What's new

Turkish Politics & Internal Affairs

Do you agree with what I wrote?

• I agree

Votes: 5 38.5%
  • I agree but,....

Votes: 1 7.7%
  • I don't agree

Votes: 2 15.4%
  • Don't care

Votes: 5 38.5%

• Total voters
    13
  • Poll closed .
So what is written on the first poster?

17522622_754034001431291_2431087682671867146_n.jpg

Phares: Gülen terörist

FETÖ elebaşı Gülen’in iadesi konusunda Donald Trump ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasındaki görüşmenin önemli olduğunu belirten Trump’ın danışmanı Phares: Belgelere göre Gülen terörist.

YAVUZ ATALAY / WASHINGTON

ABD Başkanı Trump'ın Dış Politikalar ve Ortadoğu Danışmanı Walid Phares FETÖ ve YPG konusunda Beyaz Saray'ın yol haritasını AKŞAM'a anlattı. Phares, FETÖ, Suriye'de oluşturulması planlanan güvenli bölge ve PYD'ye ABD askerinin verdiği desteğe kadar birçok kritik konuda Beyaz Saray'ın ne düşündüğünü anlattı.

Yasayla açıklanmalı

Siz, Fetullah Gülen’i terörist olarak görüyor musunuz?

Amerikan yasalarına göre ortada verilmiş bir cevap yok. Ancak belgelere bakacak olursak, onun ve organizasyonunun aşırıcı ve terörist olduğu görülüyor. Ama bunu yasayla sonuçlandırmak gerekiyor. Bir de Gülen, kamuoyu tarafından Usame Bin Laden kadar bilinmiyor...

Phares: Gülen terörist

FETÖ elebaşı Gülen’in iadesi konusunda Donald Trump ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasındaki görüşmenin önemli olduğunu belirten Trump’ın danışmanı Phares: Belgelere göre Gülen terörist.

YAVUZ ATALAY / WASHINGTON

ABD Başkanı Trump'ın Dış Politikalar ve Ortadoğu Danışmanı Walid Phares FETÖ ve YPG konusunda Beyaz Saray'ın yol haritasını AKŞAM'a anlattı. Phares, FETÖ, Suriye'de oluşturulması planlanan güvenli bölge ve PYD'ye ABD askerinin verdiği desteğe kadar birçok kritik konuda Beyaz Saray'ın ne düşündüğünü anlattı.

Yasayla açıklanmalı

Siz, Fetullah Gülen’i terörist olarak görüyor musunuz?

Amerikan yasalarına göre ortada verilmiş bir cevap yok. Ancak belgelere bakacak olursak, onun ve organizasyonunun aşırıcı ve terörist olduğu görülüyor. Ama bunu yasayla sonuçlandırmak gerekiyor. Bir de Gülen, kamuoyu tarafından Usame Bin Laden kadar bilinmiyor...

Roportaj goruntuleri yok mu? Adamin bunlari soyledigini nerden bilecegiz? Aradim taradim bizim medya disinda hic bir kaynak bulamadim.

Back
Top Bottom