What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
Şerefsizler ne diyim. :)

Benim zaten ne IHH, ne Mavi Marmara'ya katılan, "Şehit olmak için yola çıktılarını" söyleyenler nede Filistinliler umrumda.

Israil 9 Türk vatandaşını öldürdü.... benim için bu olay bu kadar basit.
Gercekten baglantilari varmi bilmiyorum ama olaylara biraz objektif yönden bakmali.

Bu ülke neler gördü, Jetpa, Yimpas, Deniz Feneri, her kendini insanligin kurtaricisi olarak gösterene inanirsak isimiz var.

Mate i think he is too extreme in his views, MHP is cute puppys party compared with him. :lol:

Yeap, i love him. :agree:

Gercekten baglantilari varmi bilmiyorum ama olaylara biraz objektif yönden bakmali.

Bu ülke neler gördü, Jetpa, Yimpas, Deniz Feneri, her kendini insaligin kurtaricisi olarak gösterene inanirsak isimiz var.

Aynen katılıyorum. :tup:

Şerefsizler ne diyim. :)

Benim zaten ne IHH, ne Mavi Marmara'ya katılan, "Şehit olmak için yola çıktılarını" söyleyenler nede Filistinliler umrumda.

Israil 9 Türk vatandaşını öldürdü.... benim için bu olay bu kadar basit.

O ölenlerin Türk olduğundan emin misin?

Biraz açsan diyorum.
Farkında mısın bilmiyorum ama bu gün ülkede durmadan Atatürk'e bok atan , AKP'yi sevmiyen herkesi "Cehape"'li olarak gören , Türk kimliğinden nefret(hatta Türk'lerden nefret ediyorlar bile diyebilirim) , PKK'nın yaratılmasını Kemalist'lerin suçu olarak gören , Tayyip'in Türkiye'yi 5-6 parça halinde federasyona çevirme planını destekleyen , Alevi'lerden ve bütün Şii'lerden nefret eden bir Anadolu müslümanı(sunni only) bir kitle var.İşte İ.H.H.'li arkadaşlar bu tayfanın en fanatik üyelerindendir , senin Türk olarak gördüğün adamlar kendilerine bir gün Türk demezler ortada "Ben herşeyden önce müslümanım" saçmalığıyla gezerler.Bu adamlar ellerinde olsa laik CHP'li diye ilk seni keserler haberin yok.

Farkında mısın bilmiyorum ama bu gün ülkede durmadan Atatürk'e bok atan , AKP'yi sevmiyen herkesi "Cehape"'li olarak gören , Türk kimliğinden nefret(hatta Türk'lerden nefret ediyorlar bile diyebilirim) , PKK'nın yaratılmasını Kemalist'lerin suçu olarak gören , Tayyip'in Türkiye'yi 5-6 parça halinde federasyona çevirme planını destekleyen , Alevi'lerden ve bütün Şii'lerden nefret eden bir Anadolu müslümanı(sunni only) bir kitle var.İşte İ.H.H.'li arkadaşlar bu tayfanın en fanatik üyelerindendir , senin Türk olarak gördüğün adamlar kendilerine bir gün Türk demezler ortada "Ben herşeyden önce müslümanım" saçmalığıyla gezerler.Bu adamlar ellerinde olsa laik CHP'li diye ilk seni keserler haberin yok.

Ne demek istediğini anlıyorum ama bu adamlar (ne olurlarsa olsunlar) Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı değiller mi ?

Mavi Marmara'nın bu yolculuğa çıkmasını, bu yolculuğa katılan insanların ideolojilerini, amaçlarını her ne kadar tasvip etmesekte.

Sonuç olarak yabancı bir ülke, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını öldürdü.

Ölenlerin, politik fikirleri, ırkı, cinsiyeti, dini önemli değil. Önemli olan Türkiye Cunhuriyeti vatandaşı olmaları.

Bu benim düşüncem tabii, herkesin düşüncesi farklı olabilir, bu konuda da bi sıkıntım yok.

Ne demek istediğini anlıyorum ama bu adamlar (ne olurlarsa olsunlar) Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı değiller mi ?

Mavi Marmara'nın bu yolculuğa çıkmasını, bu yolculuğa katılan insanların ideolojilerini, amaçlarını her ne kadar tasvip etmesekte.

Sonuç olarak yabancı bir ülke, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını öldürdü.

Ölenlerin, politik fikirleri, ırkı, cinsiyeti, dini önemli değil. Önemli olan Türkiye Cunhuriyeti vatandaşı olmaları.

Bu benim düşüncem tabii, herkesin düşüncesi farklı olabilir, bu konuda da bi sıkıntım yok.
Yarın öbür gün çocuğun sahilde bir kız arkadaşı ile yürürken bulaşıcak olan yada başı açık kızını taciz edicek olan Yahudi'ler değil o koruduğun adamların çocukları olucak haberin yok.Bu arada üzerine gittiğin 500 isimli arkadaş benim gördüğüm en Türk dostu Yahudi'lerden biridir hatta Mavi Marmara olayından önce avatarında Türk-Israil bayrağı vardı.

Last edited:
Yarın öbürgün çocuğun sahilde bir kız arkadaşı ile yürürken bulaşıcak olan Yahudi'ler değil o koruduğun adamların çocukları olucak haberin yok.

Arkadaşım, "o adamları" korumuyorum...... hatta yazdıklarımı takip ettiysen o adamlardan hiç haz almadığımı fark etmişsindir. Ben olaya başka yönünden bakıyorum,sen başka.

Bu arada üzerine gittiğin 500 isimli arkadaş benim gördüğüm en Türk dostu Yahudi'lerden biridir Mavi Marmara olayından önce avatarında Türk-Israil bayrağı vardı.

Eskidenmiş herhalde o.

Edit: Hatta ne dicem. Kendisine soralım bakalım, ne diyecek......

@500

What do you think about Turks and Turkey.

Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom