What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
Bugün Tafarrel kararları veriyordu, ki çok kötü hamleler yaptı. Hamit kazmasının çoktan çıkarılması gerekiyordu.
Gitti Drogba'yı çıkardı.

Hamit'in yerine Umut Bulut yeterli olurdu. Gitti Emre kılını soktu.

Kadroda Hamit olunca zaten 1 kisi eksik basliyoruz..

Drogba nin yerine Burak ciksaydi zaten gol yemezdik Emre Colak yerinede Yekta veya Engin Beytarla degisiklige gidilse bu maci farkli kazanirdik.

Van minit arkadaslar,simdiden her maci kazanirsak lig neye yarar.

Simdiden garantiye alalim ki bir an evvel Sampiyonlar ligine odaklanalim.

Drogbayı çıkardılar...Ardında gol gelince Umutu soktular...Sonra da Selçuk`u çıkardılar...Hangi beyinsiz F. Terimin yokluğunda kararları veriyorsa, derhal bu işi bırakıp bir fırında çalışmaya başlamalı

Ben olsam firinada almazdim orayi da batirirlar.

613605.gif

613671.jpg

@madmusti

nerden buluyorsun bu alakasiz igrenc resimleri?

Last edited by a moderator:
Mac nezaman oldugunu hangi siteden bakiyorsunuz arkadaslar?

@olcayto,yine gec kaldin,adama acidim simdi neye ugradigina sasirdi.:omghaha::omghaha::omghaha:

@olcayto,yine gec kaldin,adama acidim simdi neye ugradigina sasirdi.:omghaha::omghaha::omghaha:

Ya o değil abi. Ne kendi özgürlükleri için, ne de müslüman alemi için bir fişek dâhi atmamış kişiler gelip benim ülke'mi eleştirmesi yok mu. Adama cinnet getiriyor.

İngilizler'in mehametinde yapmacık kurulmuş devletlerin'den bizlere ders verme çabaları yok mu.

Belirli samimi olduğumuz toplumları rencide etmeyeceğimi bilsem, çıkıp diyecem:
"Bizim dedelerimiz 7'den 70'e cephede savaşırken, ninelerimiz sırtlarında cephe'ye koca muhimatları taşırken.
Senin dedelerin İngilizler'e köpeklik, ninelerin de İngilizler'e karılık yapıyordu diye."

Ya o değil abi. Ne kendi özgürlükleri için, ne de müslüman alemi için bir fişek dâhi atmamış kişiler gelip benim ülke'mi eleştirmesi yok mu. Adama cinnet getiriyor.

İngilizler'in mehametinde yapmacık kurulmuş devletlerin'den bizlere ders verme çabaları yok mu.

"Bizim dedelerimiz 7'den 70'e cephede savaşırken, ninelerimiz sırtlarında cephe'ye koca muhimatları taşırken.
Senin dedelerin İngilizler'e köpeklik, ninelerin de İngilizler'e karılık yapıyordu diye."
Iyi yaptin bosver biz yine seviyemizde kalalim.
Bunlar yemis kafayi.

Link versene bir bakıyım.

arkadaşlar türkiye güçlendikçe düşmanlarımızda çoğalıyor dikkat edelim

Beyler bana kalırsa bu saatten sonra; Irak, İran, Suriye, Lübnan, Mısır zaten belli. Ben olsam hepsini sıra dayağına çekerdim

Bu ara fenere'e geçiriyorlar yine. Yazıklar olsun, bu denli güçsüz bir arsenal'e yeniliyorlar.
Ersun Yanal fazla kalmaz, tekmeyi yer.

Güzelim Alex'in ahını çekiyor fener her halde.

Bu ara fenere'e geçiriyorlar yine. Yazıklar olsun, bu denli güçsüz bir arsenal'e yeniliyorlar.
Ersun Yanal fazla kalmaz, tekmeyi yer.

Güzelim Alex'in ahını çekiyor fener her halde.
Maca bakiyom,sinir kupu oldum.:pissed:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom