What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
i did not say it is kurdish, nor did you. btw, another fake account and the story begins again for you, i think this account will share the same demişe of the previous ones.

It is Kurdish and means tempest/storm. Firtina in Turkish.

Dear Keyxusraw,

I know who you are. It's nonsense of being a falseflagger. We will scan your IP. It'd be more honorable if you give it up. Thanks

More evidence needed than let me present. :)

In his IP scan he is not in Lithuania. He chose that flag because of it's colors (red yellow green). As far as i know using fake flag locations causes a ban.

Dear Keyxusraw,

I know who you are. It's nonsense of being a falseflagger. We will scan your IP. It'd be more honorable if you give it up. Thanks

More evidence needed than let me present. :)

In his IP scan he is not in Lithuania. He chose that flag because of it's colors (red yellow green). As far as i know using fake flag locations causes a ban.

Not to mention that his avatar refers to a Kurdish literature, Mem û Zîn, that Wikipedia sums up as;
... For Kurds, Mam and Zin are symbols of the Kurdish people and Kurdistan, which are separated and cannot come together.

Baykuş;4718577 said:
Not to mention that his avatar refers to a Kurdish literature, Mem û Zîn, that Wikipedia sums up as;

Oh no! A Kurdish epope! Everybody hide! :P

Gentlemen, stick on "topic please"
@Sinan relax fella, i knew since you informed me. Thanks again. As you said... It's confirmed.

Last edited by a moderator:
Arkadaslar siyasi görüsleriniz veya ideolojileriniz her ne olursa olsun Kadir misiroglunun her dediklerleriye hem fikir degilim ama ben yunanlilarin sanki Turklerin rakibi veya dengi gibi gösterilmesine hic bir zaman hazmedemedim ve boyle yapilmasinin aslinda utanilacak birsey ve yanlis oldugunu farketmistim kalbimde Turklerin onlarla asla kiyaslanamayacagina herzaman inanmisimdir..

Saygi deger arkadaslar bu konuda sizin düsüncelerinizi de bilmek isterim paylasmak isteyen varsa lütfen buyursun.

@MertKaan @Neptune @T-123456 @Targon @xenon54 @olcayto @Sinan

Kardes ne düsündügümü sormussun bende yazayim.

Ilk olarak bu adam cikmis ülkeyi kurtaranlar utanmalidir diyor, neden utanacaklarmis?
Yunanlilar bize rakip degiller ancak o zamanlar osmanli cökmüs durumdaydi, yedi düvele karsi savastik gücümüz tükenmeye baslamisti, zamanin en zengin ve güclü devletleri birlik olmus yunanlilari destekliyorlardi.
Biz yerde sürünüyor oldugumuz halde onlara egede yüzmeyi ögretip izmiri düsman elinden kurtarabildiysek bunu Gazi Mustafa Kemale borcluyuz!

Sonrada gelmis osmanlinin altin devrindeki zaferlerini, ayaginda ayakkabisi bile olmadan savasan kuvayi milliye ile karsilastiriyor dingil.
Yanlis anlasilmasin diye yaziyorum, Atatürk ile gurur duydugum kadar Osmanli ilede gurur duyuyorum sonucta hepimizin tarihi ancak hala Osmanli hayali kuranlar bir doktora görünsünler bence.

Sehitlerimizin kemikleri sizliyor bu sarlatanlar yüzünden, sirf Atatürkü karalamak icin yapmadiklari saklabanliklari yok, zaten beynini kullanan bir insan bu herifin anlattiklarinin ne derece sacma oldugunu anlar.

Hem madem okadar müslüman neden kafirlerin icati Internetten duyuruyor sesini?

Kardes ne düsündügümü sormussun bende yazayim.

Ilk olarak bu adam cikmis ülkeyi kurtaranlar utanmalidir diyor, neden utanacaklarmis?
Yunanlilar bize rakip degiller ancak o zamanlar osmanli cökmüs durumdaydi, yedi düvele karsi savastik gücümüz tükenmeye baslamisti, zamanin en zengin ve güclü devletleri birlik olmus yunanlilari destekliyorlardi.
Biz yerde sürünüyor oldugumuz halde onlara egede yüzmeyi ögretip izmiri düsman elinden kurtarabildiysek bunu Gazi Mustafa Kemale borcluyuz!

Sonrada gelmis osmanlinin altin devrindeki zaferlerini, ayaginda ayakkabisi bile olmadan savasan kuvayi milliye ile karsilastiriyor dingil.
Yanlis anlasilmasin diye yaziyorum, Atatürk ile gurur duydugum kadar Osmanli ilede gurur duyuyorum sonucta hepimizin tarihi ancak hala Osmanli hayali kuranlar bir doktora görünsünler bence.

Sehitlerimizin kemikleri sizliyor bu sarlatanlar yüzünden, sirf Atatürkü karalamak icin yapmadiklari saklabanliklari yok, zaten beynini kullanan bir insan bu herifin anlattiklarinin ne derece sacma oldugunu anlar.

Hem madem okadar müslüman neden kafirlerin icati Internetten duyuruyor sesini?
Sinan Meydani dinleyin:
Bu adam tarihci ve cok guzel is yapiyor. Internet'de busuru Ataturk dusmani ve Cumhuriyet dusmani var, genclerin aklini zehirliyorlar. O fezli adam o kadar bir serefsiz gi, sadece serefsiz olsa bide yalanci ve yobaz. Alip tutuyor, Ataturke kufur ediyor, ama Sinan Meydan cok guzel lafini veriyor o terbiyesizlere.

Burda Fezli Kadir Misirogluna hattini veriyor.

Arkadaslar siyasi görüsleriniz veya ideolojileriniz her ne olursa olsun Kadir misiroglunun her dediklerleriye hem fikir degilim ama ben yunanlilarin sanki Turklerin rakibi veya dengi gibi gösterilmesine hic bir zaman hazmedemedim ve boyle yapilmasinin aslinda utanilacak birsey ve yanlis oldugunu farketmistim kalbimde Turklerin onlarla asla kiyaslanamayacagina herzaman inanmisimdir..

Bu şerefsiz kim tanımam, bu yawşakların hepsi bir. Atatürk'e bok atacaklarda nası atacaklar bilemiyorlar. Saçma sapan konuşmuş işte ne diyim. Konu edip konuşmamıza bile gerek yok.

Dear Keyxusraw,

@Neptune

ban him please

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom