What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
haha...bi nevii öyle...hayırlısıyla bi suriye'ye gireydik...görürdünüz o zaman forumu...bütün üyeler Türkiye, ABD, İsrail ve Arabistan'a saldıracak :lol:

Yarın ki geçit töreninde ANKA ve Atak'lar uçsa süper olur.

Tören iyi olursa, Turkish Hell March 2013 tadında bi clibini bekleriz artık. :)

Tören bence sönük olacaktır.Her geçen gün törenler daha da küçültülüyor.Ancak buna ters oranla milli ürünler artırılıyor.Kirpiler geçmişti,Ataklar'da geçse çok güzel olur.Hala Ankara'dalar sanırım.Gerçekten çok güzel olur..

Yarın ki geçit töreninde ANKA ve Atak'lar uçsa süper olur.

Tören iyi olursa, Turkish Hell March 2013 tadında bi clibini bekleriz artık. :)

Dimi yeterli Anka ilen Atak var ama Hürküs ilen A400M´de olsun ,kim bilir belki Altay bile gecer ^^

@T-123456

Ben daha cok 2Pac severdim.

Burdaki RAP´cileri ve Alman Rap pek sevmem ^^

Last edited by a moderator:
@madmusti

Bunlara noldu yaw ? Küçükken dinlerdik ne güzel.

Iki sene icinde dagilmislardi. Benim gibi gurbette yasayanlar bunlari iyi dinlerdik. Kaset alirdik walkmenle dinlerdik, aralarinda solo birseyler becermeye calisanlar vardi olmadi ve iyi ki olmamis. Abuk sabuk parcalar cikariyorlardi mesela bin arabama bin gibi sapik sapik muzik:laugh:. Bir nevi turkish rap! Alamanyadaki suursuz vatandaslar bunlari halen dinliyorlar. Bes para etmes bunlar simdik.

Alman Rap pek sevmem ^^

Ben genelde rap dinlemem ama Alman raplerinin sertliğini severim..Massaka tavsiye ederim :) Ayrıca çok fazla milli duygunu kapartacak Almanca parça var youtubeda..

Iki sene icinde dagilmislardi. Benim gibi gurbette yasayanlar bunlari iyi dinlerdik. Kaset alirdik walkmenle dinlerdik, aralarinda solo birseyler becermeye calisanlar vardi olmadi ve iyi ki olmamis. Abuk sabuk parcalar cikariyorlardi mesela bin arabama bin gibi sapik sapik muzik:laugh:. Bir nevi turkish rap! Alamanyadaki suursuz vatandaslar bunlari halen dinliyorlar. Bes para etmes bunlar simdik.

Bunlar iyidi´de iste geldi gectiler yani ,simdi nedense hersey kötü oldu ^^

Şuanki politkalarımızın uyuşmasından kaynaklanan bir durum bu yoksa iranlılardanda beter onlar

@MertKaan

cok guzel bir cozumleme tebrik ediyorum seni kardesim.

Ben genelde rap dinlemem ama Alman raplerinin sertliğini severim..Massaka tavsiye ederim :) Ayrıca çok fazla milli duygunu kapartacak Almanca parça var youtubeda..

tam bir okuz....

Tweede grootste industrie gebied van NL na Rotterdam?
Burda para donuyo, heb een bedrijfje in groente en fruit sinds vorige week
Veel telers hier zoals je weet.
Ik verkoop aan bedrijven op de veiling in Koln/duitsland
Weet je wat de winst marges zijn?
Dubbeltje per kilo,twee 22 ton vrachtwagens per week.
Kari dusunebiliyormusun?
Burda ciftciler heryere yakin,o yuzden;)
P.s,irkci boerengat.
Isin acik olsun Dan heb je goede inkomsten of niet? Hoe ben je aan dat werk begonnen?

Dimi yeterli Anka ilen Atak var ama Hürküs ilen A400M´de olsun ,kim bilir belki Altay bile gecer ^^

@T-123456

Ben daha cok 2Pac severdim.

Burdaki RAP´cileri ve Alman Rap pek sevmem ^^

Tupac Shakur,haklisin o gunler guzeldi.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom