What's new

Iranian Chill Thread

چرا نگران هستی‌ پسر؟ مگه پرچم ترکمنستان و ترکیه رو پروفایلت نداری؟ پس باید خوشحال باشی‌. من موفق با تو هستم. آرزو دارم که جدا شیأ و عضو ترکمنستان بشی‌.
man az khune vadeye isargar bedonyad oomadam ham az tarafe madri ham pedari be jebhe raftgan miresam in charandiyati ke migi roo ham nadaram :disagree: boro babajan boro khoda jay digeroozit roo bede :agree:

whats guys?:bounce:
i got a new troll so we have great show tonight :yahoo::omghaha:

من می دونم که داری ترول می کنی. ولی چون کلا هدف از فعالیت روی این فروم کلا فانه جوابت رو می دم که دور هم بخندیم. شما باید درک کنی که اقوام مختلفی در ایران زندگی می کنند که بیشترشون هم حاضرند برای ایران فداکاری های بزرگی انجام بدهند. لر و فارس، عرب ، ترک و لر و غیره. .. مسائل نژادی را هم افرادی بهش دامن می زنند که قصد ایجاد اختلاف بین اقوام را دارند. حالا بگو ببینم. چه کسی توی این فروم ادعای جدایی طلبی کرده که شما ناراحتی "جزو کشور ما باشی" امثال جناب عالی هستند که باعث ایجاد اختلافات قومی و تفرقه می شوند.
نه. بحث تجزیه طلبی بین ترک ایران، کرد ایران زیاد هست. یک چیز سراسری هست. خوب چه بهتر که اینا جدا بشن و دست از سر ما بر دارن؟ ما هم بد منطق فارس نشین خودمون رو داریم.

man az khune vadeye isargar bedonyad oomadam ham az tarafe madri ham pedari be jebhe raftgan miresam in charandiyati ke migi roo ham nadaram :disagree: boro babajan boro khoda jay digeroozit roo bede :agree:

i got a new troll so we have great show tonight :yahoo::omghaha:
i know the smell, he is not new.:angel:

نه. بحث تجزیه طلبی بین ترک ایران، کرد ایران زیاد هست. یک چیز سراسری هست. خوب چه بهتر که اینا جدا بشن و دست از سر ما بر دارن؟ ما هم بد منطق فارس نشین خودمون رو داریم.
masalan dari daste pish roo migiri ke pas nayofti ?o_O

خوب لرش چی بود این وسط؟

میبینم هرچی‌ ترک و لور و دشمن پارس‌ها هست اینجا جم شده. ببین ما نمی‌خوایم تو یه کشور با شما باشیم، از درد سرتون خسته شدیم. می‌خوایم جداشیم. یا اهورا مزدا

من اولین باره که لر تجزیه طلب میشونم. درضمن من می دونم این جمهوری اسلامی خیلی بر علیه بختیاری ها مهمل بافی کرده. شما که انتظار نداری که مردم دهنشون رو در مقابل توهین ببندند؟ درضمن اگر ترک ها می خواستند جدا بشوند نمی رفتند توی خوزستان و کردستان شهید بشوند. همچنین کردها. شما خواسته و ناخواسته خودت داری به تجزیه طلبی دامن می زنی. حالا هرچند که این فروم زپرتی بیش نیست، ولی پست شما روی اینترنت خواهد ماند و توسط هزاران نفر خوانده خواهد شد، که باعث تغییر دیدگاه ناخداگاه برخی خواهد شد.

من نمی دونم اینا که عکس کوروش رو میذارن واسه آواتار و از نژاد برتر حرف میزنن اصلا به خودشون زحمت دادن بدونن کورش چطوری شد کورش کبیر

فالون منو نا امید کرد. چون گفته بود اتیستم خیلی روش حساب کرده بودم. ولی دیگه امیدی ندارم بهش.

@Ahriman @ghara ghan

این نظر من هست. ربط هم به این فروم نداره، ولی‌ اینجا هم معلومه که بعضی‌ از یوزرها چقدر از پارس‌ها بدشون میاد. حالا مهم نیست. بلند شو برو سنندج، یا تبریز یا صد جا دیگه در این کشور تا با چشم خودت ببینی‌ وضعیت چطوره.

میدونم که با من موفق هست.@rmi5
مگه نه عزیز؟ دوست نداری ساوت آزربایجان با نورث یکی‌ بشه؟

@Ahriman @ghara ghan

این نظر من هست. ربط هم به این فروم نداره، ولی‌ اینجا هم معلومه که بعضی‌ از یوزرها چقدر از پارس‌ها بدشون میاد. حالا مهم نیست. بلند شو برو سنندج، یا تبریز یا صد جا دیگه در این کشور تا با چشم خودت ببینی‌ وضعیت چطوره.

میدونم که با من موفق هست.@rmi5
مگه نه عزیز؟ دوست نداری ساوت آزربایجان با نورث یکی‌ بشه؟

Bebin jenaab, man hosele ye dalghak baazi haye to va amsaal e to ra nadaaram. az in ke ba mojoudaati ke in ghadr ahmagh hastand ke fekr mikonand ahmadinejad yek nationalist hero hast va hanouz donbaal e maataht e aakhound ha ra mous mous mikonand, khosham nemiyaad ke harfi bezanam.
vali age kheyli esraar daari ke vagheiyat ra bedouni, Are, tou tabriz age farsi harf bezani, behet be cheshm e bad negaah mikonand va hame chiz ra geroun tar behet mifroushand va yek jouri daret mizaarand, biroun e tabriz ham, masalan tou gharajeh dagh, rasman hame ye javoun ha pan-turkist hastand, va be andaaze ye baad e havaa, baraaye Iran arzesh ghaael nistand. age kheyli doust daashti haghighat ra bedouni, bale in haghighat hast. alaan raazi shodi?

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom