her ne olursa olsun Kadir misiroglunun her dediklerleriye hem fikir degilim ama ben yunanlilarin sanki Turklerin rakibi veya dengi gibi gösterilmesine hic bir zaman hazmedemedim ve boyle yapilmasinin aslinda utanilacak birsey ve yanlis oldugunu farketmistim kalbimde Turklerin onlarla asla kiyaslanamayacagina herzaman inanmisimdir..

Saygi deger arkadaslar bu konuda sizin düsüncelerinizi de bilmek isterim paylasmak isteyen varsa lütfen buyursun.

@MertKaan @Neptune @T-123456 @Targon @xenon54 @olcayto @Sinan

Arkadaslar siyasi görüsleriniz veya ideolojileriniz her ne olursa olsun Kadir misiroglunun her dediklerleriye hem fikir degilim ama ben yunanlilarin sanki Turklerin rakibi veya dengi gibi gösterilmesine hic bir zaman hazmedemedim ve boyle yapilmasinin aslinda utanilacak birsey ve yanlis oldugunu farketmistim kalbimde Turklerin onlarla asla kiyaslanamayacagina herzaman inanmisimdir..

Saygi deger arkadaslar bu konuda sizin düsüncelerinizi de bilmek isterim paylasmak isteyen varsa lütfen buyursun.

@MertKaan @Neptune @T-123456 @Targon @xenon54 @olcayto @Sinan

Sevgil El Tuco,

Hissiyatını anlayabiliyorum, fakat bu nereden baktığınla alakalı; daha fazla konuşmadan önce, verdiğin dayanak noktan olan video senin amacının çıok ötesinde mide bulandıran bir amaca hizmet etmekte, bu ülkeyi kuranlara neredeyse neden kurdun diyecekler, hatta demekteler, hatta üstü kapalı hakaret ve küfür de etmekteler, bu durum gerçekten psikolojik açıdan incelenmeli.

Yunanlıların sayısal bakımdan bizim dengimiz olmadığı bir gerçek; fakat antik Yunanlıların Avrupa'nın düşünsel, bilim vb konularda sac ayağını oluşturduğunu unutmamak lazım, bu bakımdan bakarsak bugün her ne kadar eski Yunanlılarla alakalrı fazla olmasa da, komşumuz Yunanlıların bizlere verecek ciddi bir cevapları vardır. Dünya'ya sadece savaşarak bir şey kattığımızı düşünmek bizi şu videodaki adamla aynı kefeye koyar.

Bilim, sanat ve diğer konular daha önemlidir; asıl bunlar bir ülkeyi fetheder; Fransa iyi bir örnektir bugün için, veya az önce dediğim gibi antik yunanlılar hala hatırı sayılır bir etki göstermektedir hala.

Fesli , ki 100 yıl önce kullanılırdı, bir adama zaman ayırmak bu bakımdan üzüntü verici olurdu; bizim bakacağımız yön bu adamın baktığı tarafa olmamalı. Bu adamların baktığı taraf Orta Doğu ve bugün kendilerinin ( O. Doğuluların) ne halde olduklarını görmekteyiz; savaş ve sefalet içindeler, eğitim desen hak getire; bu durum neredeyse hemen hepsinde var, yani eğtimisizlik ve buna bağlı olan her alanda geri kalmışlık.

Saygılar.

Anyone in here who is knowledgable about Islamic teachings and the Quran?

Anyone in here who is knowledgable about Islamic teachings and the Quran?

i know you can speak Turkish...btw just for curiosity, what does bahoz mean

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom