What's new

Iranian Chill Thread

آره. ولی روزهای منفی هم داره. امروز بیت کوین نزدیک ۱۰٪ بالا رفته که بازار انقدر خوب هستی
اون روزهایی که بیت کوین کرش می‌کنه رو هم ببین. مثل اون روزی که تو ۲ ساعت نزدیک ۲۰٪ سقوط کرد و یه سری از رمزارزها تا ۶۰٪ ارزش خودشون رو از دست دادن

می‌دونی این کوین‌هایی که جدید عرضه می‌شن رو کجا می‌شه خرید؟​
به عنوان کسی که دو ساله رو شت کوینا تخصص داره توصیه میکنم اصلا نزدیکشون نشو

اون ارزایی که در مقایسه با خود بیت کوین یا واحد 'بیتز' رشد کردن برای سرمایه‌گذاری و خرید و فروش مناسب هستند:

20211006_191925.jpg

به عنوان کسی که دو ساله رو شت کوینا تخصص داره توصیه میکنم اصلا نزدیکشون نشو

اون ارزایی که در مقایسه با خود بیت کوین یا واحد 'بیتز' رشد کردن برای سرمایه‌گذاری و خرید و فروش مناسب هستند:

View attachment 782557
آخه معمولاً عرضه اولیه خوبه. مثلاً سهام بورس هم اینطوریه
نه برای نگه داشتن و اینها البته. فقط برای چند روز اول. بودن عرضه اولیه‌هایی که تو چند روز ۱۰ برابر شدن

البته من که کلاً علاقه‌ای به شت کوین ندارم. فقط بیت کوین و اتریوم و کاردانو به نظرم. با اهمیت کمتری هم آیوتا و ترون​

نه برای نگه داشتن و اینها البته. فقط برای چند روز اول. بودن عرضه اولیه‌هایی که تو چند روز ۱۰ برابر شدن

البته من که کلاً علاقه‌ای به شت کوین ندارم. فقط بیت کوین و اتریوم و کاردانو به نظرم. با اهمیت کمتری هم آیوتا و ترون​

عرضه اولیه بین خواصه همیشه

عرضه عمومی عرضه دوم سوم چهارمه که گاهی توی سه ساعت دامپ میشه

اگه بخوای بخری باید مستقیم از سایتش بخری مثل
FTX token
که البته نمونه موفقش بود

گاهی اینها پول زیادی خرج میکنن و مقاله جعلی سفارش میدن که خیلی بنیاد دارن ولی هیچی ندارن فقط پول مدیا دادن و افراد بزرگ رو خریدن
مثالش همین
Ftx token

Last edited:

عرضه اولیه بین خواصه همیشه

عرضه عمومی عرضه دوم سوم چهارمه که گاهی توی سه ساعت دامپ میشه

اگه بخوای بخری باید مستقیم از سایتش بخری مثل
tfx token
که البته نمونه موفقش بود

گاهی اینها پول زیادی خرج میکنن و مقاله جعلی سفارش میدن که خیلی بنیاد دارن ولی هیچی ندارن فقط پول مدیا دادن و افراد بزرگ رو خریدن
مثالش همین
tfx token
آره. ولی همون عرضه اولیه بین عوام هم معمولاً خوب هست و معمولاً سود خوبی می‌ده

الان من فقط در تعجب هستم که چرا کاردانو انقدر پایین مونده
بیت کوین برگشته روی ۵۴ هزار دلاری که بود اما کاردانو همچنان تو کانال ۲.۲ مدت‌هاست گیر کرده. زمانی که بیت کوین ۵۴ هزار دلار بود تو سپتامبر کاردانو داشت نزدیک ۳.۲ می‌شد اما الان به شدت داره درجا می‌زنه با وجود اینکه بازار به روز اولش برگشته

این کاردانو خیلی فاندامنتال خوبی داره اما خیلی عجیب غریب هست. یهو تو یه هفته بیش از ۲ برابر می‌شه بعد می‌ریزه و یهو ماه‌ها تکون نمی‌خوره​

درسته. دقیقا

اما دنیای کریپتوکارنسی خیلی گسترده تر از رمزارزهایی هست که شما گفتی

20211006_202537.jpg

I think one of you guys posted a video of this clown, either earlier this year or last year, doing some bullshido and talking about overthrowing the regime...

آره. ولی همون عرضه اولیه بین عوام هم معمولاً خوب هست و معمولاً سود خوبی می‌ده

الان من فقط در تعجب هستم که چرا کاردانو انقدر پایین مونده
بیت کوین برگشته روی ۵۴ هزار دلاری که بود اما کاردانو همچنان تو کانال ۲.۲ مدت‌هاست گیر کرده. زمانی که بیت کوین ۵۴ هزار دلار بود تو سپتامبر کاردانو داشت نزدیک ۳.۲ می‌شد اما الان به شدت داره درجا می‌زنه با وجود اینکه بازار به روز اولش برگشته

این کاردانو خیلی فاندامنتال خوبی داره اما خیلی عجیب غریب هست. یهو تو یه هفته بیش از ۲ برابر می‌شه بعد می‌ریزه و یهو ماه‌ها تکون نمی‌خوره​

یه فاز رشد شدید داشته و داره کانسالیدیشن میکنه
دوباره بالا خواهد رفت
هر لحظه ممکنه بالا بره
من در قیمت خوب میانگین اضافه میکنم

یه فاز رشد شدید داشته و داره کانسالیدیشن میکنه
دوباره بالا خواهد رفت
هر لحظه ممکنه بالا بره
من قیمت خوب میانگین اضافه میکنم
آره. من هم به نظرم یه ماه دیگه باید شروع کنه بره برای ۳.۵ دلار
کاردانو واقعاً از نظر فنی به زودی می‌تونه جای اتریوم رو بگیره. الان که دیگه قراردادهای هوشمند و ان اف تی رو هم آورده بیشتر به اتریوم داره نزدیک می‌شه. باید مارکت کپشون نزدیک بشه. یعنی تقریباً هنوز تا ۶ برابر جای رشد داره تا به مارکت کپ اتریوم برسه
هر چند که بعید می‌دونم تو این سایکل این اتفاق بیافته اما به نظرم امسال تا ۴ دلار جا داره. حتی شاید ۵ دلار​

آره. من هم به نظرم یه ماه دیگه باید شروع کنه بره برای ۳.۵ دلار
کاردانو واقعاً از نظر فنی به زودی می‌تونه جای اتریوم رو بگیره. الان که دیگه قراردادهای هوشمند و ان اف تی رو هم آورده بیشتر به اتریوم داره نزدیک می‌شه. باید مارکت کپشون نزدیک بشه. یعنی تقریباً هنوز تا ۶ برابر جای رشد داره تا به مارکت کپ اتریوم برسه
هر چند که بعید می‌دونم تو این سایکل این اتفاق بیافته اما به نظرم امسال تا ۴ دلار جا داره. حتی شاید ۵ دلار​

قبول دارم اما فک نکنم جای اتر رو بگیره

حیف این پدیده‌ها نیست که بمیرن؟‌ :rofl:
I noticed in one of his videos he blatantly ripped off music from the The Message (aka Mohammad Messenger of God, 1976) and in another video where he is playing with a sword, he actually added the "whooshing" sounds that swords make in movies after being added in editing! Pathetic! He really should have been institutionalized, the poor bastard...

قبول دارم اما فک نکنم جای اتر رو بگیره
من حتی فکر می‌کنم در دراز مدت (مثلاً ۱۰ سال دیگه) حتی جای بیت کوین رو هم از نظر مارکت کپ بگیره و شاید اون موقع تا حتی ۵۰ دلار هم معامله بشه. اگر بیت کوین بالاتر بره و مثلاً ۱۲ سال دیگه به یک میلیون دلار برسه احتمال اینکه کاردانو حتی به چند صد دلار برسه هم هست
مزیتی که نسبت به اتریوم داره این هست که بر مبنای اثبات بر پایه سهم هست به جای اثبات بر پایه محاسبه. همین باعث می‌شه انرژی کمتری مصرف کنه و سبز‌تر باشه برای محیط زیست. البته اتریوم هم قرار هست در آینده بره سراغ اثبات بر پایه سهم به جای اثبات بر پایه محاسبه

کاردانو بنیان ریاضی خیلی خوبی داره و احتمال اینکه وقتی شبکه‌های غیرمتمرکز کاربردشون بیشتر شد تبدیل به شبکه اصلی بشه خیلی زیاد هست​

Nukes without your opponent knowing even in an ambiguous way like Israeli policy is useless.

If Iran had nukes and world powers knew then Solemani never gets assassinated. No chance.
*You* may not know. But the opponents certainly do.

*You* may not know. But the opponents certainly do.

Im saying if they thought Iran had nukes they wouldn’t assassinate the 2nd most powerful man in Iran.

Nukes provide deterrence from such things.

من حتی فکر می‌کنم در دراز مدت (مثلاً ۱۰ سال دیگه) حتی جای بیت کوین رو هم از نظر مارکت کپ بگیره و شاید اون موقع تا حتی ۵۰ دلار هم معامله بشه. اگر بیت کوین بالاتر بره و مثلاً ۱۲ سال دیگه به یک میلیون دلار برسه احتمال اینکه کاردانو حتی به چند صد دلار برسه هم هست
مزیتی که نسبت به اتریوم داره این هست که بر مبنای اثبات بر پایه سهم هست به جای اثبات بر پایه محاسبه. همین باعث می‌شه انرژی کمتری مصرف کنه و سبز‌تر باشه برای محیط زیست. البته اتریوم هم قرار هست در آینده بره سراغ اثبات بر پایه سهم به جای اثبات بر پایه محاسبه

کاردانو بنیان ریاضی خیلی خوبی داره و احتمال اینکه وقتی شبکه‌های غیرمتمرکز کاربردشون بیشتر شد تبدیل به شبکه اصلی بشه خیلی زیاد هست​

فک نمیکنم
پروف اف استیک در اتر هم ادغام خواهد شد

بیت میشه مثل طلا و پروف او ورک
معامله هم با اتر ۲ و تا حد کمتر کاردانو

کاردانو در شبکه خیلی عقبتر اتره

دات هم ممکنه نقش خوبی داشته باشه
پروف اف هیستوری

Back
Top Bottom