What's new

Iranian Chill Thread

اگه رابطمون شکراب بشه بیچاره می‌شن
یه زمانی ایرانی‌هایی که دوبی املاک داشتن بدبخت شدن سر رکود شدید مسکن تو دوبی
یه زمانی ایرانی‌های که گرجستان بودن بیچاره شدن
نوبت اونهایی که تو ترکیه سرمایه‌گذاری کردن هم می‌رسه

امیدوارم برسه. این افراد این سال‌ها خیلی سرمایه از کشور خارج کردن. نزدیک به ۱۰ میلیارد دلار تو ۴ سال گذشته برای خرید مسکن تو ترکیه از ایران خارج شده​

با وی پی ان وارد بایننس میشی
وی پی ان قطع بشه وسط معاملات مشکل پیش نمیاد؟

با وی پی ان وارد بایننس میشی
وی پی ان قطع بشه وسط معاملات مشکل پیش نمیاد؟
من یه سری دوست و اینها دارم که صرافی داخل کشور دارن با اونها کار می‌کنم. دنبال این هستم که از طریق کشورهای همسایه به بایننس مستقیم وصل بشم

در مورد وی پی‌ ان هم از وی پی ان استفاده نکن. مستقیم تانل کن که اگه قطع شد کلاً اینترنت قطع بشه. یه سرور تو کشوری که ازش احراز هویت شدی بخر به اون تانل کن​

من یه سری دوست و اینها دارم که صرافی داخل کشور دارن با اونها کار می‌کنم. دنبال این هستم که از طریق کشورهای همسایه به بایننس مستقیم وصل بشم

در مورد وی پی‌ ان هم از وی پی ان استفاده نکن. مستقیم تانل کن که اگه قطع شد کلاً اینترنت قطع بشه. یه سرور تو کشوری که ازش احراز هویت شدی بخر به اون تانل کن​

بایننس با غرب هم مشکل داره و یو اس بایننس و اینها هست

بایننس با غرب هم مشکل داره و یو اس بایننس و اینها هست
معمولاً‌ افراد می‌رن یه کشور همسایه یا جایی اقامت می‌گیرن (مثلاً ترکیه و دوبی و ارمنستان و آذربایجان و ... یا اگه پولشون رسید کشورهای اروپایی و جاهای دیگه) و از اونجا احراز هویت می‌کنند. خیلی از صرافی‌های ایرانی هم همچین داستانی دارن

بعد یه سرور همون جا می‌خرن و با همون معامله می‌کنند. همیشه هم آی‌پیشون همون کشوری که می‌گن هستند هست

وقتی سرور داشته باشی می‌تونی بهش تانل کنی. یه جوری مثل اس اس اچ معکوس می‌شه. اس اس اچ می‌کنی مثلاً روی یکی از پورت‌های داخلی سیستم خودت ساکس۵ پروکسی راه می‌اندازه و با همون پورت خودت بروزر و اینهات رو تنظیم می‌کنی. تو لینوکس به خصوص خیلی تر و تمیز شدنی هست. اگه هم ارتباطت قطع بشه کل دسترسی‌ات به اینترنت قطع می‌شه به خاطر همین خطرش خیلی کم هست​

من ۲ ساله با وی پی ان ای پی ثابت تو بایننس هستم و هیچ مشکلی پیش نیومده

با open vpn اگه seamless tunnel
رو روشن کنی هیچموقع ای پی ایرانت لو نمیره

تازه اگه ۱٪ هم سیملس تونل کار نکنه چون بایننس تو ایران فیلتر هست بازم ای پی ایرانت لو نمیره

احراز هویت هم من تو نیم ساعت برات انجام میدم
توی کدوم کشور
بایننس در بعضی کشورهای غربی اصلا باز نمیشه
و خیر نرم افزار ها در لحظات حساس هنگ میشن بعلت ترید های روزانه

کوین بیس فقط بیست تا ترید روزانه میده

دوست ندارن هنگ بشن

سرچ کنین
Pattern day trading ban
-----
ایران نمیگذاره
کل دعوا سر این مسیره و فشار بسیاری که دارن به ارمنستان میارن
بایننس با بعضی از کشورای اروپایی مشکل داره

ولی با بعضی دیگشون مثل سوئیس مجارستان پرتغال و اسپانیا و حتی ترکیه هیچ مشکلی نداره

Last edited:
من با توکن های اواکس خیلی سود کردم
و هر چی هم ضرر کردم به خاطر توکن‌ های بی ان بی بود

مثلا تدی که یه توکن اواکس هست رو اگه شما کف قیمتش بخرین و اوج قیمتش بفروشین پولتون ۳ برابر میشه

20211006_003206.jpg

20211006_003243.jpg

20211006_003429.jpg

رفته بودم بازار تبریز یکم ادویه بخرم، تو مغازه سه تا از بازاری‌ها درباره بحران اخیر قفقاز صحبت‌های جالبی میکردن؛

صاحب مغازه میگفت: این ترکیه و آذربایجانم به لطف ما ایرانی‌ها آباد شدن و حالا برای ما شاخ شدن (به ترکی گفت قودوروبلار) میخوان مرز مارو ببندن مارو محاصره کنن
همسایه‌اش گفت: باکو (منظور آذربایجان) رو ما ایرانی ها آباد کردیم، رفتیم خرج کردیم خوردیم مست شدیم، حالا واسه ما آدم شدن. ما نبودیم کی میخواست بره اونجا بگرده!! ارمنی‌ها و روسها و ترکیه‌ای‌ها که خودشون تو مملکت خودشون عیش و نوش دارن (به ترکی گفت چالب اویناما)

حرفای همسایه دوم جالبتر بود: درسته این حکومت داره مارو میچاپه و میخوره ولی تو این قضیه خیلی خوب عمل کرده. از دوستای من چند نفر رفتن باکو مغازه باز کردن، اونقدر اذیتشون کردن که مغازه رو جمع کردن برگشتن تبریز

اینجا دخالت کردم، گفتم: چرا؟ مگه چیکار کردن؟
گفت: یک نمونش اینکه مامورا میومدن موادو میذاشتن روی میز میگفتن یا پول بده، یا برات پرونده سازی میکنیم که داشتی مواد میفروختی (جالبه نه؟ درست همون تهمتی که به راننده های ایرانی دستگیر شده میزنن).

بله، اینه دیدگاه کف بازاری تبریزی‌ها در مورد رژیم باکو و ترکیه!

Last edited:
من ۲ ساله با وی پی ان ای پی ثابت تو بایننس هستم و هیچ مشکلی پیش نیومده

با open vpn اگه seamless tunnel
رو روشن کنی هیچموقع ای پی ایرانت لو نمیره

تازه اگه ۱٪ هم سیملس تونل کار نکنه چون بایننس تو ایران فیلتر هست بازم ای پی ایرانت لو نمیره

احراز هویت هم من تو نیم ساعت برات انجام میدم
آره اما کلاً تجربه من نشون داده وی پی ان دردسر هست به خصوص تو ایران

یه وی پی اس (یا گاهی ۲ - ۳ تا) در اون کشوری که می‌خوام می‌خرم ماهیانه مثلاً ۳ دلار هر کدوم
بعد می‌ری تو شل می‌زنی​
ssh -D [listen] -C -N -q -f username@hostname -p [SSHport]​

این طوری روی سیستم داخلی‌ات یه پورت جدید باز می‌شه که گوش ایستاده تا تماس‌هایی که بهش وصل می‌شه رو مستقیم تانل کنه به سروری که خریدی از طریق پورت اس اس اچ

اگه فردا روزی مخابرات دوباره کرم بریزه وی وی پی ان‌ها رو دوباره از کار بندازه و مختل کنه (به خصوص اوپن وی پی ان رو خیلی کنترل می‌کنه) باز هم چون اس اس اچ رو نمی‌تونه دست کاری کنه این روش کار می‌کنه

بعد از اون ور می‌ری تو بروزرهات یا روی کل سیستم‌ات (مثلاً تو یوبانتو) می‌زنی که از طریق ساکس۵ وصل شو به آی‌پی داخلی ۱۲۷.۰.۰.۱ با پورتی که اون‌جا گفتی روش گوش بایسته. حتی ریزالو کردن دی ان اس رو هم می‌تونی بگی تانل کنه که حتی اون هم رمزنگاری بشه

دیگه خیلی راحت بدون وی پی ان همیشه کلیه ارتباطاتت رمزنگاری می‌شه و از طریق اون سرور انجام می‌شه

در مورد بایننس هم احراز هویت مرحله چندش رو می‌تونی نیم ساعته از ایران انجام بدی؟ برای ای پی آی گرفتن و ربات نوشتن فکر کنم احراز هویت سطح متوسط رو می‌خواد. سطح بیسیک پاسخگو نیست

من می‌دونم بایننس با روسیه و ترکیه و انگلیس که حداقل مشکل نداره. حتی روسیه می‌ذاره مستقیم با روبل خرید و فروش کنی و در ترکیه هم با لیر. انگلیس که دیگه جای خودش رو داره​

رفته بودم بازار تبریز یکم ادویه بخرم، تو مغازه سه تا از بازاری‌ها درباره بحران اخیر قفقاز صحبت‌های جالبی میکردن؛

صاحب مغازه میگفت: این ترکیه و آذربایجانم به لطف ما ایرانی‌ها آباد شدن و حالا برای ما شاخ شدن (به ترکی گفت قودوروبلار) میخوان مرز مارو ببندن مارو محاصره کنن
همسایه‌اش گفت: باکو (منظور آذربایجان) رو ما ایرانی ها آباد کردیم، رفتیم خرج کردیم خوردیم مست شدیم، حالا واسه ما آدم شدن. ما نبودیم کی میخواست بره اونجا بگرده!! ارمنی‌ها و روسها و ترکیه‌ای‌ها که خودشون تو مملکت خودشون عیش و نوش دارن (به ترکی گفت چالب اویناما)

حرفای همسایه دوم جالبتر بود: درسته این حکومت داره مارو میچاپه و میخوره ولی تو این قضیه خیلی خوب عمل کرده. از دوستای من چند نفر رفتن باکو مغازه باز کردن، اونقدر اذیتشون کردن که مغازه رو جمع کردن برگشتن تبریز

اینجا دخالت کردم، گفتم: چرا؟ مگه چیکار کردن؟
گفت: یک نمونش اینکه مامورا میومدن موادو میذاشتن روی میز میگفتن یا پول بده، یا برات پرونده سازی میکنیم که داشتی مواد میفروختی (جالبه نه؟ درست همون تهمتی که به راننده های ایرانی دستگیر شده میزنن).

بله، اینه دیدگاه کف بازاری تبریزی‌ها در مورد رژیم باکو و ترکیه!
ویدئوی سفیر ایران در باکو رو دیدی؟ حالا باز بگو جمهوری اسلامی اشتباه عمل نکرده​

Azeri S-300 is no threat to Iran. First thing Iran will do is saturate the airspace with missiles, destroy them then proceed with hitting, targeting Nakhchivan dozens if not hundreds of cruise missile and ballistic missiles.

Simultaneously Iran will also saturate the air with a variety of drones. Karrar interceptor drones can do a great job of destroying any enemy drones before they even get close to the border.

Meanwhile Iranian drones along with missiles would wreck havoc on enemy targets. Iran might even use some fighter jets to launch cruise missiles at high value targets. This will be followed by rocket barrages, small, short range hand launch suicide drones, artillery, etc.

Under all that cover Iranian troops, including armored units, special units, sabotage teams, snipers, ATGM teams, could easily proceed into Nakhchivan through a dozen different entrance points, some on road, some off road.

Turkey only has access to Nakhchivan via one narrow, winding, mountain road in the very northern tip of Nakhchivan. It's a choke point. They would be extremely vulnerable and their convoys could easily be targeting and destroyed. Iran has an extremely potent and multi layered air defense network. Any air support for Turkish, Azeri troops would quickly be chased away.

Iran has a huge geographic advantage when it comes to Nakhchivan. Even Baku has no direct access to Nakhchivan and Turkey has no direct access to the Baku enclave. Both the Baku enclave and Nakhchivan are separated by Armenia. In between there are Russian soldiers, Armenian soldiers and soon Hopefully Iran will have some bases there. I wouldn't be surprised if Iran also has underground facilities which lead straight into the enclave already.

Anyways hopefully it won't come to a direct military conflict and diplomacy can solve the issues at hand. However if they cross the line the threaten Iran's sovereignty and territorial integrity, Iran must respond. Baku has already allowed the Israeli's to launch several drones into Iran from Azeri airspace. Next time they do such a thing Iran has to respond with overwhelming force.

Iran doens't even have to launch any offensive operation. Merely launching missiles at the source of the Israeli drones inside Baku or hitting that airport, airstrip with a few dozen missiles will teach them a harsh lesson. Again I hope that it doesn't come to this but if Iran's sovereignty and territorial integrity are violated again, Iran has no other choice. Iran has been patience enough with these arrogant roaches.

Under what pretense can Iran ban military flights to the autonomous region? Iran doesn’t control that region.

location of Azeri S-300PMU2’s

The current road going from Iran into Armenia, barely, just barely skims Baku's territory.

t's outrageous and insulting for them to charge Iranian truck drivers a $100-$300 tariff. The new road, which is 15KM away from completion and which Iran will contribute towards will enrage Aliyev, but oh well let his @ss burn.

After the road is built Iran should also fine and seize Baku's trucks going into Iran based on "safety issues". Iran should also seize, capture, fine any Baku ship that tresspassess into Iranian waters.

Just yesterday the mice from Azerbaijan have already begun denying any Israeli presence in Baku territory. They're shaking in their boots already, realizing that an ant doesn't mess with a LION.

Image

Image

ویدئوی سفیر ایران در باکو رو دیدی؟ حالا باز بگو جمهوری اسلامی اشتباه عمل نکرده​

سفیر سابق

امیدوارم تاکتیکی اون سفیر رو داریم

سفیر سابق

امیدوارم تاکتیکی اون سفیر رو داریم
به هر حال یه دوره‌ای سفیر ما بوده دیگه. منافع ما تو اون کشور دست چنین احمقی بوده
سفیر جدیدمون هم همچین مالی نیست بدبختانه​

Houthi ballistic missile strike leaves site in Marib in ruins. Of crouse Saudis claim "civilian" casualties without a shred of evidence.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

Back
Top Bottom