What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
sakin ol efem, aksine Kıbrıs Harekatı bu doktrinin somut kanıtıdır. Dört gözle bekliyoruz "satır satır güzel" cevaplarını

Vazgectim ,cahil kal ,yakinda farkina varican burda bazi seylerin ozaman anlarsin.

Vazgectim ,cahil kal ,yakinda farkina varican burda bazi seylerin ozaman anlarsin.

neyi ne ile farkına varıcam kardeşim? Swf"lerle mi? Caps"lerle mi? Bilmeseydik ve ya uydurma olsaydı bilgilendirmezdik sizi. Paylaşımlarına bakılırsa belli ki benden bile daha gençsin. Atatürkçü olabilirsin, Dindar olabilirsin, solcu olabilirsin, sağcı olabilirsin, ülkücü ve ya milliyetçi, sosyalist de olabilirsin, her türlü saygı duyarım. Ama kardeşim sen ne zaman kozandan çıktın da kelebek oldun. Kendine bakmadan başkalarına cahil deme hakkını sana kim verdi

neyi ne ile farkına varıcam kardeşim? Swf"lerle mi? Caps"lerle mi? Bilmeseydik ve ya uydurma olsaydı bilgilendirmezdik sizi. Paylaşımlarına bakılırsa belli ki benden bile daha gençsin. Atatürkçü olabilirsin, Dindar olabilirsin, solcu olabilirsin, sağcı olabilirsin, ülkücü ve ya milliyetçi, sosyalist de olabilirsin, her türlü saygı duyarım. Ama kardeşim sen ne zaman kozandan çıktın da kelebek oldun. Kendine bakmadan başkalarına cahil deme hakkını sana kim verdi

Yakinda.....!

İnsanların kendilerine has yaklaşımları vardır; bu toplumla alakalı, yani toplumun belli bir kesimi buna benzer yaklaşım sergilerler. Bazısı bunu zekice bazısı ise hafif bulur; ama her zaman bir karşılığı vardır.

Ben verilerden ve mantıktan süzülen bilgiyle ikna olurum, ama sadece ben değil ben buna benzer yaklaşımı olan bir kesimin bir parçasıyım; bazısı ise şekiller veya daha basit daha anlık verilere ikna olur.

Demek istediğim şu ki insanlar yaş, boy, kilosuna göre sırtında yük taşıyabilir.

Türk toplumunda bugün var olan akımın meşru kaynağının en önde geleni ev hanımlarıdır; sence ev hanımları nasıl ikna olur?

Madmusti üsluba değil mantığa bakmakta; ancak kendini ifade şekli ona has bir durum, ama kesinlikle toplumda bir karşılığı var. Bu konunun daha da ötesi oy verenlerin eşit olup olmamasına kadar gider; yani popüler bir değişle bir çobanın oyu ile bir ordunaryus profesörün oyu eşit olabilir mi?

Bir de kendinden emin olan insanlar karşısındakine ne tepki gösterir ne de ona haddini bildirme ihtiyacı hisseder.

-------o-------

Sayın Madmusti,

Doğru bildiğiniz forum kurallarına uyduğu sürece kendi doğrunuzla katkı yapmaya devam ediniz lütfen.

Saygılar.

@Neptune

I have a plan for fixing the troubled ME section. I intend to gather level-headed ME posters in this thread and propose an action plan.

What say you ?

@Armstrong,
I'm invited to a party tonight,you want to come to?
I need a softy for entertaining the lady's,cause they fear hunters.
Dont worry this time,i wont put alcohol in your ayran i prommise:dance3:
And dont worry,the Youtube video is deleted.:omghaha:

Go ahead bro

Infact, mods came and banned some users, cleaned the section, after so much fuss.

It seems ok for the moment. Let's wait for a couple days, if things go back the way it is again. I know what to do.

Infact, mods came and banned some users, cleaned the section, after so much fuss.

It seems ok for the moment. Let's wait for a couple days, if things go back the way it is again. I know what to do.

can you PM me about it, now

calling your illegitimate daddy? ;)

its PDF fault that i am back..they still send me email notifications for something...
otherwise i almost forgot this forum..
Blame your daddy webmaster for not removing my email ;)

they have put up new plugin and now proxy browsers don't work...but who cares...we can still troll with our real IP addresses....

Anyway i am out of here for now...Another website's FB page calls me..
The dumb Turk can ben me now..

Adios Fookers

LoL.

Who the fuk is this clown?

Status
Not open for further replies.

Latest posts

Back
Top Bottom