What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
@madmusti, haha haklısın her halde. Allah bilir, benim getirdiğim vodkaları da yürütmüşlerdir bunlar... :rofl:

Last edited by a moderator:
Yok ya ,cok Önemli sizin Ülkenin Dili !

Burdaki herkezin Ortak Dili Türkce yada English ,doldunuz Foruma Mülteci gibi ,napiyosunuz lan siz ,Hollanda´da defence.pk Ülkücü Dernegi mi actiniz = ? :P
@Neptune

Galiba bunlar Otu Fazla kacirdi :D
Denkst du deutsch ist ein problem,eben so einfach.

Yok ya ,cok Önemli sizin Ülkenin Dili !

Burdaki herkezin Ortak Dili Türkce yada English ,doldunuz Foruma Mülteci gibi ,napiyosunuz lan siz ,Hollanda´da defence.pk Ülkücü Dernegi mi actiniz = ? :P
@Neptune

Galiba bunlar Otu Fazla kacirdi :D

Yahu şurda bir dakika ticaret konuşuyoruz.
Belki Türkiye'ye ot taşıyacağız. Nerden biliyorsun.
Türkçe konuşalım da polis bizi enselesin demi :)

Arkadaslar,hollandaca kolay ve turkce cok zorgeliyor o yuzden hollandaca konusuyoruz,kusura bakmayin.
Ik denk import,heb al iets op het oog;)

Bana görede Almanca kolay ama lütfen Türkceye zorliyalim kendimizi ,gidin baska Topic/Thread/Baslik´lar altinda bunu yapin ama burayi güzel Türkce ilen koruyalim.

Bizim Dilimiz Asirlardir var ,Almanca veya Hollandaca daha 200-300 ile olan yeni bir Edebiyat.

Yahu şurda bir dakika ticaret konuşuyoruz.
Belki Türkiye'ye ot taşıyacağız. Nerden biliyorsun.
Türkçe konuşalım da polis bizi enselesin demi :)
HAHAHAHAAH,Haze mi?

Şaka maka bir yana. Hollanda'da Türkçe temel eğitimin kalkması gerçekten çok kötü oldu.
Bizimkiler mahkeme'ye vermiş Hollanda devletini.
Bu eylül de karar alınacak, insan haklarına aykırı mı değil mi diye. Umarım olumlu bir sonuç çıkar. En azından gelecek nesil Türkçe temel eğitimi alır.

Als je me de inkoopprijs zegt weet ik genoeg,hahahahaahh

Gercek Ruslar vodka icerse en cok ne lazim?

Abi sende kendini kaptırdın gidiyorsun :) .
Eskiden uğraşmışlığım vardı, ama tövbe ettim. Bu saat'tan sonra zinhâr öyle işlere bulaşmam.

Benim Turkcem cok fena ha, insallah Turkiyede dalga gecmesler, haha, iki hafta sonra Istanbuldayim

Şaka maka bir yana. Hollanda'da Türkçe temel eğitimin kalkması gerçekten çok kötü oldu.
Bizimkiler mahkeme'ye vermiş Hollanda devletini.
Bu eylül de karar alınacak, insan haklarına aykırı mı değil mi diye. Umarım olumlu bir sonuç çıkar. En azından gelecek nesil Türkçe temel eğitimi alırlar.

Abi sende kendini kaptırdın gidiyorsun :) .
Eskiden uğraşmışlığım vardı, ama tövbe ettim. Bu saat'tan sonra zinhâr öyle işlere bulaşmam.
En iyisini yapiyosun,burda cok yapan var sonu yok.
Burda cogu Turk gencleri okul yerine o islerle ugrasiyor.

Benim Turkcem cok fena ha, insallah Turkiyede dalga gecmesler, haha, iki hafta sonra Istanbuldayim
Turkiyeden bazen arkadaslar gelir,neyi nasil soyleyim diye bir saat dusunurum.
O kadar zor bir dilki.

En iyisini yapiyosun,burda cok yapan var sonu yok.
Burda cogu Turk gencleri okul yerine o islerle ugrasiyor.

Ya tanıdığım kişilerden o kadar çoğu hapis'i boyladıkı. Genellikle gençleri büyük paralar la kandırıyorlar.
Örnek verim, Hollanda'ya gelen ağır uyuşturucuları, Avrupa'ya yaymak için kurye tahin ediyorlar.
Ve bizzat şahit olduğum avusturya'ya kadar on bin avro, avusturya sınırın ötesine yirmi bin avro teklif ediyorlar.

Tabi yakalanırsa hayatı sönüyor. Almanya ve Avusturya Hollanda'ya benzemiyor. 10 sene gibi cezalar yazıyor.

Yazık, çok yazık.

Hadi ben Breaking Bad bakmaya gidiyorum ,yakinda atatwolf´da Balyoz Darbe Planindan yargilanacakmis Diye Duydum.

Hakim Neptune olucakmis :laughcry:

yildiz-cicek.jpg

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom