What's new

Iranian Chill Thread

فاحشه های شرعی که کارشان اینه چی و سایت دارن و تبلیغ میکنند و بعدشم حتی ساعتی و روزی خدمات ارایه میدن فقط قبلش دو کلمه عربی میخونن خوبن ها؟
شما فقط میتونید توهین به کسایی کنید که به ایده آل شما در مورد لباس و اینکه پارچه لباس باید از کره و ژاپن وارد بشه بکنید؟
میشه بفرمایید کجای دین اومده هرکه روسری نداره فاحشه هست و هرکه روسری و چادر داره آدم سالمی هست​

when its not banned in law then its allowed , its as simple as that .
I say it to both of @SalarHaqq and @Daylamite Warrior that seemed liked your ridiculous answer a lot.
you claim its illegal and bad then show us where or law said such thing
توهین نیست به هر حال چیزهایی دیدم که میگم
راه می افتند برای تن فروشی به مناطق پولدار نشین شهر میروند و می تابند. به برکت زن هرزگی بردگی راحت تر دارند کاسبی میکنند.

جلوی چشم خودم به دختره گفت چند؟
و دختره با صدای بلند قیمت داد

گشت ارشاد برای مقابله با این ها خیلی خوبه

گشت ارشاد برای مقابله با این ها خیلی خوبه​
گشت ارشاد

کی‌ قراره این گشت ارشاد بره یه سری به عامل اصلی‌ این تن فروشی‌ها بزنه
حتما اگه یه چنین موضوع که تو جامعه به تناوب دیده میشه یه کسی‌ یا یه جائی در حل تکثیر این مشکله دیگه
منطق حکم نمی‌کنه عامل اصلی‌ رو جلوشو بگیری ؟

تا وقتیم که گشت ارشاد حقوق بگیر همین عامل اصلی‌ هست. که این عامل اصلی‌ هم مشکل میسازه و خودش هم برای مشکل راهکار میده به تاحالا نشون داده چطور می‌خواد کار کنه

این مشکل حل نمی‌شه فقط این وسط یه شل کن سفت کن درست می‌شه

یه چرخه درست شده اینجا که قهرمان داستان هم مشخص هست که قراره کی‌ باشه

زمانی‌ که ما ۵۰-۶۰ درصد دانشجو هامون از دختر‌ها هستند و از اون طرف به روایتی که این روز‌ها گفته میشه بالای ۸۰ درصد دانشجو‌های بهترین دانشگاه‌ها از طبقات بالای اقتصادی ما هستند ( اون کسانی‌ که با روال عادی وارد دانشگاه شدند و نه این فاسد‌های اخیر )

داریم چه چیزی رو جلوی طبقه فرهیخته خانم میگذاریم ؟ فکر کنم جواب این سوال جای کار داره

وقتی‌ خانم‌هایی که از نظر علمی‌ از میانگین جامعه بالاتر هستند راه‌های پیشرفتشون محدود به عضویت تو گروه‌های سیاسی یا ازدواج توی طبقه هم سطح اقتصادی و یا بالاتر باشه
ما چه توقع می‌تونیم از خانم‌هایی داشته باشیم که این امتیازات دانشگاه رفتن و یا رسیدن به مراتب بالاتر رو بوسیله ازدواج و ... ندارند.

آمار بازار کار هم که مشخص هست با مشارکت ۱۷ درصدی خانم ها. که فکر کنم یه بخش خیلی‌ کوچکی از این ۱۷ درصد رضایت کامل و یا کار مرتبط با تحصیل علمی‌ باشه.

کی‌ قراره این گشت ارشاد بره یه سری به عامل اصلی‌ این تن فروشی‌ها بزنه
حتما اگه یه چنین موضوع که تو جامعه به تناوب دیده میشه یه کسی‌ یا یه جائی در حل تکثیر این مشکله دیگه
منطق حکم نمی‌کنه عامل اصلی‌ رو جلوشو بگیری ؟

تا وقتیم که گشت ارشاد حقوق بگیر همین عامل اصلی‌ هست. که این عامل اصلی‌ هم مشکل میسازه و خودش هم برای مشکل راهکار میده به تاحالا نشون داده چطور می‌خواد کار کنه

این مشکل حل نمی‌شه فقط این وسط یه شل کن سفت کن درست می‌شه

یه چرخه درست شده اینجا که قهرمان داستان هم مشخص هست که قراره کی‌ باشه
ببینید تن فروشی و.. در همه جای دنیا و در همه ی تاریخ بوده.

فقط یک حکومت هست که از این کار حمایت میکنه و به این کار مردمش تشویق میکنه. جوری میشه که هزاران دختری برای پول درآوردن و شاید سرگرمی میروند سراغ این کار

یک حکومت دیگه هست جلوی این کار را میگیره که گسترش پیدا نکنه

حالا شما کدام را دوست داری خود دانی! ولی نظر من مشخصه!

مطمئن هم باش که اگه راضی شدی که ناموس دیگران بازیچه ی یک مشت پولدار فاسد بشوند، ناموس خودت هم برایش این اتفاق می افتد

توهین نیست به هر حال چیزهایی دیدم که میگم
راه می افتند برای تن فروشی به مناطق پولدار نشین شهر میروند و می تابند. به برکت زن هرزگی بردگی راحت تر دارند کاسبی میکنند.
خوب منم چیزهایی را که در مورد صنعتی شدن این کار دیدم گفتم .
در ضمن اگر فکر میکنی افراد بی حجابی که برای اینکار میان از افراد با حجابی که به اینار مشغولهستند بیشترن خیلی اشتباه میکنی.

در ضمن در این مورد یک سوال دارم منظور تو از فاحشه چیه یک دختر که با دوست پسرش هست و یا اینکه یک نفر که به اینکار به عنوان شغل نگاه میکنه ؟ به نظرت اینها با هم هیچ فرقی ندارند؟​

فقط یک حکومت هست که از این کار حمایت میکنه و به این کار مردمش تشویق میکنه. جوری میشه که هزاران دختری برای پول درآوردن و شاید سرگرمی میروند سراغ این کار

مطمئن هم باش که اگه راضی شدی که ناموس دیگران بازیچه ی یک مشت پولدار فاسد بشوند، ناموس خودت هم برایش این اتفاق می افتد
شما چرا فکر میکنی تن فروشی فقط به حجاب وابسه هست . فاحشه که با چادر و روسری کارش را میکنه ندیدی ؟ اگر فکر میکنی نایاب هستن توی چند تا شهر آدرس بدهم.
یا میخواهی آدرس چند تا سایت کانال تلگرام که خیلی محترمانه به این کار اشتغال دارن و صیغه ساعتی دارن بدم.​

Crash of EMS Helicopter in Yasouj

by the way EMS in the Kiohgeluyeh & BoyerAhmad had only one helicopter

the sad part , head of EMS in the province instead of saying Respiratory Distress says Respiratory Distrophy

کجائ حرفهای من رنگ و بوی حمایت از این کارو میده ؟

شما در نظر بگیر یه مواد فروش دستگیر می‌شه، بد از اون چند نفر از اطلاعات و آگاهی‌ در مورد موادی که در اختیار طرف بود تحقیق میکنند و دنبال ماجرا گرفته می‌شه تا کار به جای برسه و مظنون و متهم اصلی‌ که صحنه گردان هست پیدا بشه.

خوب توی موضوع مورد اشاره شما مگه غیر از این نیست ؟ اینجا هم مثل مورد بالا موضوع پیگیری می‌شه و معمولا با ۱-۲ زنجیره واسط میرسه به متهم اصلی‌، اینجا که نفر اصلی‌ پیدا شد ماموریت ارشاد تمام می‌شه ؟ یا دیگه لازم نیست ببینیم چه چیزی عامل اصلی‌ بود ؟

مشکل ارشاد،مشکل فرهنگه، مشکل خانواده هست، مشکل اقتصاد هست ،مشکل دانشگاه و حوزه هست که باید پیگیر مسائل به اینجا رسیده باشند

من توی این ۲ سال دولت فعلی‌ تا حدودی رسانه‌ها و تلویزیون داخلی‌ رو دنبال کردم (مثل سابق) از دانشگاه و دانشگاهی شنیدم و خوندم ولی‌ از نظر من حوزه توی این ۲ سال مردوده.یاد حرفی‌ افتادم که میگفت روز قیامت از یه بخشی از جهنمی‌ها می‌پرسن شما چرا اینجا هستید جواب دادند ما در مورد .... ساکت بودیم

کشور ما مشکل ادراکی و ساختاری خیلی‌ زیاد داره​

خوب منم چیزهایی را که در مورد صنعتی شدن این کار دیدم گفتم .
در ضمن اگر فکر میکنی افراد بی حجابی که برای اینکار میان از افراد با حجابی که به اینار مشغولهستند بیشترن خیلی اشتباه میکنی.

در ضمن در این مورد یک سوال دارم منظور تو از فاحشه چیه یک دختر که با دوست پسرش هست و یا اینکه یک نفر که به اینکار به عنوان شغل نگاه میکنه ؟ به نظرت اینها با هم هیچ فرقی ندارند؟

شما چرا فکر میکنی تن فروشی فقط به حجاب وابسه هست . فاحشه که با چادر و روسری کارش را میکنه ندیدی ؟ اگر فکر میکنی نایاب هستن توی چند تا شهر آدرس بدهم.
یا میخواهی آدرس چند تا سایت کانال تلگرام که خیلی محترمانه به این کار اشتغال دارن و صیغه ساعتی دارن بدم.​
دوست پسر و دوست دختر بحثش فرق داره.
این مورد در واقع فریب دختر های ساده لوح توسط یک مشت دختر باز فاسد هست
اتفاقا این هم زیاد شده اونهم به برکت مهسا کوموله.
دختر های ساده لوح را ازشان استفاده میکنند و بعد مثل دستمال کاغذی می اندازندشان سطل آشغال و میروند سراغ یکی دیگه

آخر یک دختر بد بخت می مانه که کسی حتی برای ازدواج باهاش نمی آید دیگه

در ضمن افراد باحجاب در اکثر مواقع دنبال این کارها نیستند و بقیه هم دنبالشان نمی روند. یک چیز کاملا واضح هست

خداوند این جهان را ساخته و میداند که بهترین روش زندگی چیست. وقت خداوند گفته که مومنان "ازدواج" کنید راه را نشان داده. شرایطش را هم اعلام کرده

گمراهی بشر زمانی آغاز شد که حرف خدا را نادیده گرفت

حالا برو به هر جا که خواستی، در گمراهی غرق شو، خداوند مهربان را نادیده بگیر،

خداوند بشر را آزاد ساخت که انتخاب کند چیزی از خدا کم نمیشود.

در ضمن افراد باحجاب در اکثر مواقع دنبال این کارها نیستند و بقیه هم دنبالشان نمی روند. یک چیز کاملا واضح هست
if you think so then you have very little experience

خداوند این جهان را ساخته و میداند که بهترین روش زندگی چیست. وقت خداوند گفته که مومنان "ازدواج" کنید راه را نشان داده. شرایطش را هم اعلام کرده

گمراهی بشر زمانی آغاز شد که حرف خدا را نادیده گرفت

حالا برو به هر جا که خواستی، در گمراهی غرق شو، خداوند مهربان را نادیده بگیر،

خداوند بشر را آزاد ساخت که انتخاب کند چیزی از خدا کم نمیشود.
well simply thanks to certain government policies , right now marriage is a little hard

گشت ارشاد برای مقابله با این ها خیلی خوبه
Agar roosari dasht va hamino migoft chi? Ghaziye inja roosariye ya adab o akhlagh? Agar roosari mipooshid ke roospigarisho penhan kone chi? In soalo mikonam ke inghadr sia sefid fekr nakonim.

Finally we're starting to hear and read about counter claims, should have been done earlier.

Back
Top Bottom