What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
a coup d'état? on my watch? No smashed them yesterday with my Naval SOM missiles launched from TF-2000.

your missiles dont reach ME !! :D :D

they cant pass the turkish borders lol :lol:

we need to whether give u long range missiles or bring another frigate to the scene :yay:

Bu arada hollanda da ki arkadaşlara bir sorum var 3 haftalığına hollanda da kalmayı düşünüyorum bir arkadaşın davetlisi olarak . Hollanda da günlük yemek fiyatı ne kadar olur acaba bilgi verebilecek olan var mı ?
Direk konsolosluğa gidemiyorsun. Konsolosluk için aracılık yapan bir kurum var (en azından Hollanda konsolosluğu için bu böyle).

Schengen vizesi 60 euro.

Kalacağın gün sayısı için geçinmek için üstünde para bulundurman gerekiyor. Günlüğü 34 euro.
21*34€= €714

Ordakı yarata bileceğin hasar için Türkiye'den özel sigorta yaptırman gerekir. (100 tl cıvarında gibi)

6 aylık pasaport harcı defter dahil 162 Tl

Uçak bileti de asgari bir 400 tl tutar sanırım :)

Ankara'ya gel git masrafı.

Şu da aklında bulunsun. Vize her zaman red edile bilir. Özelikle senin gibi genç birisi. Olgunlaşmadığın için, ülkede kaçak kalma ihtimalin daha yüksek.
Şimdi red edilmek o kadar sıkıntılı değil, ama başvuru sırasın da pasaport ve sigortan olması gerektiği için buna harcadığın paralar yanar. Vize ye ödediğin para da yana bilir (emin değilim). Uçak biletlerini sadece rezerve etmen yeterli olduğundan bu bir sıkıntı değil.

Bir dipnot. Fransa vizesi alıp Hollanda'da kalacağım diyorsun.
Mutlaka vizeyi aldığın ülkeden giriş yapman gerekiyor kaçısı yok. Ayrıca bazı ülkeler, vizeyi aldığın ülke'den daha çok başka ülke'de kalırsan bunu problem ediyorlar.

Ölme eşeğim ölme.
Fransadan trenle Hollandaya gelebilirsin,problem olmaz.
Iki hafta once benim bir arkadasim ayni sekilde ayni gun Romaya indi bilet alip ucakla hollandaya geldi.

pals , what happened to the "coup " ? :D :D
Dont wake them up:smokin:

Fransadan trenle Hollandaya gelebilirsin,problem olmaz.
Iki hafta once benim bir arkadasim ayni sekilde ayni gun Romaya indi bilet alip ucakla hollandaya geldi.

Dont wake them up:smokin:

Yanlışım, eksikliğim varsa düzelt ve ekle abi. Arkadaşı yanlış yönlendirmeyelim.
Hoş, bunları okuduktan sonra pek iştahı kaldığını sanmıyorum. Eskiden ne basitti böyle işler.
Bir dilekçe yeterli oluyordu.

a coup d'état? on my watch? No smashed them yesterday with my Naval SOM missiles launched from TF-2000.

You just keep thinking that :). Everything has been started.

c6416664b9a02259927214299faa6477_zps61f3f7db.jpg

Yanlışım, eksikliğim varsa düzelt ve ekle abi. Arkadaşı yanlış yönlendirmeyelim.
Hoş, bunları okuduktan sonra pek iştahı kaldığını sanmıyorum. Eskiden ne basitti böyle işler.
Bir dilekçe yeterli oluyordu.
Aciklaman super.
schengen vizesiyle gecerli olan ulkelerin hepsine gidebilirsin,kimse sana kapiyi kapatamaz.
Turklere artik problem cikarmiyorlar.

Bu ara da darbeci general @Sinan nerde ya? Subaylara (bize) gaz verdi, kendi ortadan kayıp oldu.
Pakistan bi ara krizlerin birindeyken bazi ulkelerin Baskonsoloslariyla gorusmek icin toplanti yapmis.
Bizim Baskonsolos gelmis demiski Pakistana destegimiz sonsuzdur iyi gunler demis gitmis.
Bende @Sinan a ayni:smokin:

Turkish looked so much better in the Perso-Arabic Script ! :smokin:

You've ruined it ! :angry:
Its just a start,next step ruin @Armstrong (alcohol,dans,strip,Hazal Kaya):coffee:

Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom