What's new

Iranian Chill Thread

Why are these filthy fleas, ticks, and crotch lice allowed to live inside of Iran; why is so much blatant infiltration and treason being tolerated while gasht irshad harrases people because of mostly silly nonsense? I wish the country was as harsh in dealing with this rabble as much as the propaganda says it is.
Give them a one way exit permit allow these traitors to leave .they will be used by MBS for his next butchery job..never let any of them to come back to iran

Why are these filthy fleas, ticks, and crotch lice allowed to live inside of Iran; why is so much blatant infiltration and treason being tolerated while gasht irshad harrases people because of mostly silly nonsense? I wish the country was as harsh in dealing with this rabble as much as the propaganda says it is.

i hope saeed mohammad will run for president. once IRGC take over the goverment they will clean up. and i hope that they clean up big time.
they should get rid of all those capitalists in the parlament and help vatan parast people to get votes from the people to take over the parlament in the future.
since the revolution all the crotches, who "served" the country to make themself richer and richer (rafsanjanis, larijanis and co.) didn't let other who really wanted to bring changes and wealth to our country to come up.
we need young people to take over. people whos education and training are from Iran and not gharb parast people who die for a piece of meat like frederica mogherini.

don't get me wrong people should live in big houses and drive fancy cars. but the chance to reach such lifestyle should be equal for everyone and not only the agha zadehs.

It means Turkey has felt the need to have a domestic missile program. So she has to start a space program as a cover.

Same Ol’ same.

I am not done here though.

One more:
- Turkey is a lot closer to a cold nuke test than most people think, IMHO.
هر کسی که فکرش رو کنی تو منطقه دنبال برنامه هسته ای و موشکی هست. عربستان و امارات هم هستند و راه هم براشون باز هست. اردن هم چند سال پیش می خواست غنی سازی اورانیوم رو آغاز کنه که جا زد، اما با قاطعیت می گم تا سال 2030 اردن و مصر هم برنامه هسته ای خواهند داشت. شاید حتی آذربایجان و بحرین و کویت هم به داستان اضافه بشن

اما فعلاً عربستان و ترکیه خیلی جدی تر از بقیه هستند، در کنار امارات

تنها راه ایران تو این زمان این هست که هر چه سریعتر هسته ای بشه و برنامه فضایی اش رو با توانایی های تاکتیکال و استراتژیک توسعه بده وگرنه همونطوری که چندین بار گفتم از هر زاویه که نگاه کنی داریم از ترکیه عقب می افتیم و فاصله ما با عربستان و امارات هم داره کم می شه​

هر کسی که فکرش رو کنی تو منطقه دنبال برنامه هسته ای و موشکی هست. عربستان و امارات هم هستند و راه هم براشون باز هست. اردن هم چند سال پیش می خواست غنی سازی اورانیوم رو آغاز کنه که جا زد، اما با قاطعیت می گم تا سال 2030 اردن و مصر هم برنامه هسته ای خواهند داشت. شاید حتی آذربایجان و بحرین و کویت هم به داستان اضافه بشن

تنها راه ایران تو این زمان این هست که هر چه سریعتر هسته ای بشه و برنامه فضایی اش رو با توانایی های تاکتیکال و استراتژیک توسعه بده وگرنه همونطوری که چندین بار گفتم از هر زاویه که نگاه کنی داریم از ترکیه عقب می افتیم و فاصله ما با عربستان و امارات هم داره کم می شه​
راه ما شکستن ابهت بمب اتم هست. همونطوری که رهبری گفت

دقت کردی کشورهایی که موشک هسته ای آزمایش میکنن هیچوقت تصویری از محل و نحوه اصابت ارائه نمیدن؟ یک چیزی این وسط هست که مشکوکه. بمب اتم بیشتر از قدرت انفجار و این چرت و پرتها، ترسی که تو دل ملت دنیا انداخته جالبتره. اعتقاد من اینه اگر ایران به سمت فیزیک کوانتوم بره خیلی بهتر از ساخت بمب اتم هست که جوکی بیشتر نیست. گرچه آلودگی رادیواکتیو داره اما شک دارم قدرت انفجارش اونی باشه که تبلیغ شده.

یک کارشناس روس یادمه یک سوتی داد وقتی گفت قدرت موشک توپخانه ای جدید چند برابر قدرت انفجار هسته ایه. گرچه ثابت کردنش سخته اما مشکوکه

بمب اتم در کل اولویت نیست. اولویت جلو افتادن از بمب اتم هست به کمک تکنولوژی‌های جدید

راه ما شکستن ابهت بمب اتم هست. همونطوری که رهبری گفت

دقت کردی کشورهایی که موشک هسته ای آزمایش میکنن هیچوقت تصویری از محل و نحوه اصابت ارائه نمیدن؟ یک چیزی این وسط هست که مشکوکه. بمب اتم بیشتر از قدرت انفجار و این چرت و پرتها، ترسی که تو دل ملت دنیا انداخته جالبتره. اعتقاد من اینه اگر ایران به سمت فیزیک کوانتوم بره خیلی بهتر از ساخت بمب اتم هست که جوکی بیشتر نیست. گرچه آلودگی رادیواکتیو داره اما شک دارم قدرت انفجارش اونی باشه که تبلیغ شده.

یک کارشناس روس یادمه یک سوتی داد وقتی گفت قدرت موشک توپخانه ای جدید چند برابر قدرت انفجار هسته ایه. گرچه ثابت کردنش سخته اما مشکوکه

بمب اتم در کل اولویت نیست. اولویت جلو افتادن از بمب اتم هست به کمک تکنولوژی‌های جدید
آخه نمی شه چیزی که واقعیت هست رو انکار کرد که

اون کارشناس روس هم احتمالاً منظورش کلاهک های هسته ای تاکتیکی بوده، نه بمب های استراتژیک

قدرت انفجار بمب هسته ای بسیار زیاد هست، طوری که اگر تهران رو بزنند حتی مردم در جاده های نزدیک تهران و شهرهای کناری نورش رو می بینند و اگر به اندازی کافی نزدیک باشن و به نورش خیره بشن کور می شن

بمب اتم باید تنها اولویت کشور باشه. انجام ندادنش خیانت و حماقت هست چون منطقه با شتاب بسیار بالا داره به سوی تکنولوژی حرکت می کنه. همین دیروز مریخ نورد امارات امل نشست روی مریخ

حالا ما هم بگیم خودشون هیچ کاری نکردن، اما روزی که همین افراد با خرید و وارد کردن دانشجو و تکنولوژی از ما جلو بزنند دیر نیست. امارات داره بهترین شرایط رو برای درس خوندن دانشجویان خارجی تو کشورش ایجاد می کنه و همه قوانین دست و پا گیر پیشین رو یکی یکی کنار می ذاره​

Last edited:

It means Turkey has felt the need to have a domestic missile program. So she has to start a space program as a cover.

Same Ol’ same.

I am not done here though.

One more:
- Turkey is a lot closer to a cold nuke test than most people think, IMHO.
I see that they`ve borrowed a profile pic of the suit from Interstellar. :sarcastic:
Best of luck to them anyway......tho I do have to wonder where they`re going to get the liquid fuel rocket motor tech from,or even large diameter solid fuel motors for that matter.
Still as we`ve seen with both the iri and dprk,where there is a [political] will,there is a way.

آخه نمی شه چیزی که واقعیت هست رو انکار کرد که

اون کارشناس روس هم احتمالاً منظورش کلاهک های هسته ای تاکتیکی بوده، نه بمب های استراتژیک

قدرت انفجار بمب هسته ای بسیار زیاد هست، طوری که اگر تهران رو بزنند حتی مردم در جاده های نزدیک تهران و شهرهای کناری نورش رو می بینند و اگر به اندازی کافی نزدیک باشن و به نورش خیره بشن کور می شن

بمب اتم باید تنها اولویت کشور باشه. انجام ندادنش خیانت و حماقت هست چون منطقه با شتاب بسیار بالا داره به سوی تکنولوژی حرکت می کنه. همین دیروز مریخ نورد امارات امل نشست روی مریخ

حالا ما هم بگیم خودشون هیچ کاری نکردن، اما روزی که همین افراد با خرید و وارد کردن دانشجو و تکنولوژی از ما جلو بزنند دیر نیست. امارات داره بهترین شرایط رو برای درس خوندن دانشجویان خارجی تو کشورش ایجاد می کنه و همه قوانین دست و پا گیر پیشین رو یکی یکی کنار می ذاره​
حرفت کاملا درسته دااش.

هر چی که بتونه توازن قوا ایجاد کنه، خوبه

ولی بمب اتم هیچ گلی به سر مردم پاکستان یا کره شمالی نزده، بمب اتم بیشتر شبیه یک میدان طراحی شده توسط آمریکا و غرب هست که هر کس به جز خودشان واردش بشه، منزویش میکنن به کمک قدرت اقتصادی. اگر بمب اتم حسنی داشت الان پاکستان قوی ترین کشور آسیا بود.

خامنه ای یکبار گفت ما ابهت بمب اتم را خواهیم شکست. منم به حرفش ایمان دارم

حرفت کاملا درسته دااش.

هر چی که بتونه توازن قوا ایجاد کنه، خوبه

ولی بمب اتم هیچ گلی به سر مردم پاکستان یا کره شمالی نزده، بمب اتم بیشتر شبیه یک میدان طراحی شده توسط آمریکا و غرب هست که هر کس به جز خودشان واردش بشه، منزویش میکنن به کمک قدرت اقتصادی. اگر بمب اتم حسنی داشت الان پاکستان قوی ترین کشور آسیا بود.

خامنه ای یکبار گفت ما ابهت بمب اتم را خواهیم شکست. منم به حرفش ایمان دارم
پاکستان اگه بمب اتم نداشت تا حالا نصف خاکش رو هند گرفته بود
دلیل اصلی پیشرفت نکردن پاکستان سطح سواد بسیار پایین در جامعه هست. کمتر از 50% زنان پاکستان سواد خوندن و نوشتن دارن. میانگین سطح سواد در جامعه به سختی به 70% می رسه. برای ایران این عدد سالها هست که بالای 90% شده
اگه پاکستان روی درس و دانشگاه به جای مدرسه های اسلامی عربستان سعودی سرمایه گذاری کرده بود امروز یکی از توسعه یافته ترین کشورهای منطقه بود

کره شمالی هم خودش نمی خواد با دنیا ارتباط داشته باشه. اگه کره شمالی درهای کشورش رو به روی دنیا باز می کرد و دست از ایدئولوژی انزواگرایانه خودش بر می داشت امروز هم پایه کره جنوبی بود اما کره شمالی خودش نمی خواد با دنیا ارتباط داشته باشه

ضمناً هیچ کدوم از این دو کشور منابع انرژی کافی ندارن. ایران هم نفت داره هم گاز داره، هم هلیوم داره و هم دانشجویان خوبی داره که البته این آخری رو با این روند به زودی از دست می دیم. از کره شمالی ارتباط بهتری با دنیا داریم هر چند که تو توریسم خیلی کم کار کردیم و قوانینی مانند حجاب باعث شده از توریسم جهانی سهمی نداشته باشیم در حالیکه ترکیه و امارات یکی از قوی ترین کشورها در توریسم هستند

به خدا روزی رو به چشم می بینم که مردم ایران تو صف وای می سن و از دو سال پیش برنامه ریزی می کنند و حتی کلاس زبان عربی می رن که برن دانشگاه های دوبی و ابوظبی درس بخونند. مگه الان نمی رن ترکی یاد می گیرن آزمون تومر می دن که برن ترکیه درس بخونند؟ تازه دانشگاه های ترکیه از دانشگاه های ایران بهتر نیستند، اما امارات اگه بخواد رو این داستان سرمایه گذاری کنه، خیلی جای پیشرفت داره

بیست سال دیگه جامعه ما یک جامعه میانسال خواهد بود و سی سال بعد یکی از پیرترین کشورهای جهان خواهیم بود. اگه تا اون زمان تونستیم راهی برای توسعه کشور پیدا کنیم، شانس قدرتمند بودن رو داریم، وگرنه روز به روز ضعیف تر می شم​

ارین جان
تفکر من در اقلیت اه
من هنوز کامل باور دارم چن سال پیش ساختن
آزمایش گرم هم کردن
بیشتر کاربران مثل خودت فکر میکنن

البته هر دو میدونیم اتمی شدن یک بمب نیست و یک راهه برای بمب های کوچک چند مگاتنی و مهمتر از اون تشکیلات ضربه دوم

خامنه ای زیرک تر اون اه که اغلب ایرانی ها فکر میکنن​

ارین جان
تفکر من در اقلیت اه
من هنوز کامل باور دارم چن سال پیش ساختن
آزمایش گرم هم کردن
بیشتر مردم مثل خودت فکر میکنن​
شانی جان اگه اونطوری باشه که خیلی خیلی بدتر هست
اگه بمب اتم دارن و باز دارن به چین و روسیه و اروپا هر روز باج می دن که دیگه چه بدتر. باید خون گریه کرد

همین روزی که قالیباف با پیام مهم هم پیمانی 20 تا 50 ساله رفت روسیه توئیتر رسمی وزارت خارجه روسیه درباره همون خبر سفر قالیباف در زبان عربی واژه خلیج عربی رو به کار برد. بگذریم از این که روسیه چندبار تا حالا تو سوریه به ایران خیانت کرده. چین که بیشترین واردات انرژی اش از عربستان هست. اروپا هم که تا حالا ده بار تو این مدت به ایران توهین کرده تازه ترینش هم همین چند روز پیش بود

آمریکا هم که با ترور سردار سلیمانی و رسماً به گردن گرفتنش رید به سر تا پا و حیثیت جمهوری اسلامی

اگه با وجود بمب اتم اینطوری دارن تحقیر می شن دیگه واقعاً باید گفت خاک بر سر بی کفایتشون​

شانی جان اگه اونطوری باشه که خیلی خیلی بدتر هست
اگه بمب اتم دارن و باز دارن به چین و روسیه و اروپا هر روز باج می دن که دیگه چه بدتر. باید خون گریه کرد

همین روزی که قالیباف با پیام مهم هم پیمانی 20 تا 50 ساله رفت روسیه توئیتر رسمی وزارت خارجه روسیه درباره همون خبر سفر قالیباف در زبان عربی واژه خلیج عربی رو به کار برد. بگذریم از این که روسیه چندبار تا حالا تو سوریه به ایران خیانت کرده. چین که بیشترین واردات انرژی اش از عربستان هست. اروپا هم که تا حالا ده بار تو این مدت به ایران توهین کرده تازه ترینش هم همین چند روز پیش بود

آمریکا هم که با ترور سردار سلیمانی و رسماً به گردن گرفتنش رید به سر تا پا و حیثیت جمهوری اسلامی

اگه با وجود بمب اتم اینطوری دارن تحقیر می شن دیگه واقعاً باید گفت خاک بر سر بی کفایتشون

ارین جان باز هم طرز فکر من دراقلیت ه
اول اینکه
دارن ولی کم دارن
مینیاتوری و مگاتنی ندارن و جلوی ده هزار بمب امریکا تا حدی دست بستن
موشک مربوطه رو‌هم تازه دارند بالغ میکنن
اتمی شدن یک‌راهه
حتی چین هم در راهه

دوم
میخوان حتی المقدور کره شمالی نشند و سالها منتظر گشایش نمونند

ارین جان باز هم طرز فکر من دراقلیت ه
اول اینکه
دارن ولی کم دارن
مینیاتوری و مگاتنی ندارن و جلوی ده هزار بمب امریکا تا حدی دست بستن
موشک مربوطه رو‌هم تازه دارند بالغ میکنن
اتمی شدن یک‌راهه
حتی چین هم در راهه

دوم
میخوان حتی المقدور کره شمالی نشند و سالها منتظر گشایش نمونند
دیگه کره شمالی شدن که شاخ و دم نداره. حتی حساب بانکی برای شهروندان ایرانی با داستان باز می کنند. فکر می کنم حتی کره شمالی هم اینطوری با شهروندانش تو غرب رفتار نمی شه

شمار تحریم هایی که روی ایران هست بیشتر از کره شمالی هست

بیشتر فایده بمب اتم تبلیغاتی و روانی هست که به درد ایران می خوره. اگه دارن و رو نمی کنن، همون نداشته باشن بهتر هست چون احتمال جنگ اتمی بسیار بسیار بسیار پایین تر از جنگ متعارف هست که همون هم شانسش خیلی کم هست و نگهداری از بمب اتم هزینه داره. اگه قرار هست پنهان باشه و هیچ کاربردی نداشته باشه همون بهتر که نباشه

بهرحال وقتی به کارنامه کشور از 2010 تا 2020 نگاه می کنی، هیچ نکته مثبتی دیده نمی شه. در بیشتر جاها شکست خوردیم. چه سیاسی، چه اقتصادی، چه اجتماعی، چه نظامی
ترکیه تونست خودش رو تو سوریه، قره باغ و لیبی تحمیل کنه اما ما در یمن، لبنان، عراق و سوریه بیشتر شکست داشتیم تا پیروزی​

Latest posts

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom