What's new

Iranian Chill Thread

این بنده ی خدا مدیر این بخش سرپانتین 2 روز به اینجا سر نزده، کل تاپیک شهردار بلوچ شده ترول و صحبتهای غیر مرتبط.
بعضی از دوستان که همه هم ایرانی هستند از سر لج با یکدیگر سر به مسابقه نفی یکدیگر گذاشته اند تا جاییکه هر کی در این کشور زندگی نکرده باشد فکر می کند چه تفاوت ساختاری شدید نژادی وجود دارد و 2 مردم از 2 سیاره مختلف اینجا زندگی می کنند، از نفی کردن تفاوتهای کم قومهای ایرانی و همه را یک زبان واحد و لهجه دانستن و پرشین خالص بودن بگیر تا ترک شیش سیلندر بودن و بوزقورت و نژاد مغول بودن و پای گرگهای خاکستری وسط آمدن.
دوست عزیز من طرفدار گرگ های خاکستری نیستم . من یه ایرانیم اما وقتی پای آذربایجان وسط باشه تا آخرش هستم در ضمن من خیلی رعایت کردم که حرفی نزنم که علیه ایران استفاده بشه میتونستم ویدئو های درگیری تو تبریز و بقیه شهرها رو اینجا پست کنم ولی به خاطر اینکه دعوای خونه رو تو کوچه نبرم اینکارو نکردم
در ضمن ریشه مشکل قومی ما تو ایران چیه ؟ آیا غیر از اینه که خود برتربینی گروهی خاص (فاشیسم)باعث این موضوع شده اگه دوستان پایتخت نشین چپ وراست اقوام ایران رو مورد عنایت قرار نمی دادند الان ما نه گرگ خاکستری تو ایران داشتیم نه تجزیه طلب.

Last edited:
@Ostad @rmi5 you guys are Iranian Azeris, I have seen lots of arguments between Iranians and Turks on this forum about the ethnicity of Azeris. :laugh:
this is the problem we share in 90% of world.in Germany (south and center) in Spain(catalonia) in UK(scotland and ireland) in Russia (dagestan and ...) and ...
actually this is not a big deal.we fight each other online but help each other in real life.

ناله‎های غم‌انگیز کودک‌سوری پیش ازاعدام - مشرق نیوز | mashreghnews.ir

به گزارش مشرق به نقل از مهر، تلویزیون رسمی سوریه به تازگی تصاویری از جنایات گروههای تروریستی در منطقه کارگری عدرا (حومه دمشق) منتشر کرده که دل هر بیننده ای را به درد می آورد.

در این گزارش تصاویری منتشر شده که از جنایات تروریستها علیه مردم بیگناه این منطقه کارگری در حومه دمشق پرده بر می دارد. در یکی از بخشهای این تصاویر کودکی خردسال دیده می شود که پیش از سربریده شدن توسط تروریستها، ناله های دردناکی می کند.

وی خطاب به تروریستها با لهجه محلی سوری می گوید: می خواهم همه چیز را درباره شما به خدا بگویم!

تلویزیون سوریه اعلام کرده که این کودک پیش از سربریده شدن توسط گروههای ترویستی شاهد کشته شدن اعضای خانواده خود توسط تروریستها بوده و در وضعیت بسیار بدی به سر می برده است.

گروه تروریستی داعش وابسته به القاعده دو هفته پیش به منطقه کارگری عدرا یورش برده بودند و مردم و اهالی منطقه را در ملا عام به شنیع ترین صورت ممکن اعدام کرده و سر بریدند.

466647_514.jpg

سلام
البته جناب استاد ... شما خودتان هم چنان آش دهن سوزی نیستید و چیزی از عزیزان به قول خودشون باستانگرای ملی گرای ( عاشق غرب ) پایتخت نشین کم ندارید .... شاید خودم نرفته باشم تبریز ولیکن دوستانی که رفتن تبریز خاطرات جالب ( از لحاظ بد بودن ) تعریف می کردند ....
اگه پایتخت نشین ها اون عده ی معلوم الحال رو دارند ، شما هم کم ندارید افرادی که ...

بگذریم ... گند قضیه نیاد بالا بهتره ...

بازی فوتبال با سرهای بریده شیعیان در سوریه/ عکس(18+) - مشرق نیوز | mashreghnews.ir

بزرگترین سانسور تاریخ +تصاویر - مشرق نیوز | mashreghnews.ir

بابا جان اگه ما هزار وچهارصد ساله داریم ازداغی که این جانوران بر دل ما گذاشتند گریه می کنیم یعنی بشریت مراقب باش نگذاری چنین جانورانی دوباره ابراز وجود کنند،حالا هرکس در دنیا سکوت کنه مطمئن باشه دامن خودش راهم میگیره
مرگ بر آل سعود مرگ بر وهابی مرگ بر ظالمین مرگ برحامیان مرگ بر راضیان براین جنایات خاک بر سر ساکـتان ولو اینکه ناراضی باشند

نظری ناشناس در مشرق

Last edited:
اين وهابيا هستن يا نه؟

سلام
البته لزوما اینکه لواط گر باشند که نیست ... گفتم از زمان خیلی قدیم توی دربارهاشون و بعد احتمالا بین بزرگانشون رایج بوده باشه ...
اینکه با یک عکس چنین نتیجه ای بگیریم دور از انصاف هست ....

به هر حال اونها هم می تونند با هم شوخی کنند مگه نه ...

حس صحبت کردن در این مورد رو ندارم ....

توافقنامه ی ننگین ژنو ... شر و ورهای بعضی ها تو کشور که حالا طلبکار هم شدند ... نظام بانکی فوق سرمایه گرا و رباخوار و فاسد ... اوضاع سوریه ... مشکلات شخصی خودم ....

همین ها برای نابود کردن اعصاب خودم کافیه .... چه برسه به این ....

داغ قضیه اینجاست که میام فیلم ببینم لااقل ذهنم یکم آزاد بشه .... فیلمش می شه
Gangster Squad
باز همه ی اینها رو برام تجسم می کنه

یک عقرب ناجی زائران حسینی(ع) شد - مشرق نیوز | mashreghnews.ir

Man ghasde tohin nadashtam , khoshbakhtane az ma'dud iranihaye in forumam ke ta be hal hich commenti ke be aghvame dige tohin kone nadashtam .

Shoma bad bardasht nakon lotfan , Bye .

I know you are a good guy, but all of us do some mistakes unconsciously ;) In these situations, friends are obliged to let us know about them. That's what I did ;)

Back
Top Bottom