What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
Arkadaşlar Türkçe'niz de bir sorun yok. Türkçe konuşunda bizde anlayalım. :)

Ya ben aslında Türkçe konuşma taraftarıyım, ama insan ister istemez ona konuşulan dilde cevap veriyor.

Hepsi @T-123456 abimizden oluyor. Hep o kurcalıyor ortalığı vallahi.

Last edited by a moderator:
Arkadaşlar, dün Dreamreaper'la iletişim kurduk, ve karşılıklı olarak uzlaştik. Kendisi yazarken bundan sonra daha ihtiyatlı, dikkatli ve saygılı yazacak. Tabii aynı şekilde biz de aynı tutumu ona da göstermeliyiz. Bundan sonra, aynı sorun tekrarlanırsa lütfen cevap yazmayın, ve ya müdahele etmeyin. O postu quote'leyip altına da beni mentionlayın...olayın tekrarlanmasi halinde kararlılığım devam edecek fakat, bir daha tekrarlanmaması için hepimizi sağduyu ve saygıya çağrıyorum

(bu ne lan böyle! Aynı tayyibin konuşmalarına benzedi.)

:omghaha::omghaha::omghaha::omghaha:

Eline otorite gecen böyle oluyo galiba. :lol:

yok ya. Aslında artık biraz sıkmaya başladı. Hiç olmazsa bizde dil özgürlüğü var...farkettiğiseniz bütün forumda İngilizce dışında konuşmak yasak ama bu thread dışında :lol:

yok ya. Aslında artık biraz sıkmaya başladı. Hiç olmazsa bizde dil özgürlüğü var...farkettiğiseniz bütün forumda İngilizce dışında konuşmak yasak ama bu thread dışında :lol:
Sende haklisin ne yapsan yaranamazsin insanogluna sonrada mod yokmu diye aglar herkes. :D

@atatwolf
Dreamreaper bize ne cekdiriyor ya, seytan diyor ki gozunu kapat azini ac, bir tarafindan basla, obur tarifindan bitir. Bunu translate yapsin bakalim, haha. Ne istiyor anlamadim ya. Zaten hic yazmiyordum ona.

Aman haci sen sakin dur sakin agzini acma.:rofl:

Anlasma yapildiysa uyalim arkadaslar,bizim kimseye kinimiz yok sanirim.:)

Ya ben aslında Türkçe konuşma taraftarıyım, ama insan ister istemez ona konuşulan dilde cevap veriyor.

Hepsi @T-123456 abimizden oluyor. Hep o kurcalıyor ortalığı vallahi.

ş , hollanda keyboard'da nasil basiyorsun? Tskler

ş , hollanda keyboard'da nasil basiyorsun? Tskler

Hacı ben İPadten beri yazıyorum o yüzden problem yaşamıyorum.
Bildiğim kadarı ile Avrupa windowsu, ş, ı ve ğ harflerini yazdırmıyor. Bu soruna yapılıcak birşey de yok.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom