What's new

Iranian Chill Thread

یه کلیپ کوتاه از اعترافات بهایی های سابق
http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Video/1392/11/15/13921115000403.flv
نکته جالبی که یکی از نجات یافته ها بهش اشاره کرد اینه که بهاییت دین نیست و یه تشکیلات محض سیاسی هست
جای تعجب نیست اگر در آینده بخوان جای مجاهدین خلق رو در ایران بگیرن

آقا یکی به این صدا و سیمایی ها بگه رو اعصاب من نرن، یهو کودتا میکنم، مرتیکه رو میبندم سینه فحشا

بازم میخوان به خاطر اراجیف این آدم بی سواد زمان پخش ثریا رو عوض کنن
تغییر زمان پخش کابوس کرکس ها

آقا یکی به این صدا و سیمایی ها بگه رو اعصاب من نرن، یهو کودتا میکنم، مرتیکه رو میبندم سینه فحشا

mohsen dadash khodet midooni man aslan khosham azash nemiad , ama be har hal raees jomhoor irane va man be onvan raees jomhor hamishe barash ehteram ghaelam .

be har hal mardom behesh ray dadan . bayad kenar biyam bahash

==============================
akhkh joon :dance3::dance3::dance3::dance3::dance3::dance3::dance3:

اختصاص بخشی از پول نفت به توان دفاعی
مجلس شورای اسلامی موافقت کرد که صددرصد منابع ارزی ناشی از افزایش قیمت و مقدار صادرات نفت، برای تقویت بنیه دفاعی اختصاص یابد.
به گزارش مشرق ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت صبح امروز (چهارشنبه) متن الحاقی به بند «ب» تبصره 2 لایحه بودجه 93 در بخش هزینه‌ای را به تصویب رساندند.

نمایندگان در بخش درآمدی این متن، بانک مرکزی را مکلف کرده بودند که به صورت سه ماهه، مازاد منابع ارزی ناشی از افزایش قیمت و مقدار صادرات نفت (نفت خام و میعانات گازی) را نسبت به مبنای محاسباتی بودجه حسب اعلام وزارت نفت از طریق شرکت دولتی تابعه ذی‌ربط پس از کسر سهم صندوق توسعه ملی به فروش رسانده و تا سقف 75 هزار میلیارد ریال به دریف درآمدی مذکور واریز کند.

نمایندگان امروز در بخش هزینه‌ای این بند، خزانه‌داری کل کشور را مکلف کردند که صددرصد وجه وازیری جهت تقویت بنیه دفاعی از محل ردیفی از بودجه ستادکل نیروهای مسلح و با نظر این ستاد، به نیروهای مسلح و سازمان‌های وابسته بر اساس موافقتنامه با معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور پرداخت کند.

اختصاص بخشی از پول نفت به توان دفاعی - مشرق نیوز | mashreghnews.ir

WTF?:cuckoo:

آقا محسن البته که سواد ایشون به پای دکتر احمدی نژاد نمیرسه
:enjoy:

mohsen dadash khodet midooni man aslan khosham azash nemiad , ama be har hal raees jomhoor irane va man be onvan raees jomhor hamishe barash ehteram ghaelam .

be har hal mardom behesh ray dadan . bayad kenar biyam bahash
این چیزی که شما گفتی، اولین کامنت من هم بعد از انتخاب این آدم بود ولی احترام باید دوطرفه باشه، از وقتی که تو سخنرانیش یه ملتی رو بیسواد خطاب کرد دیگه هیچ احترامی برای این مردک قائل نیستم. اونم از جناب ظریف که رفته وردست صهیونیستها از خاطراتش در مورد هولوکاست میگه، من که دیگه به کل از این جریان اعتدال ابراز برائت میکنم، خداییش میترسم که اگر بیشتر از این با این جماعت همراهی کنم تو اون دنیا اسم من رو هم همراه اینا بیارن
اینو حتما گوش کن:
islammovie.ir/files/
uploads/filez/1390849191.5044-NABAVIAN-ZHENEV-1.zip

از نظر من ابوموسی اشعری دوباره زنده شده!!!
------------------------------------------
وقت کردی این سخنرانی استاد رائفی پور رو هم گوش کن در اثبات ولایت شیعی در منابع اهل سنت هست من خودم هنوز نصفش رو بیشتر گوش نکردم ولی واقعا آتشین بود
http://islammovie.ir/files/uploads/filez/
1390908271.5046_raefi-karaj-saghaleyn.zip

این چیزی که شما گفتی، اولین کامنت من هم بعد از انتخاب این آدم بود ولی احترام باید دوطرفه باشه
وقت کردی این سخنرانی استاد رائفی پور رو هم گوش کن در اثبات ولایت شیعی در منابع اهل سنت هست من خودم هنوز نصفش رو بیشتر گوش نکردم ولی واقعا آتشین بود
http://islammovie.ir/files/uploads/filez/
1390908271.5046_raefi-karaj-saghaleyn.zip

are , ghablan downloadesh kardam .

yekamisham goosh dadam , hanooz vaght nakardam baghiyasho goosh konam . ta inja ke jaleb bood

Back
Top Bottom