What's new

Iranian Chill Thread

lol you're funny!
im old enough to know that you're nothing but a brainwashed retard.

this "farted brain" *(i don't even know what that is, but ok.) has a degree in pure mathematics from stanford, where did you graduate from? your neighborhood mosque? lol
stop procreating for the love of **** lol

Studying in stanford does not outcome u anything.

The sciences that u study exist in high grade universities of Iran . If not we can find them on internet.
These are religious Muslims in history that did not study in USA.
List of Muslim scientists - Wikipedia, the free encyclopedia
I rarely go to mosque.

@iranians
@S00R3NA @mohsen @haman10 @Gilamard @Abii @Ostad and others...

now everybody talking about gangs i just found sth interesting in wikipedia about israeli mafia families:

link : Israeli mafia - Wikipedia, the free encyclopedia

" Allegedly there are 16 crime families operating in Israel, five major groups active on the national level .The major crime groups are the Abergils, the Abutbuls, the Alperons, the Dumranis, the Shirazis "

i mean shirazis family :lol: WTH? are they really from those iranians who immigrated to israel? :D just got too "javgir" and made a mafia family?? and as you know shiraz had so many jews before 1979 but...?

Shiraz is one of popluar Cities of Jews! :lol: Because Hafez in is poems has said "Shiraz aan molke soleiman" "Shiraz that estate of Suleiman"
Suleiman is one of jews Prophets. :lol:

this guy is a two-faced snake, he hates turks.
Show me one commet that I hated Turks.If u mean Saljughid Empire ,I was telling my comment about Iranian Saljughid Empire.
Disgusting with Turks about missiles , military , history etc... does not mean hating Turks.

من اینو دوباره پست می کنم چونکه خیلی حرف اومد و پستم دفن شد.ببینین این یهودی چه قد کثیفن و علاوه بر اینکه به خون عربا تشنه هستن به خون ایرانیا هم تشنه هستن.
این مقاله نشون میده چه قد این یهودی ها عوضی و تشنه به خونن.
"سیزده بدر" روز جشن یهود به مناسبت کشتار 500 هزار ایرانی - مشرق نیوز | mashreghnews.ir
بعدم من قبول دارم بعضی جاها یه چیزایی گفتم که نباید میگفتم, اما اون چیزایی که من گفتم با مدرک و دلیل تو اینترنت وجود داره.به هرحال سعی می کنم دیگه پستایی ندم که کسایی که کاملا نظر مخالف نسبت به من دارن بیش از حد ناراحت بشن.یعنی سعی میکنم کلا دیگه پست ندم چون که زیاد فایده ای نداره و اکثر کسایی که اینجا هستن چه ایرانی چه غیر ایرانی تو آمریکا و انگلیس و کانادا زندگی میکنن و سطح دیدشون خیلی فرق میکنه اگه یه چیزیم راست بگی قبول نمی کنن.
اگر اینجا یه مقدار از اون بچه هایی که تو سایتای ایرانی هستن میومدن و 2و3 ماهی صحبت میکردن نظر تمام اینایی که اینجا هستن تا حد زیادی تغییر میکرد اما اونا نمیان و منم که اینجا یه نفرم و 2.3 تا هم عقیده دارم، اسکل فرض میشیم.
من اگه اینجا 1000 تا کامنت مخالف خودم بخونم اما یه روز تو سایتای وطنی برم امکان نداره نظرم درباره چیزایی که میدونم تغییر کنه.به هر حال موسی به دین خود عیسی به دین خود.

انصافا آدمای احمقی اینجا هستن که مثالشون مثل سنگ سخته که هیچ موقع آب توش نمیره همونجورم عقل و حرف حساب همچموقع تو کله اینا نمیره.
البته از آدمایی که سالها اونور آب زندگی کردن و دایما پای رسانه های غربن انتظار بیشتری نمیره.
متاسفانه این آدما اینجا رو اشغال کردن و مارو اسکل فرض میکنن و اگر بخای از عقاید خودت دفاع کنی بهت حمله میکنن.
واقعا متاسفم

Last edited:
@iranians
now everybody talking about gangs i just found sth interesting in wikipedia about israeli mafia families:

link : Israeli mafia - Wikipedia, the free encyclopedia

" Allegedly there are 16 crime families operating in Israel, five major groups active on the national level .The major crime groups are the Abergils, the Abutbuls, the Alperons, the Dumranis, the Shirazis "

i mean shirazis family :lol: WTH? are they really from those iranians who immigrated to israel? :D just got too "javgir" and made a mafia family?? and as you know shiraz had so many jews before 1979 but...?
I don't know about the other groups, but Shirazis are sabotaging their system, the fifth column :D.

Studying in stanford does not outcome u anything.

The sciences that u study exist in high grade universities of Iran . If not we can find them on internet.
These are religious Muslims in history that did not study in USA.
List of Muslim scientists - Wikipedia, the free encyclopedia
I rarely go to mosque.

yeah, try getting in.

من اینو دوباره پست می کنم چونکه خیلی حرف اومد و پستم دفن شد.ببینین این یهودی چه قد کثیفن و علاوه بر اینکه به خون عربا تشنه هستن به خون ایرانیا هم تشنه هستن.
این مقاله نشون میده چه قد این یهودی ها عوضی و تشنه به خونن.
"سیزده بدر" روز جشن یهود به مناسبت کشتار 500 هزار ایرانی - مشرق نیوز | mashreghnews.ir
بعدم من قبول دارم بعضی جاها یه چیزایی گفتم که نباید میگفتم, اما اون چیزایی که من گفتم با مدرک و دلیل تو اینترنت وجود داره.به هرحال سعی می کنم دیگه پستایی ندم که کسایی که کاملا نظر مخالف نسبت به من دارن بیش از حد ناراحت بشن.یعنی سعی میکنم کلا دیگه پست ندم چون که زیاد فایده ای نداره و اکثر کسایی که اینجا هستن چه ایرانی چه غیر ایرانی تو آمریکا و انگلیس و کانادا زندگی میکنن و سطح دیدشون خیلی فرق میکنه اگه یه چیزیم راست بگی قبول نمی کنن.
اگر اینجا یه مقدار از اون بچه هایی که تو سایتای ایرانی هستن میومدن و 2و3 ماهی صحبت میکردن نظر تمام اینایی که اینجا هستن تا حد زیادی تغییر میکرد اما اونا نمیان و منم که اینجا یه نفرم و 2.3 تا هم عقیده دارم، اسکل فرض میشیم.
من اگه اینجا 1000 تا کامنت مخالف خودم بخونم اما یه روز تو سایتای وطنی برم امکان نداره نظرم درباره چیزایی که میدونم تغییر کنه.به هر حال موسی به دین خود عیسی به دین خود.

انصافا آدمای احمقی اینجا هستن که مثالشون مثل سنگ سخته که هیچ موقع آب توش نمیره همونجورم عقل و حرف حساب همچموقع تو کله اینا نمیره.
البته از آدمایی که سالها اونور آب زندگی کردن و دایما پای رسانه های غربن انتظار بیشتری نمیره.
متاسفانه این آدما اینجا رو اشغال کردن و مارو اسکل فرض میکنن و اگر بخای از عقاید خودت دفاع کنی بهت حمله میکنن.
واقعا متاسفم

ببین زر زر زیادی می کنی. خیلی احمقی که فکر می کنی ایدئولوژی منسوخی که یک عرب به خردت داده و نتیجه اش هم شاشمالی کل ایران بوده می تونه به جاییت برسونه.

هرچند که همه ادیان بر مبنای کسشعر بنا گزاشته شدند ولی اگر می گفتی زرتشتی هستی بازم می گفتم کسشعر ایرانی را دنبال می کنی. ولی تو داری عقاید دشمن را دنبال می کنی.

همون شمشیرهایی که داری باهاشون حال می کنی به خون سربازهای ایرانی آغشته است. البته بهت حق می دم شتشوی مغزی شدی. شاید باورت نشه که منهم یک زمانی شاید مثل خودت بوده باشم. ولی ادم شدم. امیدوارم که تو هم ادم بشی.

Back
Top Bottom