What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
%C3%B6calan-afisi-manseti.jpg

Biri artik bir Milli mücadele baslatsin ! Hayir OHA YUH !
Hangi sehir orasi?

orada beklenir boyle seyler.

Bilmiyorum ama taaa burdan bile pis agirima gidiyor ! Türkiye´yi fecih bir cöküs bekliyor gibi ,bunu zaten cogu kisi yakin seneler önce gördü ama iste ........!

Anayasada da belirtildiği gibi ülkemizin resmi dili Türkçe'dir, aksini kimse iddia edemez. Kürtçe billboard açılmasına da saygı duyarım. Ancak bir teröristin bunda kullanılması ve bölücü içerik içermesi kabul edilemez.

Bilmiyorum ama taaa burdan bile pis agirima gidiyor ! Türkiye´yi fecih bir cöküs bekliyor gibi ,bunu zaten cogu kisi yakin seneler önce gördü ama iste ........!
Evet o kisilerden birini cok iyi tanirim,bana cok benziyor.

Anayasada da belirtildiği gibi ülkemizin resmi dili Türkçe'dir, aksini kimse iddia edemez. Kürtçe billboard açılmasına da saygı duyarım. Ancak bir teröristin bunda kullanılması ve bölücü içerik içermesi kabul edilemez.
Kabul edilmis bile,hic ve hic birsey yapamayiz.

Btw what you call these wooly bactrian camels at there ? they're called Tülü Deve here.

Edit: But I guess Tülü is more likely referring to hybrid camels trained for wrestling, ordinary bactrians are called Buhur according to quick research, don't know, people at my hometown where calling them all Tülü :D

Edit2: Tribe I'm talking about is "Sarı-Kechili"(of the Yellow Goat) :D
well we just call them diye :lol:

ghara, what tribe are you from?

.
let's say this way salgur =>yomud=>jafarbay=>karanjik

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom