What's new

Iranian Chill Thread

خدا رو نمی شه با چشم دید بعد می گن پس چطور قبول کنیم خدایی هست؟ جواب می دن از روی نشانه هاش
فساد رو هم نمیشه به چشم دید
حالا می گید چطور بفهمیم فساد وجود داره ؟ جواب اینه
از روی نشانه هاش
مملکتی که به لحاظ منابع طبیعی و انسانی جزو 5 کشور اول دنیا می تونه باشه اما وضعیتش اینه رو باید قبول کرد که پر از فساد هست حالا چه بی بی سی و وی او ای بگن چه پرس تی وی و العالم
فقط خواهش می کنم بحث تحریم ها رو وسط نکشید که در بهترین حالت تحریم ها فقط می تونسته مسبب درصد اندکی از وضع موجود باشه
اما من خندم می گیره از سطح حماقت مردم این جامعه چه مدعیان روشنفکری داخلی و خارجی و چه شعبون بی مخ های مغز فندقی که هیچ فرقی با هم ندارن کما اینکه در طول تاریخ به تعداد بی شماری این دو گروه جا شون رو دقیقا با هم عوض کردن یعنی دقیقا ها برا بررسی هم نمی خواد خیلی تاریخ رو شخم بزنید همین ماجرای سفارت آمریکا رو بخونید کفایت می کنه
مردم این مملکت متاسفانه شدن مثل یویو یا از اینور بوم ولو می شن یا از اون ور
راه کار پیشنهادی من چیه؟
اگه قبول کنیم یه ساختمون 2 سال طول می کشه ساخته بشه ولی 2 ساعته می شه خرابش کرد و با در نظر گرفتن مدت زمان سقوط فرهنگی جامعه پیشهاد من 100 تا بمب اتم واسه کل خاور میانه هست
تفو بر تو ای چرخ گردون تفو

Last edited:
خدا رو نمی شه با چشم دید بعد می گن پس چطور قبول کنیم خدایی هست؟ جواب می دن از روی نشانه هاش
از روی نشانه هاش
مملکتی که به لحاظ منابع طبیعی و انسانی جزو 5 کشور اول دنیا می تونه باشه اما وضعیتش اینه رو باید قبول کرد که پر از فساد هست حالا چه بی بی سی و وی او ای بگن چه پرس تی وی و العالم
فقط خواهش می کنم بحث تحریم ها رو وسط نکشید که در بهترین حالت تحریم ها فقط می تونسته مسبب درصد اندکی از وضع موجود باشه
اما من خندم می گیره از سطح حماقت مردم این جامعه چه مدعیان روشنفکری داخلی و خارجی و چه شعبون بی مخ های مغز فندقی که هیچ فرقی با هم ندارن کما اینکه در طول تاریخ به تعداد بی شماری این دو گروه جا شون رو دقیقا با هم عوض کردن یعنی دقیقا ها برا بررسی هم نمی خواد خیلی تاریخ رو شخم بزنید همین ماجرای سفارت آمریکا رو بخونید کفایت می کنه
مردم این مملکت متاسفانه شدن مثل یویو یا از اینور بوم ولو می شن یا از اون ور
راه کار پیشنهادی من چیه؟
اگه قبول کنیم یه ساختمون 2 سال طول می کشه ساخته بشه ولی 2 ساعته می شه خرابش کرد و با در نظر گرفتن مدت زمان سقوط فرهنگی جامعه پیشهاد من 100 تا بمب اتم واسه کل خاور میانه هست
تفو بر تو ای چرخ گردون تفو
پس دلیل اینکه بعضی داخلیها شایعات بی بی سی و وی او ای رو بی کم و کاست پخش میکنن برای مبارزه با مفاسد اقتصادی هست :lol: میخواید با پخش شایعه به جنگ مفاسد برید. موفق باشید

Snow in Shiraz, in front of Hafez' tomb

1499454_640242992706290_1619567376_n.jpg

نامزد های انتقال پایتخت اعلام شد:
_اصفهان
_مشهد
_تبریز
_رشت
_اهواز
_شیراز
_محسن رضایی

Kasani ke baraye VOA va BBC kar mikonand yek mosht vatanforoushe mozdoor hastand.
آقای مثلا وطن پرست، شما تا زمانی‌ که عقل استدلالی و تفکر انتقادی نداشته باشی‌، کارت همیشه گیر هست. مهم این نیست که چه دین و یا مسلکی داری و یا طرفدار کسی‌ یا چیزی هستی‌ یا نه، تا موقعی که عقلی به ماجرا فکر نکنی‌، راه به جایی‌ نمی‌بری.

پست این دوستمون را بخون:

از روی نشانه هاش

با اینکه نظرات من با ایشون ۱۸۰ درجه معمولا اختلاف داره، ولی‌ در این مورد ایشون نشست و با عقل و بدون تعصب استدلال کرد. استدلالش هم کاملا منطقی‌ هست. با اینکه قاعدتا نتیجه این استدلال هم برایش جالب نبود، امّا باز هم عقل را تعطیل نکرد، و مغلطه نکرد. به این میگن تفکر انتقادی.

در هر صورت، یه مغلطه‌ای هم هست که بهش میگن مغلطه ی حمل به شخص، اون را هم لطفا یه دور بخون ببین چی‌ هست.

نامزد های انتقال پایتخت اعلام شد:
_اصفهان
_مشهد
_تبریز
_رشت
_اهواز
_شیراز
_محسن رضایی

I believe in his capabilities:laughcry::sarcastic:

نیرو هوایی از لحاظ تجهیزات وضع جالبی نداره هرچند از لحاظ تجربه ی عملیاتی و خودکفایی وضعش خوبه

ishallah gharare 2 ta jangande (yekish ghaher) va yek jangande amoozeshi nasl 5 (shafagh) be zoodi rou namaee she ....

hamontore ke gofti khalaban haye iran aksaran jang dide hastan ...... javoon tar ha ham az hamoona yad gereftan ...

shafagh :

images

images

yek negahi be tajhizat toosh bendaz ....... hame chi ru mifahmi !

p.s een khanoum tarahesh hast !!!

ishallah gharare 2 ta jangande (yekish ghaher) va yek jangande amoozeshi nasl 5 (shafagh) be zoodi rou namaee she ....

hamontore ke gofti khalaban haye iran aksaran jang dide hastan ...... javoon tar ha ham az hamoona yad gereftan ...

shafagh :

images

images

yek negahi be tajhizat toosh bendaz ....... hame chi ru mifahmi !

این طرح که کنسل شد رفت .

این طرح که کنسل شد رفت .

na azizam . tarh hanouz sare past ....

shafagh be hichvagh cancel nashode ...... hamash shayeee bood :D

@S00R3NA :

وزیر دفاع خبرداد: رونمایی از جنگنده کوثر و موشک کروز هواپایه در آینده نزدیک

kowsar = shafagh

ادامه ساخت «جنگنده شفق» همچنان در دستور کار ایران است + جزئیات - مشرق نیوز | mashreghnews.ir

309687_408.jpg

shafagh :D

Chaos in house. My grand mom just died in Kermanshah. :(

Rest in peace .....

my condolences

Last edited:

Latest posts

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom