What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
Muhahaha yanlış yazdım hacı :omghaha:

Sana da sormak için ismini sonuna yazdım :)
Şimdi geri baktığım da biraz seni suçluyormuşum gibi oluyor evet :)

Ya su cücük akıl tankı var ya. Bahsı geçen şahıs o mu diye soruyorum.

Kusura bakma :)

Tamam ya. :cheers:

Bende dedim noluyo..... :lol:

Aynen o tip, hatta members club'da yeni bi thread açtı. " Ben forumdan gidiyorum, Turkish mod bana kötü davranıyo diye.". Tam senide çağırcaktım şenliğe katıl diye, sildiler.

Evet kardeşim normal üye değil bir think tank. Site yöneticileri bunu 3 sene boyunca şımartmış. Ben ona 24 saat içinde 2 ceza puanı verdikten sonra imana geldi. Gidiyorum diyo şimdi. Ama yemeyiz biz bu ayakları.

Asil amaci kamuoyu olusturup (isim vermeyim) kendi halkina mensup insanlari biz Türklere karsi birlestirip bize haddimizi bildirmekti kanaatimce, ama oyunu tutmadi bakin en son actigi veda thread'i silindi galiba..

bu konuda birlik olmaliyiz ve hadlerini biz onlara bildirelim.

Tamam ya. :cheers:

Bende dedim noluyo..... :lol:

Aynen o tip, hatta members club'da yeni bi thread açtı. " Ben forumdan gidiyorum, Turkish mod bana kötü davranıyo diye.". Tam senide çağırcaktım şenliğe katıl diye, sildiler.

Vay anasını.

İnsan bari bir screenshot çekerdi, insanlık öldü mü :)

Cehennemin dibine kadar yolu var.

@Neptune

Keyxusraw'i da uyarmak lazim aciktan bölücülük yapmasini tolere edemeyiz burda ayiptir günahtir..

Bence pro-PKK bir üyemiz olması iyidir. Çünkü karşı tarafıda temsilen biri olması lazım. O zaman Iran'lılarda yazmasın, israel'lilerde yazmasın. Kendi aramızda tartışalım duralım.

Bence sende aynı şekilde düşünürsün ama bu PKK konusu, bizim çok hassas olduğumuz bir konu. Bence forum kurallarına uyduğu sürece bi sıkıntı olmaması lazım.

Last edited by a moderator:
Asil amaci kamuoyu olusturup (isim vermeyim) kendi halkina mensub insanlari biz Türklere karsi birlestirip bize haddimizi bildirmekti kanaatimce, ama oyunu tutmadi bakin en son actigi veda thread'i silindi galiba..

bu konuda birlik olmaliyiz ve hadlerini biz onlara bildirelim.

Kardesim ne bu simdi?

Kendini basbakan felanmi sandim, mod'san modlugunu yap ne kadar kendini begenmis oldun bize yüksekten bakan cevaplar yaziyorsun.. neyse bidaha sormam it kopuk bölücük yapsin sende bakadur utanmadan.

Hiç yakışmadı. Ve normalde bu postun silinmesi gerekir. Neden öyle dedim kardeşim biliyormusun. Çünkü yaptıklarından dolayı onu da uyarmıştım. Ve fark ettiyseniz bir süreden sonra kendine geldi. Acaba neden?. Ama kardeşim, millete karşı yüksekten bakmak en sevmediğim şeylerden biridir. gerçekten kalbimi kırdın.

Vay anasını.

İnsan bari bir screenshot çekerdi, insanlık öldü mü :)

Cehennemin dibine kadar yolu var.

Gideceği falan yok artistlik yapıyo. Şimdi Neptune bu lavuğa izin vermiyor ya. Buda "İşte ben Think-Tank'ım, bu foruma 3 senedir emek veriyorum, bir sürü defence postumla foruma katkıda bulundum, pakistan'lıyım; ama bir Türk mod'un yüzünden ayrılıyorum." Şeklinde ajitasyon yaparak bir şekilde bizim mod'u saf dışı bırakmak istiyo bence.

Hiç yakışmadı. Ve normalde bu postun silinmesi gerekir. Neden öyle dedim kardeşim biliyormusun. Çünkü yaptıklarından dolayı onu da uyarmıştım. Ve fark ettiyseniz bir süreden sonra kendine geldi. Acaba neden?. Ama kardeşim, millete karşı yüksekten bakmak en sevmediğim şeylerden biridir. gerçekten kalbimi kırdın.

Nerden bilebilirim ki Sinan sikayet edince ben de o sekil varsaydim ama sen keske bana ilk cevabinda bu noktaya deginseydin bende tesekkur ederdim ve o konu o an kapanirdi.

Gideceği falan yok artistlik yapıyo. Şimdi Neptune bu lavuğa izin vermiyor ya. Buda "İşte ben Think-Tank'ım, bu foruma 3 senedir emek veriyorum, bir sürü defence postumla foruma katkıda bulundum, pakistan'lıyım; ama bir Türk mod'un yüzünden ayrılıyorum." Şeklinde ajitasyon yaparak bir şekilde bizim mod'u saf dışı bırakmak istiyo bence.

Bence modumuzdan ziyade hepimizi saf disi birakmaya calisiyor.. tr'yle ilgili actigi son threadlere bak resmen bize harp ilan etmis cok kismiz olmali ezik :D

3 senedir emek veriyormuş. Onun verdiği emeğin kimseye faydası olmaz, aksine anca daha fazla cehalet getirir.

Neyse ya kurtulduk sonun da. Artık yüzünü fazla göstermez Türk bölümün de.

@Neptune

O postu ben sildim bile kardes aslinda hepinizi cok severim ama siz bazen degerimi bilmiyorsunuz :lol:

oyuzden istemeden kalbini kirdiysam affola kardes :)

@ELTurco @olcayto

Hayır arkadaş adam, resmen Türklere nasıl saldırırım diye işin çılkını çıkardı.

Açtığı konulara bak.
http://www.defence.pk/forums/europe-russia/260975-turkey-history-sexual-violence.html#post4462156
http://www.defence.pk/forums/europe-russia/260909-stripped-stabbed-17-times-kissing-local-turkish-girl-3.html

Onun asil istedigi sey hepimizi oraya cekip sinerji yaratmak, protesto thread'in de oldugu gibi bizimle tartismak istiyor.. biz fazla ilgilenmeyince bu sefer veda threadini acti kisacasi ilgi eksikliginden oluyor bence üzülüdüm simdi gariban yetime. :)

@ELTurco @olcayto

Hayır arkadaş adam, resmen Türklere nasıl saldırırım diye işin çılkını çıkardı.

Açtığı konulara bak.
http://www.defence.pk/forums/europe-russia/260975-turkey-history-sexual-violence.html#post4462156
http://www.defence.pk/forums/europe-russia/260909-stripped-stabbed-17-times-kissing-local-turkish-girl-3.html

Gördüm hacı gördüm.

.......:)....... fena tutmuş. İt gibi saldıracak adam arıyor.
Şuna başka birisi üçüncü uyarısını verse de, defolup gitse.

@olcayto @Sinan

uigur threadine baktinizmi üzerlerinde Turkiye t-shirt'i giyindiler diye terorist diyorlar uygurlara ve Turkiyeye bunun bedelini ödetiriz felan diye ileri geri konustular cinliler..

@olcayto @Sinan

uigur threadine baktinizmi üzerlerinde Turkiye t-shirt'i giyindiler diye terorist diyorlar uygurlara ve Turkiyeye bunun bedelini ödetiriz felan diye ileri geri konustular cinliler..

Forum'da bu tarz şeyler oluyor, bizde yapabiliyoruz (şahsen yaptım yani). Bunları tolere etmek lazım. Ama 1 ay boyunca hergün abuk sabuk yazıları bizim section'da yazmak, başka bir olay.

Sen baya hassasın galiba bu konularda. Banlatırma kendini yine.

İnsan dertlenince tanımadıklarına içini dökmek ister müsade var mı beyler

@olcayto @Sinan

Bırak şu ........:)........ çekik gözlülerini.
Çok çin tanırım. Daha bir tane insana benzerini görmedim.

Bunlar kız çocuğu doğuyor diye bunları, su da boğan, laham borularının içine atan, çöp tenekesine bebeklerini atan insanlar.
Medeniyet bekleme. Yanlışlarını gösterdiğin de inkarcı moduna geçerler.

Amnesty international raporu gösterirsin. Bunlar yalan , bizim komünist hükümet doğru söylüyor derler.

O yüzden ......:)....... Sadece kendi kendini yer durursun.

Anlat @MertKaan kardeş

Dinleyen kulak her zaman olur.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom