What's new

Iranian Chill Thread

فالون منو نا امید کرد. چون گفته بود اتیستم خیلی روش حساب کرده بودم. ولی دیگه امیدی ندارم بهش.
هرچی‌ می‌خوای بگی‌ بگو. برا من فرقی‌ نداره. من اینجا یه نماینده جدا طلب پارس زمین هستم.و همین خواهم موند

Bebin jenaab, man hosele ye dalghak baazi haye to va amsaal e to ra nadaaram. az in ke ba mojoudaati ke in ghadr ahmagh hastand ke fekr mikonand ahmadinejad yek nationalist hero hast va hanouz donbaal e maataht e aakhound ha ra mous mous mikonand, khosham nemiyaad ke harfi bezanam.
vali age kheyli esraar daari ke vagheiyat ra bedouni, Are, tou tabriz age farsi harf bezani, behet be cheshm e bad negaah mikonand va hame chiz ra geroun tar behet mifroushand va yek jouri daret mizaarand, biroun e tariz ham, masalan tou gharajeh dagh, rasman hame ye javoun ha pan-turkist hastand, va be andaaze ye baad e havaa, baraaye Iran arzesh ghaael nistand. age kheyli doust daashti haghighat ra bedouni, bale in haghighat hast. alaan raazi shodi?

آفرین پسر!!! من فقط همینو می‌خواستم. خیلی‌ منو خوشحال کردی. انشالا که آذری‌ها جدا بشن، واقعا امیدوارم. هر چی‌ هم که از دستم بر بیاد کمکشون می‌کنم که آذربایجان یکی‌ بشه، از تبریز تا باکو. پس الان که ما هم عقیده هستیم دیگه احتیاج نیست به من فحش بدید. ما ۲تا دنبال یک چیزی هستیم.

:bounce: حالا فالون دقیقا میخوای کجا هارو جدا کنی؟
شهرهای فارس نشین. از همدان در غرب کشور به مشهد در شرق

آفرین پسر!!! من فقط همینو می‌خواستم. خیلی‌ منو خوشحال کردی. انشالا که آذری‌ها جدا بشن، واقعا امیدوارم. هر چی‌ هم که از دستم بر بیاد کمکشون می‌کنم که آذربایجان یکی‌ بشه، از تبریز تا باکو. پس الان که ما هم عقیده هستیم دیگه احتیاج نیست به من فحش بدید. ما ۲تا دنبال یک چیزی هستیم.
@Serpentine , dobaareh in ablah, Falon, bargashteh. har vaght Online shodi, lotfan dobaareh permanent banesh kon. ;)

در مورد همدان مطمئنی؟ فک نکنم کردها اجازه بدن

@Serpentine , dobaareh in ablah, Falon, bargashteh. har vaght Online shodi, lotfan dobaareh permanent banesh kon. ;)

چرا فحش میدی؟ من مگه به تو توهینی کردم؟ همه حرفاتو قبول دارم. برو با برادران ترکت یه کشور بشو. ما فارس‌ها هم ولن کن دیگه بمون کاری نداشته باش.

در مورد همدان مطمئنی؟ فک نکنم کردها اجازه بدن
خوب در اون شهر رای مردم رو میگیریم

خوب در اون شهر رای مردم رو میگیریم
طرفدار دموکراسی هستی خوشم اومد
یه سوال دیگه در مورد مناطق فارس نشین ، چقدر مطمئنی که فارس ها همون فارس های ایران کهن باشن از لحاظ ژنتیک عرض میکنم.

طرفدار دموکراسی هستی خوشم اومد
یه سوال دیگه در مورد مناطق فارس نشین ، چقدر مطمئنی که فارس ها همون فارس های ایران کهن باشن از لحاظ ژنتیک عرض میکنم.

مسائل ژنتیکی زیاد مهم نیست.مثلا مردم در کرمان شاید ۱۰۰ درصد فارس نباشن ولی‌ خودشون رو با فرهنگ پارسین یکی‌ می‌دونن. مثلا مثل خودت، شاید ۱۰۰ درصد ترک نباشی‌ ولی‌ خودت رو با فرهنگ ترک یکی‌ میدونی‌.

مسائل ژنتیکی زیاد مهم نیست.مثلا مردم در کرمان شاید ۱۰۰ درصد فارس نباشن ولی‌ خودشون رو با فرهنگ پارسین یکی‌ می‌دونن. مثلا مثل خودت، شاید ۱۰۰ درصد ترک نباشی‌ ولی‌ خودت رو با فرهنگ ترک یکی‌ میدونی‌.
کاملا موافقم، لول
حالا اگه یه قسمت کوچیک از این سرزمین فارسی نخواد تو سرزمین فارسی باشه چطور میشه.

چرا فحش میدی؟ من مگه به تو توهینی کردم؟ همه حرفاتو قبول دارم. برو با برادران ترکت یه کشور بشو. ما فارس‌ها هم ولن کن دیگه بمون کاری نداشته باش.

خوزستان و بوشهر بندرعباس رو چه کنیم؟

البته به عنوان خوزستانی می گم، در اهواز پدیده جدایی طلبی رو من به چشم ندیده بودم ولی اگر باشه هم پنهانیه. در کل برای که کشور یکپارچه بمونه باید رفاه زیاد بشه.

Indian heritage

I conclude you don't visit Zurkhaneh regularly?

To be honest , I haven't visited it up to now .

Don't get me wrong like many people do here , I was just kidding and was surprised to see an Indian knew more about Iran and it's traditions , etc than many Iranians :)

By the way , Many Iranians think Zurkhane is a respectable place .

Last edited:

@Serpentine he is using proxy.

کسی از قراردادهای استعماری جدید بین ایران و چین خبر داره ؟

^^ البته به صورت کاملا محدود و بر اساس میزان نیاز - میزان نیازش رو هم که اونا تعیین میکنن
و در گام نهایی هم باید در مورد موشکهای بالستیک ایران مذاکره شه
خبرنگار "جروزالم پست": وقتی شما درباره برنامه صلح آمیز صحبت می‌کردید، یکی از نگرانی های اسرائیل این است که ایران بتواند غنی‌سازی اورانیوم را ادامه دهد، آیا به نظر شما ایران می تواند در چارچوب برنامه صلح آمیز هسته ای به غنی سازی اورانیوم ادامه دهد؟ اگر این طور است چگونه مطمئن خواهید شد که ایران از این اقدام برای تسلیحات اتمی استفاده نخواهد کرد؟ و چگونه می خواهید مطمئن شوید ایران از اورانیوم غنی شده که در چارچوب برنامه هسته‌ای غیرنظامی خود تولید می‌کند، برای تسلیحات اتمی استفاده نخواهد کرد؟
شرمن: همانطور که گفتم، هدف ما در اینجا این است که مطمئن شویم ایران نمی تواند به سلاح اتمی دست پیدا کند و اینکه برنامه هسته ای ایران صرفا صلح آمیز است. در حقیقت ایران برنامه غنی‌سازی داخلی خواهد داشت که بخشی از مذاکرات است. در چارچوب طرح اقدام مشترک ، در نظر گرفته شده است این امکان وجود دارد که ایران بتواند برنامه غنی سازی کوچک و مجزا داشته باشد. اما این مسئله بستگی به این دارد که ماهیت آن چه باشد و اینکه باید راستی آزمایی و نظارتی که اطمینان حاصل کند هرگز این برنامه جنبه نظامی پیدا نمی کند و صرفا و فقط برای مقاصد صلح آمیز است، وجود داشته باشد.
و البته فکر می کنم آنچه برای همه مهم است این است که بدانیم طرح اقدام مشترک درباره توافقنامه جامع
میگوید که هیچ توافقی حاصل نمی شود مگر اینکه درباره همه چیز توافق شود. بنابراین همه کسانی که در مذاکرات حضور دارند حق وتو دارند که مطمئن شوند اهداف ما هم محقق می شود و فقط اهداف ایران نیست که محقق می‌شود
چند روز بعد از دعوت روحانی از اساتید دانشگاه برای دفاع از توافق ژنو؛ سه استاد علوم سیاسی اصلاح طلب حاضر به مناظره در این باره نشدند
-------------------------------
خیلی زودتر از 6 ماه تقش درومد

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom