What's new

Iranian Chill Thread

الان 40 ساله ترکیه داره به فجیع ترین شکل ممکن کردها سرکوب میکنه و میکشه و خیلی از شهرهای ترکیه که کرد هستن هیچ حقوقی ندارن و سرکوب میشن.اونوقت این پسره اتا ترک اومده عر عر میکنه آذربایجان مال ترکیس شماهام جوابشو مدین و بحث میکنین

سلام
هامان جان ، زیاد تشکر نکن ... زمانی که زیاد تشکر کنی ، دیگه تشکر کردنت بی ارزش می شه ( هر وقت این اعلان ها رو نگاه می کنم ، می بینم تشکر کردی !!!! ).... یک توصیه دوستانه هست ....
هر کسی یه عادتی داره تشکر کردن کار بسیار دوستانه یی است

چه خبر داش هامان؟

داش هامان خیلی میخایمت

fadat sham , ma ham hamintor :D

سلام
هامان جان ، زیاد تشکر نکن ... زمانی که زیاد تشکر کنی ، دیگه تشکر کردنت بی ارزش می شه ( هر وقت این اعلان ها رو نگاه می کنم ، می بینم تشکر کردی !!!! ).... یک توصیه دوستانه هست ....

rooye cheshm .

الان 40 ساله ترکیه داره به فجیع ترین شکل ممکن کردها سرکوب میکنه و میکشه و خیلی از شهرهای ترکیه که کرد هستن هیچ حقوقی ندارن و سرکوب میشن.اونوقت این پسره اتا ترک اومده عر عر میکنه آذربایجان مال ترکیس شماهام جوابشو مدین و بحث میکنین

سلام

من خیلی ها رو فرستادم تو لیست نادیده گرفته ها شده ها ... به صورت خودکار ، پست هاشون برام نمایش داده نمی شه که بخوام جوابشون رو بدم ...

کلا ترک ها پیشرفت نمی کنند ، چون حکومتشون رو بر پایه ی نسل کشی پایه گذاری کرده بودند ... افتخار کوروش این بود که صلح پایدار به وجود آورد ... افتخار ترک ها اینه که ان تا نسل کشی راه انداختند

سلام
داستان چیه شما تو هر پست یه سلام میکنی رفیق , سلام رو فقط یه بار در روز میکنن

سلام

من خیلی ها رو فرستادم تو لیست نادیده گرفته ها شده ها ... به صورت خودکار ، پست هاشون برام نمایش داده نمی شه که بخوام جوابشون رو بدم ...

کلا ترک ها پیشرفت نمی کنند ، چون حکومتشون رو بر پایه ی نسل کشی پایه گذاری کرده بودند ... افتخار کوروش این بود که صلح پایدار به وجود آورد ... افتخار ترک ها اینه که ان تا نسل کشی راه انداختند
احسنت داداش گلم

هامان یه دونه ای تو نبودی کی از ایرانیا تو این سایت دفاع میکرد ,به نظر من بهترین کار واسه آدمایی مثل اتا ولف اینه که یا جوابشونو ندیم یا یه جواب دندونشکن بدیم بره بره گمشه دیگه نیاد نه اینکه تحویلش بگیریم و بحث کنیم.همون اول اومد اینجا گفت سلام بر آدرباجان شمالی و جنوبی!!!
گاگول تو یه تریت میگفت ارتش ما از چین قوی تره آخه این بدبختا 30 سال پیش تو کشورشون به نون شبشونم محتاج بودن

هامان حرفی نداری میخای سکوت کنی من برم

هامان یه دونه ای تو نبودی کی از ایرانیا تو این سایت دفاع میکرد ,به نظر من بهترین کار واسه آدمایی مثل اتا ولف اینه که یا جوابشونو ندیم یا یه جواب دندونشکن بدیم بره بره گمشه دیگه نیاد نه اینکه تحویلش بگیریم و بحث کنیم.همون اول اومد اینجا گفت سلام بر آدرباجان شمالی و جنوبی!!!
گاگول تو یه تریت میگفت ارتش ما از چین قوی تره آخه این بدبختا 30 سال پیش تو کشورشون به نون شبشونم محتاج بودن

هامان حرفی نداری میخای سکوت کنی من برم

سلام
اصولا بحث سر منطقی حرف زدن نیست ... این ها می خواهند ادعا کنند ، یعنی اگه خود خدا براشون آیه بفرسته ... باز یه بهانه می سازند ...
اینها رو باید فرستاد تو لیست نادیده گرفته شده ها ....
زمانی که کسی بهشون جواب نده ، خودشون می فهمند که شر و ور هاشون معنایی نداره ...

داستان چیه شما تو هر پست یه سلام میکنی رفیق , سلام رو فقط یه بار در روز میکنن

احسنت داداش گلم

سلام

اونوفت تو اینترنت شما چطور می دونی که من کی پستم رو پست کردم !؟ مگر اینکه بشینی تاریخ و زمان هر پست بنده رو چک کنی ....

در ضمن ، زمانی که سلام می کنم ، آرومتر هستم ..... اگه سلام نکنم ، می رم تو حالت ترمیناتوری ....

na , naro vali chi begam ?

:D
اینهمه موضوع
عرب ترک هرچی
از سوریه چه خبر ؟
داشی راستی شما کرمانشاهی چه جوری آذربایجانی هستی؟
من یکی از فامیلامون کرمانشاهیه آدمایخیلی خونگرم و باحالی هستن
معمولا هم به خاطر مصرف روغن درشت هیکل و پر زورن

اینهمه موضوع
عرب ترک هرچی

har do bi arzeshan , arab ha( az arabstan) taghriban hamashoon terroristan , turka ham ke delusion daran :D :D

داشی راستی شما کرمانشاهی چه جوری آذربایجانی هستی؟
من یکی از فامیلامون کرمانشاهیه آدمایخیلی خونگرم و باحالی هست

mersi , man khoonevadam kheyli vaght pish oomadan kermanshah , dige hamin jaa mondim

@twilight
به نظر من انرژی هسته ای و تولید برق باید خصوصی بشه تا غربیا کمتر فشار بیارن

@twilight
به نظر من انرژی هسته ای و تولید برق باید خصوصی بشه تا غربیا کمتر فشار بیارن

سلام
یا شما معنای خصوصی شدن تو ایران رو نمی دونی یا داری ما رو دست می اندازی .... در ضمن ، هیچ جای جهان این تکنولوژی خصوصی نیست ...

یک نیروگاه که سوختش از فلان کشور بیاد و متخصص های فلان کشور هم اداره ش کنند و سودش رو هم چهارتا به اصطلاح سرمایه دار خصوصی ببرند ، چیز بی خاصیتی هست ...

بخش خصوصی ما اگه برق رو بهش بدند ، هر دو روز یکبار برق کل کشور رو قطع می کنه و می گه ، پول بیشتر بدید ....

اولین نقد جدی شریعتمداری به توافقنامه ژنو - مشرق نیوز | mashreghnews.ir

Last edited:
سلام
یا شما معنای خصوصی شدن تو ایران رو نمی دونی یا داری ما رو دست می اندازی .... در ضمن ، هیچ جای جهان این تکنولوژی خصوصی نیست ...

یک نیروگاه که سوختش از فلان کشور بیاد و متخصص های فلان کشور هم اداره ش کنند و سودش رو هم چهارتا به اصطلاح سرمایه دار خصوصی ببرند ، چیز بی خاصیتی هست ...

بخش خصوصی ما اگه برق رو بهش بدند ، هر دو روز یکبار برق کل کشور رو قطع می کنه و می گه ، پول بیشتر بدید ....

اولین نقد جدی شریعتمداری به توافقنامه ژنو - مشرق نیوز | mashreghnews.ir

پس نقد های قبلیش چی بود؟ شوخی؟

طراح لوگوی هما، برترین لوگوی خطوط هوایی جهان کیست؟

Last edited:
پس نقد های قبلیش چی بود؟ شوخی؟

سلام
قبلی ها بیشتر تکرار مکررات بود ....

این یکی ، به ریز قضیه وارد شده و از لحاظ حقوقی بررسیش کرده .... در ضمن این تیتر مشرق هست ... اصل خبر تو سایت کیهان هست ولی چون آرشیو نداره ، لینک مشرق رو می گذارم ...

به هر حال نقد آزاد و آزادی بیان و توقع از اینکه وزارت خارجه متن اصلی رو منتشر کنه و دولت به انتقاد ها پاسخ بدهد هم جزو حقوق شهروندی محسوب می شود

Back
Top Bottom