What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
hakem ilk yari bize karsi cok hata yapti.
O golu guzel kurtardi kaleci,bruma gec girdi,defansimiz yaramaz.
Yinede umutluyum,Kopenhagen,Juventus kolay olur.

İlk yarım saat gerçekten güzel oynadık, ama işte defans hataları boynumuzu büktü. Grup'ta birinci bitmek zaten hayaldı ama, ikinci bitmemiz için halen umutluyum.

Kopenhagen ile Juventus maçının beraber bitmesi günün güzel haberi.

Van minit no problem,biz ikinciligi bu takimla garantiledik,gol yeriz ama cokta atariz.

bu ne ya galatsaray 9 yabancıyla oynamış birisi bunu bana izah edebilir mi birde sınırsız yabancı istiyorlar

bu ne ya galatsaray 9 yabancıyla oynamış birisi bunu bana izah edebilir mi birde sınırsız yabancı istiyorlar

Semih ile hakan'ı oynatmadı. Sanırım önümüzdeki beşiktaş maçı için oynatmadı.

Hezimete ugradik hepimize gecmis olsun

ama 4-4-2 sistemi ile oynarsan boyle olur bu kadar basit.

Semih ile hakan'ı oynatmadı. Sanırım önümüzdeki beşiktaş maçı için oynatmadı.

Hakan Balta mi saka yapiyorsun galiba?

degil Balta hakan Messi olsa bile bi *** yapamaz.. bu kafayla biz daha cok darbe yeriz.

Yabanci kurali sadece Turkiye Süper Ligini baglayan bir kural.

Last edited by a moderator:
kardeş sistemde bişey yok
fatih terimle yönetim papaz futbolcular stresli fatih terim gidecek mi kalacak mı
9 yabancı
konsantrasyon yok ruh yok
eşşek burak

gibi faktörlerden dolayı hezimet geldi
neyse 6S li arkadaşlar için tek teseli haber real fenerin rekorunu kıramadı

@ELTurco , tesla arkadaş neden bu kadar yabancı vardı diye sormuştu, biz bir zahmet cevapladık. Kimse kimseyi kandırmasın, karşı takımın kalibresi belli. Yeneceğiz diye boşuna umutlanmak yanlış olur.
@tesla hayırola hacı hangi takımı tutuyorsun? GS'ya kaydın FB'ye kaydın, sanırım artık nadir görünen bir bjk'lı var karşımız da.

kardeş sistemde bişey yok
fatih terimle yönetim papaz futbolcular stresli fatih terim gidecek mi kalacak mı
9 yabancı
konsantrasyon yok ruh yok
eşşek burak

gibi faktörlerden dolayı hezimet geldi
neyse 6S li arkadaşlar için tek teseli haber real fenerin rekorunu kıramadı

Abi ben Buraka kizamiyorum bile cunku adamin kapasitesi okadar elinden o kadar geliyor suc onda degil onu kadroya alanda..

ikincisi, savunma hatti dökülüyordu resmen.. Chedjou, Eboue ve Dany asil suclular bunlardir..

Melo, Riera, Baytar iyi oynadilar.. Sneijder istedi ama alan tanimadilar Burak her zamanki gibi ayagina asist bekledi.. kacirdigi goller zaten sac bas yoldurttu yerinde Umut olsaydi (iyi degil) ama o kafa topunu kacirmazdi..

Drogba bence Galatasarayi kafasinda bitirmis bile..

Bence artik bu skor dan sonra bu takim kendini biraz zor toparlar.. En iyisi Terim gitsin bu takimdaki oyuncularin 70% biran önce bir sekilde sezon sonu gönderilmeliler..

Yönetimi suclamayin cünkü simdiye kadar Terimin istedigi 20 den fazla futbolcu transfer etti hala iyi oyun yok ortada 2 yildir bi kadro oturtamadi her hafta rotasyon.

@<u><a href="http://www.defence.pk/forums/member.php?u=147423" target="_blank">vostok</a></u> Do you know the name of the song ?

&#1054;&#1081; &#1087;&#1088;&#1080; &#1083;&#1091;&#1078;&#1082;&#1091;, &#1087;&#1088;&#1080; &#1083;&#1091;&#1078;&#1082;&#1077;/On the meadow!

turk-un-ingilizce-ile-sinavi-turk-ingilizce-turk-un-ingilizce-ile-sinavi-1384064.jpg

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom