What's new

Iranian Chill Thread

Looks like a dragon.... not related with Turkish culture.

Lol I knew it looked familiar, just figured it out.
unknown_22.jpeg

They were stamping passport with that so I thought it was something to do with Turkey lol.

Mate this reminded me bacardi ad... have you seen it before ?

@xenon54 @rmi5 @T-123456 @Kaan - That is so homo ! :bad:

Ahhh well its a free world out there and I suppose Turkish Men ought to be allowed to rub bodies with each other after having them profusely oiled up even if they are trying to hide the actual motives behind what they're doing by calling it a 'Wrestling Match' ! :whistle:

Yes....yes we believe them ! :angel:

But Turkish Ladies - have no fear.....I'm here ! :smokin:

But I am concerned about Mrs.Sinan because our Brother here did post a video of oiled up men rubbing themselves against each other ! :unsure:

What if he does the same when he says to the Wife - I'm going out with my friends ! :o:

به این نتیجه رسیدم، یعنی رسیده بودم، ولی مطمئن شدم که تحصیلات دانشگاهی به هیچ وجه برای آدم شعور نمیاره، حالا حتی اگه آخرین درجه علمی هم داشته باشه طرف

یا مثلا آدمای عقده ای یا دچار کمبود محبت که صرفا به خاطر مدرک تحصیلیشون مورد احترام قرار میگیرن یا خودشون فکر میکنن که باید اینطور باشه

به این نتیجه رسیدم، یعنی رسیده بودم، ولی مطمئن شدم که تحصیلات دانشگاهی به هیچ وجه برای آدم شعور نمیاره، حالا حتی اگه آخرین درجه علمی هم داشته باشه طرف

یا مثلا آدمای عقده ای یا دچار کمبود محبت که صرفا به خاطر مدرک تحصیلیشون مورد احترام قرار میگیرن یا خودشون فکر میکنن که باید اینطور باشه
Chi shodeh?!!! Yeki az ostaad ha baaz kerm rikhteh? :lol::lol::lol:

Chi shodeh?!!! Yeki az ostaad ha baaz kerm rikhteh? :lol::lol::lol:

این که خیلی عادیه البته، خودت بهتر میشناسی استادای شریف رو. همه اینطور نیستن، اما توشون هست. ولی به خاطر استادا نگفتم.

کلی گفتم حرفو، آخه متاسفانه بخش زیادی از جامعه صرفا به خاطر پول یا مدرک یک نفر با دیده ی احترام بهش نگاه میکنن و بالعکس، کسی که شاید مدرک تحصیلی یا پول چندان نداشته باشه ممکنه پایین تر از بقیه دیده بشه. اتفاق خاصی نیفتاده خوشبختانه، ولی فکر کردم بهتره حرف دلم رو بزنم :دی

این که خیلی عادیه البته، خودت بهتر میشناسی استادای شریف رو. همه اینطور نیستن، اما توشون هست. ولی به خاطر استادا نگفتم.

کلی گفتم حرفو، آخه متاسفانه بخش زیادی از جامعه صرفا به خاطر پول یا مدرک یک نفر با دیده ی احترام بهش نگاه میکنن و بالعکس، کسی که شاید مدرک تحصیلی یا پول چندان نداشته باشه ممکنه پایین تر از بقیه دیده بشه. اتفاق خاصی نیفتاده خوشبختانه، ولی فکر کردم بهتره حرف دلم رو بزنم :دی

Khob age tahsilat ra begirim = +50, oun moghe' yek nafar ba sho'our e 0, misheh +50 ke khoub hast, vali age yeki -100 basheh, tahesh misheh -50, ke albatteh baaz ham baraaye khodesh khoub hast, vali na baraaye baghiyeh. :lol:

Back
Top Bottom