What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
Vacation guys! Where will you head this summer??? :D

Well, I would like to stay home for once because of the 24*7 entire year travelling nature of my work. But my boss-at-home (you know :D) won't let me.

So need to plan something.

I was thinking about some place like Palau, in the pacific.

Well, I would like to stay home for once because of the 24*7 entire year travelling nature of my work. But my boss-at-home (you know :D) won't let me.

So need to plan something.

I was thinking about some place like Palau, in the pacific.

Haha that's right. It's been always up to the "boss" right :lol: !

@Neptune

Should I answer @Keyxusraw latest post here (PKK related) or should we open a new thread about PKK issue ?

Last edited by a moderator:
@Sinan you can discuss it as a Strategical Affairs. But we are Turks. We turn into politics. So No. As mentioned no politics and argo.

So no discussion about PKK in any threads.... Keyxusraw is Pro-PKK abd he is going continue to post News/Opnions about PKK in the futuer.

@Sinan you can discuss it as a Strategical Affairs. But we are Turks. We turn into politics. So No. As mentioned no politics and argo.

What you said is logical but i think you are missing a point. You are Mod now, you can keep the thread in rail. But if you say so.....

Bu arada gençler, sizinle biri hakkında konuşmam lazım. Bugün 3 tane anti-Türk thread açan biri. Modlar söylemesem hayatta silmezlerdi zaten. Kendisi bir TT olduğu için modlar ona hiç puan vermemiş bu güne kadar. Sadece uyarılar. Ama ben Milletime sözlü hakarette bulunan, kötüleyen adamın gözünün yaşına bakmam. Iki günde iki uyarı verdim. Şu an ban limitinde. Ayrıca Taksim Protestoları thread'inden de banlatmıştım ama görünüyor ki. Biri bunu kaldırmış. Ve akşam saatlerinde bu adam ali kıran baş kesenlik yapmış. Kendisi biliyor burda ona izin vermeyeceğimi. O yüzden başka sectionlarda yapacak işini. Sizden isteğim. Olabildiğince report butonuna tıklayın ve yöneticilere PM atın. Ayrıca geçici olarak ama uzun bir süre banlanması için çabalarım devam etmekte. Sağlıcakla kalın. Ve sakın cevap bile yazmayın.

@Neptune

Bu şahsın ismi ne?

Ya da şöyle sorayım.

Son üç haftadır bize...............yapan herkesin kıl olduğu herif mi? @Sinan

@Neptune

Bu şahsın ismi ne?

Ya da şöyle sorayım.

Son üç haftadır bize...........yapan herkesin kıl olduğu herif mi? @Sinan

Höö, kime ne kıllk yapmışım, ayrıca herkes derken kimden bahsediyosun ?

@Neptune

Bu şahsın ismi ne?

Ya da şöyle sorayım.

Son üç haftadır bize...............herkesin kıl olduğu herif mi? @Sinan

Evet kardeşim normal üye değil bir think tank. Site yöneticileri bunu 3 sene boyunca şımartmış. Ben ona 24 saat içinde 2 ceza puanı verdikten sonra imana geldi. Gidiyorum diyo şimdi. Ama yemeyiz biz bu ayakları.

@Neptune

Keyxusraw'i da uyarmak lazim aciktan bölücülük yapmasini tolere edemeyiz burda ayiptir günahtir..

Höö, kime ne kıllk yapmışım, ayrıca herkes derken kimden bahsediyosun ?

Muhahaha yanlış yazdım hacı :omghaha:

Sana da sormak için ismini sonuna yazdım :)
Şimdi geri baktığım da biraz seni suçluyormuşum gibi oluyor evet :)

Ya su cücük akıl tankı var ya. Bahsı geçen şahıs o mu diye soruyorum.

Kusura bakma :)

@Neptune

Keyxusraw'i da uyarmak lazim aciktan bölücülük yapmasini tolere edemeyiz burda ayiptir günahtir..

oohoo. Arkadaşlar kimin uyarılacağını kimin uyarılmayaçağına bırakın to yönetim kadrosu karar versin. Üyeler hakkında şikayetleriniz varsa bana ve ya başka bir yöneticiye PM atabilirsiniz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom