What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
Normal hayatta Iranlilarla,Arablarla kardes gibiyiz ama burda sanki bisey kullanmis gibiler.
Dogru soylemek gerek,Araplar bize burda yakin davraniyorlar.
Iranlilardan uc/bes tanesi iyi,neden bukadar inleri var anlamadim.

Sizin oradaki araplar faslı berberi kökenli ondandır. Iranlılar genelde hep iyi gözükürler sadece türklere karşı olan asagılık kompleksinden kurtulamadıklarından sanırım hep böyleler

Normal hayatta Iranlilarla,Arablarla kardes gibiyiz ama burda sanki bisey kullanmis gibiler.
Iranlilardan uc/bes tanesi iyi,neden bukadar inleri var anlamadim.

Yüzyüze iyi olabilirler zaten irkci felanda degilim, ancak politikaya gelince kardes mardes tanimazlar, Türkiye sanirim müslüman kosularindan gördügünü baskasindan görmemistir, tarih boyunca az cektirmediler.

Darda oldugumuzda yanimizda degillerdi simdi güclenmeye baslayinca din üzerinden sempati kurmaya calisiyorlar.

Sizin oradaki araplar faslı berberi kökenli ondandır. Iranlılar genelde hep iyi gözükürler sadece türklere karşı olan asagılık kompleksinden kurtulamadıklarından sanırım hep böyleler

Forumda demek istedim.

Iranlilardan uc/bes tanesi iyi,neden bukadar kinleri var anlamadim.

Ya biz Anadoluya gelirken Irandan gectik ya onlarda kaldi öyle arkadan.

Yani bi neyi onlara girdik Ciktik gibi bir Hesap var ^^

Vay anasını, bütün eğlenceyi kaçırdık. Ayıp ettiniz vallahi.
Birdakine beni çağırmayan top olsun :omghaha::omghaha::omghaha:

Yahu birde su ismi D ile baslayan (ismini yazmayayim yoksa burayasa üsüsür) ya.rak gene bizim forumda dolasmaya basladi, cevap vermemekte kendimi zor tutuyorum. :pissed:

Dusundum tasindim ismini buldum arkadaslar: Pembe Ruya!

Vay anasını, bütün eğlenceyi kaçırdık. Ayıp ettiniz vallahi.
Birdakine beni çağırmayan top olsun :omghaha::omghaha::omghaha:
Nerde kaldin,bu kadar gulmemistim,aklima geldikce guluyom.
Je hebt ECHT wat gemist.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom