What's new

Iranian Chill Thread

I do have a problem with the dress code, because not only it has raised dissatisfaction among Iranians and it has made it incredibly easier for foreigners to influence the minds of Iranian youths with propaganda, but it also has deprived Iran of billions of dollars of tourism income. There is no doubt that the dress code has had serious security and economic consequences for us and it has negatively impacted the image of Iran in the media.

Since you gave your reasons, I will just say that to me, the dress code has had a containing effect on western or globalist cultural imperialism. Even though I know that opponents will usually argue that moral corruption has expanded precisely because of the mandatory nature of these rules (and some will even pretend that there is "more" such corruption in Iran than in the west). However I know that despite certain setbacks in Iran, levels of moral decadence remain dozens of times greater in the west (I have lived in both societies and conducted research of my own), and my conviction is that without these restrictions, traditions in Iran would be subject to greater not fewer threats. But yes, we can agree to disagree on this.

I think the issue is the first paragraph of your answer. As long as we agree that security crimes should be punished much harder than violation of the dress code, then we're good.

Yes, for sure. I think one would need to be crazy to advocate otherwise, even if one is religious and a staunch defender of Tradition. Without basic security, Tradition cannot be safeguarded either.

Since you gave your reasons, I will just say that to me, the dress code has had a containing effect on western or globalist cultural imperialism. Even though I know that opponents will usually argue that moral corruption has expanded precisely because of the mandatory nature of these rules (and some will even pretend that there is "more" such corruption in Iran than in the west). However I know that despite certain setbacks in Iran, levels of moral decadence remain dozens of times greater in the west (I have lived in both societies and conducted research of my own), and my conviction is that without these restrictions, traditions in Iran would be subject to greater not fewer threats. But yes, we can agree to disagree on this.
مثالتون خیلی درست نیست. باید ایران رو با کشورهای هم فرهنگ و مسلمون که حجاب اجباری ندارن مقایسه کنید، نه با کشورهای اروپایی یا آسیای شرقی که از قدیم فرهنگ و تعریفشون از فساد اخلاقی با ما فرق داشته

الان شما یک نگاه به کشورهایی مثل اندونزی، مالزی یا ترکیه یا پاکستان بندازین، هیچ کدوم حجاب اجباری ندارن، اما خیلی به اسلام بیشتر از ایرانی ها اعتقاد دارن و نرخ زادآوری بیشتری دارن و نرخ طلاق کمتری هم دارن

نرخ رشد جمعیت ایران داره کمتر از کشورهای اسکاندیناوی می شه. آمار طلاق داره می رسه به بالای 50%. این چجور حفاظت از حریم خانواده هست که بر عکس جواب داده؟

این که حجاب اجباری باعث کاهش فساد اخلاقی می شه یک ادعا هست که آمار ازش پشتیبانی نمی کنه

رشته خوبیه
اما من فک میکنم هر دو کشور در هر دو زمینه پیش رفتن

میگن ما در همجوشی به کره کمک کردیم
خیلی حرفش بود قبلا‌

----
مهمترین نکته
بازدارندگی و یا قدرت هسته ای یک بمب و یک
ازمایش زیرزمینی نیست
راهیست طولانی و با دست اوردهای تدریجی

کلاهکها باید قوی تر و کوچکتر بشن
موشکهای سوخت جامد سریعتر و موثرتر بشن
ضربه دوم با زیردریایی یا سیلوهای زیر کوه و دریا قوی تر بشه

باور خود من اینه که ایران با توجه به تهدیدات نیاز
به دویست تا چهارصد بمب بیست کیلوتن داره
زیر ده الی پنجاه تا حتی اعلام ازمایش هم نباید بکنه

یک بمب اورانیومی شکافتی امریکایی چند برابر یک بمب شکافتی هندی هموزن موثره

به جز امریکا و روسیه بقیه کشورها طی این طریق می کنن تا بازدارنده تر بشن

غنی سازی بیست درصد هم در حد برگه مذاکرست

Last edited:

رشته خوبیه
اما من فک میکنم هر دو کشور در هر دو زمینه پیش رفتن

میگن ما در همجوشی به کره کمک کردیم
خیلی حرفش بود قبلا‌

----
مهمترین نکته
بازدارندگی و یا قدرت هسته ای یک بمب و یک
ازمایش زیرزمینی نیست
راهیست طولانی و با دست اوردهای تدریجی

کلاهکها باید قوی تر و کوچکتر بشن
موشکهای سوخت جامد سریعتر و موثرتر بشن
ضربه دوم با زیردریایی یا سیلوهای زیر کوه و دریا قوی تر بشه

باور خود من اینه که ایران با توجه به تهدیدات نیاز
به دویست تا چهارصد بمب بیست کیلوتن داره
زیر ده الی پنجاه تا حتی اعلام ازمایش هم نباید بکنه

یک بمب اورانیومی شکافتی امریکایی چند برابر یک بمب شکافتی هندی هموزن موثره

به جز امریکا و روسیه بقیه کشورها طی این طریق می کنن تا بازدارنده تر بشن

غنی سازی بیست درصد هم در حد برگه مذاکرست
مقدار بسیار کمتری از پلوتونیم می تونه بمب هسته ای با قدرت انفجاری بیشتری بسازه. به مرد چاق و پسر کوچک آمریکا مراجعه کنید
دلیل اینکه کره شمالی به سمت غنی سازی اورانیوم نرفته، زمان بر بودن و بسیار انرژی خواه بودن (در نتیجه گرون بودن) فرآیند غنی سازی اورانیوم هست که پولش رو ندارن. همینطوری دارن از گشنگی می میرن
اگر ایران هم راکتور بریدر داشت که می تونست شار نوترونی بالا ایجاد کنه، قطعاً به سمت پلوتونیم می رفت
مسئله اینجاست که ایران راکتور بریدر نداره و نیروگاه بوشهر کاملاً زیر نظر آژانس هست و نیروگاه اراک هم که اصلاً ساخته نشد. وگرنه همون نیروگاه آب سنگین اراک در سال نزدیک 10 کیلوگرم پلوتونیم می داد که پس از فرآوری معادل 2 بمب در سال می شد
یکی از دلایلی که پرونده ایران از آژانس اتمی به شورای امنیت ارجاع داده شد، باز فرآوری اورانیوم توسط ایران در اواخر دهه 90 قرن بیستم بود که مهم ترین دلیل تهمت زدن به ایران توسط غرب شده بود

همین الان در برجام ما تعهد دادیم که مادام العمر سمت بازفرآوری پلوتونیم نریم

در نتیجه اون رشته توئیتی که شما نشون دادین دارای اشتباه هست. نمی شه کره شمالی رو با ایران مقایسه کرد. ایران سمت بمب پلوتونیمی نرفته چون امکاناتش رو تا الان نداشته و کره شمالی در زمینه بازدارندگی هسته ای دهه ها از ما جلوتر هست
مابقی صحبت ها در مورد اینکه بازدارندگی هسته ای خودش یک فرآیند بسیار طولانی هست کاملاً درست هستند اما انقدر مهم هست که کشورها هنوز دارن روش سرمایه گذاری کلان می کنند​

مقدار بسیار کمتری از پلوتونیم می تونه بمب هسته ای با قدرت انفجاری بیشتری بسازه. به مرد چاق و پسر کوچک آمریکا مراجعه کنید
دلیل اینکه کره شمالی به سمت غنی سازی اورانیوم نرفته، زمان بر بودن و بسیار انرژی خواه بودن (در نتیجه گرون بودن) فرآیند غنی سازی اورانیوم هست که پولش رو ندارن. همینطوری دارن از گشنگی می میرن
اگر ایران هم راکتور بریدر داشت که می تونست شار نوترونی بالا ایجاد کنه، قطعاً به سمت پلوتونیم می رفت
مسئله اینجاست که ایران راکتور بریدر نداره و نیروگاه بوشهر کاملاً زیر نظر آژانس هست و نیروگاه اراک هم که اصلاً ساخته نشد. وگرنه همون نیروگاه آب سنگین اراک در سال نزدیک 10 کیلوگرم پلوتونیم می داد که پس از فرآوری معادل 2 بمب در سال می شد
یکی از دلایلی که پرونده ایران از آژانس اتمی به شورای امنیت ارجاع داده شد، باز فرآوری اورانیوم توسط ایران در اواخر دهه 90 قرن بیستم بود که مهم ترین دلیل تهمت زدن به ایران توسط غرب شده بود

همین الان در برجام ما تعهد دادیم که مادام العمر سمت بازفرآوری پلوتونیم نریم

در نتیجه اون رشته توئیتی که شما نشون دادین دارای اشتباه هست. نمی شه کره شمالی رو با ایران مقایسه کرد. ایران سمت بمب پلوتونیمی نرفته چون امکاناتش رو تا الان نداشته و کره شمالی در زمینه بازدارندگی هسته ای دهه ها از ما جلوتر هست
مابقی صحبت ها در مورد اینکه بازدارندگی هسته ای خودش یک فرآیند بسیار طولانی هست کاملاً درست هستند اما انقدر مهم هست که کشورها هنوز دارن روش سرمایه گذاری کلان می کنند

من و شما خبری نداریم
ویدیوهای هفت سال پیش رو دیدید؟

دقت کنید غربیها میگن ایران درمسیر پایه پلوتونیوم و همجوشی به کره کمک کرده
پس ایران مسیر پرقدرت تر همجوشی رو هم در سطح ابتدایی تر داره

دو بمب کافی نیست حتی مگاتنی باشه
و ما حالا حالا ها بمب مگاتنی نمیسازیم
از طرفی مسیر همجوشی و پایه پلوتونیوم به درد کارهای تاکتیکال زیر هزار تن نمیخوره
تاکتیکال هم مهمه

هر دو مسیر لازمه

دقیقا اشتباه اینه که فک کنین سریع مگاتنی میشید با سایز مینیاتوری

و راه ضربه دوم طریقیست ادامه دار با داستانهای زیاد

اتمی شدن یک بمب و یک ازمایش نیست

من و شما خبری نداریم
ویدیوهای هفت سال پیش رو دیدید؟

دقت کنید غربیها میگن ایران درمسیر پایه پلوتونیوم و همجوشی به کره کمک کرده
پس ایران مسیر پرقدرت تر همجوشی رو هم در سطح ابتدایی تر داره

دو بمب کافی نیست حتی مگاتنی باشه
و ما حالا حالا ها بمب مگاتنی نمیسازیم
از طرفی مسیر همجوشی و پایه پلوتونیوم به درد کارهای تاکتیکال زیر هزار تن نمیخوره
تاکتیکال هم مهمه

هر دو مسیر لازمه

دقیقا اشتباه اینه که فک کنین سریع مگاتنی میشید با سایز مینیاتوری

و راه ضربه دوم طریقیست ادامه دار با داستانهای زیاد
اتمی شدن یک بمب و یک ازمایش نیست

کدوم مسیر همجوشی؟ برای واکنش همجوشی باید انرژی بسیار زیادی تولید کنید. بمب هیدروژنی خودش داخلش یه انفجار شکافت داره تا انرژی همجوشی رو فراهم کنه. وقتی ما هنوز ساده ترین انفجارهای شکافت هسته ای رو آزمایش نکردیم، چطوری حرف از همجوشی زده می شه؟

ایران کلاً چند میکروگرم پولوتونیم تولید کرده بود، که بعداً معلوم شد چند میلی گرم بوده و ایران پنهان کاری کرده که باعث شد پرونده ایران از دست آژانس خارج بشه و ارجاع داده بشه به شورای امنیت. انقدر مسئله جدی شده بود که مانند برجام که به غلط کردن افتادن، همون موقع روحانی در زمان خاتمی به عنوان نماینده ایران با سه کشور اروپایی مذاکره کرد که آقا ما کلاً برنامه هسته ای رو جمع می کنیم فقط شما صداش رو در نیارید. جمعاً هزارتا سانتریفیوژ هم حق نداشتیم داشته باشیم که احمدی نژاد اومد همه پلمب ها رو باز کرد. یکی دیگه از خیانت های روحانی مذاکره سال 2004 با اروپا بود که واقعاً گند زد، بعد باز هم رهبر اجازه داد بره مذاکره کنه

کره شمالی از دهه 90 میلادی داشته روی برنامه هسته ای پولوتونیمی اش کار می کرده. ایران اون زمان اصلاً از نظر فناوری و تکنولوژی جایگاه امروزش رو نداشته که بخواد به کره شمالی کمکی کنه

اتمی شدن یک بمب و یک آزمایش نیست، اما شروعش با اون هست. وقتی هنوز در حد همون شروعش هم نیستیم، نباید خودمون رو با کره شمالی مقایسه کنیم که دهه ها از ما جلوتر هست. ما اگه همین امروز هم مسیر کره شمالی رو شروع کنیم و آزمایش کنیم، تا 2030 هم بهش نمی رسیم​

کدوم مسیر همجوشی؟ برای واکنش همجوشی باید انرژی بسیار زیادی تولید کنید. بمب هیدروژنی خودش داخلش یه انفجار شکافت داره تا انرژی همجوشی رو فراهم کنه. وقتی ما هنوز ساده ترین انفجارهای شکافت هسته ای رو آزمایش نکردیم، چطوری حرف از همجوشی زده می شه؟

ایران کلاً چند میکروگرم پولوتونیم تولید کرده بود، که بعداً معلوم شد چند میلی گرم بوده و ایران پنهان کاری کرده که باعث شد پرونده ایران از دست آژانس خارج بشه و ارجاع داده بشه به شورای امنیت. انقدر مسئله جدی شده بود که مانند برجام که به غلط کردن افتادن، همون موقع روحانی در زمان خاتمی به عنوان نماینده ایران با سه کشور اروپایی مذاکره کرد که آقا ما کلاً برنامه هسته ای رو جمع می کنیم فقط شما صداش رو در نیارید. جمعاً هزارتا سانتریفیوژ هم حق نداشتیم داشته باشیم که احمدی نژاد اومد همه پلمب ها رو باز کرد. یکی دیگه از خیانت های روحانی مذاکره سال 2004 با اروپا بود که واقعاً گند زد، بعد باز هم رهبر اجازه داد بره مذاکره کنه

کره شمالی از دهه 90 میلادی داشته روی برنامه هسته ای پولوتونیمی اش کار می کرده. ایران اون زمان اصلاً از نظر فناوری و تکنولوژی جایگاه امروزش رو نداشته که بخواد به کره شمالی کمکی کنه

اتمی شدن یک بمب و یک آزمایش نیست، اما شروعش با اون هست. وقتی هنوز در حد همون شروعش هم نیستیم، نباید خودمون رو با کره شمالی مقایسه کنیم که دهه ها از ما جلوتر هست. ما اگه همین امروز هم مسیر کره شمالی رو شروع کنیم و آزمایش کنیم، تا 2030 هم بهش نمی رسیم

من و شما نمیدونیم

اون ویدیو ای که هفت سال پیش میگه خجیر و ابسردی هست میگه ما ازمایش هسته ای انجام دادیم

غربی ها میگن ایران در همجوشی به کره کمک کرده
من کی باشم

نه به نفع ایرانه این حرفا منتشر بشه و نه به نفع غربی ها

من و شما نمیدونیم

اون ویدیو ای که هفت سال پیش میگه خجیر و ابسردی هست میگه ما ازمایش هسته ای انجام دادیم

غربی ها میگن ایران در همجوشی به کره کمک کرده
من کی باشم

نه به نفع ایرانه این حرفا منتشر بشه و نه به نفع غربی ها
اگر هم کمکی کرده در حد فرستادن دانشمند و انتقال دانش بوده، نه انتقال تکنولوژی

خیلی زیاد دلتون رو به این حرف ها خوش نکنید. ماهواره ها و سیستم های جاسوسی با سنسورهای بسیار دقیق می تونند انواع اقسام گازها مثل زنون و ... و تشعشعات رو اندازه بگیرن. وقتی چرنوبیل منفجر شد، غربی ها با ایستگاه های سنجشی قبل از اینکه شوروی اعتراف کنه کاملاً نشت هسته ای از چرنوبیل رو شناسایی کرده بودن و شوروی بعد از اینکه سراسر اروپا گفتند نشت هسته ای از چرنوبیل رو شناسایی کردن مجبور به اعتراف به گند در حد ملی که زده بودن شد

نمونه دیگه اش همین انفجار بمب هسته ای نیرودریایی روسیه بود که روسیه سعی کرد پنهانش کنه اما شناسایی شد​

Last edited:
اگر هم کمکی کرده در حد فرستادن دانشمند و انتقال دانش بوده، نه انتقال تکنولوژی

خیلی زیاد دلتون رو به این حرف ها خوش نکنید. ماهواره ها و سیستم های جاسوسی با سنسورهای بسیار دقیق می تونند انواع اقسام گازها مثل زنون و ... و تشعشعات رو اندازه بگیرن. وقتی چرنوبیل منفجر شد، غربی ها قبل از اینکه شوروی اعتراف کنه با اندازه گیری تشعشعات کاملاً نشت هسته ای رو شناسایی کرده بودن و شوروی بعد از اینکه سراسر اروپا گفتند نشت هسته ای از چرنوبیل رو شناسایی کردن مجبور به اعتراف به گند در حد ملی که زده بودن شد

چرنوبیل جوری بزرگ بود با گایگر مولر دستی هم میشد فهمید خبری ه
ماهواره نمی خواست

ماهواره نقاط ضعف زیاد داره
برای همین پهپاد میفرستند که نمونه گیری کنه از فضای پایینتر
اون پهپاد هم دقیق نیست

بفهمن هم نمیگن
مگر خودمون دنیا رو پر کنیم

پاکستان و کره ده پانزده سال هیچی نگفتند تا اعلام موفقیت کردند

کره در حالی توافق هسته ای کرد که بمب هم داشت​

چرنوبیل جوری بزرگ بود با گایگر مولر دستی هم میشد فهمید خبری ه
ماهواره نمی خواست

ماهواره نقاط ضعف زیاد داره
برای همین پهپاد میفرستند که نمونه گیری کنه از فضای پایینتر
اون پهپاد هم دقیق نیست

بفهمن هم نمیگن
مگر خودمون دنیا رو پر کنیم

پاکستان و کره ده پانزده سال هیچی نگفتند تا اعلام موفقیت کردند

کره در حالی توافق هسته ای کرد که بمب هم داشت​
نه، اشتباه منظورم رو متوجه شدی. چرنوبیل رو با ایستگاه های سنجش معمولی شناسایی کردن. اون زمان که اصلاً ماهواره های این کار وجود نداشتن
نمونه جدیدترش شناسایی انفجار هسته ای در نونکسای روسیه در پایگاه نیرودریایی روسیه بود که سعی کردن پنهانش کنن اما باز شناسایی شد

.جدی؟ در مورد پاکستان و کره اطلاعی ندارم که پونزده سال هیچی نگفتند تا اعلام موفقیت کردن. می شه ارجاع بدی؟
لااقل پاکستان که به نظر میاد به خاطر رو کم کنی با هند خیلی عجله داشت که اتمی بشه​

Last edited:
نه، اشتباه منظورم رو متوجه شدی. چرنوبیل رو با ایستگاه های سنجش معمولی شناسایی کردن. اون زمان که اصلاً ماهواره های این کار وجود نداشتن
نمونه جدیدترش شناسایی انفجار هسته ای در نونکسای روسیه در پایگاه نیرودریایی روسیه بود که سعی کردن پنهانش کنن اما باز شناسایی شد

.جدی؟ در مورد پاکستان و کره اطلاعی ندارم که پونزده سال هیچی نگفتند تا اعلام موفقیت کردن. می شه ارجاع بدی؟
لااقل پاکستان که به نظر میاد به خاطر رو کم کنی با هند خیلی عجله داشت که اتمی بشه

ازمایشات هسته ای پاکستان در ۱۹۸۰

ازمایش اعلام شده در ۱۹۹۸
.....

کره روسیه را در اوایل ۲۰۰۰ مطلع میکنه

ازمایش اعلام شده در ۲۰۰۶​

ازمایشات هسته ای پاکستان در ۱۹۸۰

ازمایش اعلام شده در ۱۹۹۸
.....

کره روسیه را در اوایل ۲۰۰۰ مطلع میکنه

ازمایش اعلام شده در ۲۰۰۶​

لینک دومی در مورد کره شمالی که بیشتر حرف هست تا اینکه چیز اثبات شده ای باشه. ممکن هست کره شمالی ادعای واهی کرده باشه، یا منظورش تست سرد بوده باشه. بهرحال کسی در اینکه کره شمالی تا قبل از آزمایش سال 2006 یک برنامه هسته ای کاملاً نظامی و آشکار داشته که هدفش ساخت بمب بوده شکی نداره. داره؟ هزار بار رسماً اعلام کرده بودن، از دهه ها پیش گفته بودن که دنبالش هستند

پاکستان هم همینطور هست. من اون لینکی که فرستادی رو خوندم. غیر از تست سرد چیزی در مورد آزمایش های هسته ای که می گی ندیدم. حالا شاید من جایی اش رو خوب نخونده باشم. ولی پاکستان هم بسیار آشکار برنامه هسته ای نظامی داشت

هر دوی این کشورها برنامه هسته ای نظامی آشکار داشتن و تحت نظارت آژانس و جز ان پی تی هم نبودن. رسماً هم گفته بودن که دنبالش هستند. کره شمالی از سال 1993 از ان پی تی خارج شده بود. پاکستان هم که اصلاً عضو نشده بود. خیلی داستانشون با ما فرق می کنه

هر دوی این کشورهای خیلی واضح دنبال بمب بودن و زیرساخت هاش رو هم به مرور ایجاد کردن و تکلیفشون هم روشن بود که جز ان پی تی نیستند. نه مثل ایران که همه سوراخ هاش رو آژانس داره می گرده و اسرائیل و آمریکا بیشتر از خامنه ای در مورد برنامه هسته ای ایران می دونند​

ارین جان میام جوابشو میدم

دارم برای تفریح کامران اتابکی میبینم
برگشته دوباره و مزاحم تلفنی تولید میکنه
کاش سعید سکویی هم برمیگشت
خاطره داریم با اینها

کامران اتابکی جدید

ارین جان میام جوابشو میدم

دارم برای تفریح کامران اتابکی میبینم
برگشته دوباره و مزاحم تلفنی تولید میکنه
کاش سعید سکویی هم برمیگشت
خاطره داریم با اینها

کامران اتابکی جدید

یادش بخیر. چرا سور اصرافیل رو نمی گی؟

:D :D :D :D

ادیت: الان فهمیدم این هم کانال یوتیوب زده. از دیشب دارم می خندم​

Last edited:

متاسفانه خیلی ماها کنترل اعصابشون رو از دست میدیم و مغلوب جنگ روانی میشیم
اغلب اونهایی که پس از زدن ابقیق مشغول پرواز بودن
اونها هنوز جواب ابقیق و گلوبال هاوک رو ندادن

الان میگن خوب حداقل زورتون به این زنه که میرسه
پوستشو بکنین

خوب این یارو داره پالس میده که بیاد ایران اینترنشنال کار کنه و جواب نمیگیره
من نمیشناختمش‌
اصلا کی بود این
سر پیری هنوز ناشناسه

حالا جواب اینکه چطوری پوستشو کند‌
خودتون انتخاب کنین

روش اول: میشه مثل داعش سرشو برید و فیلمشو منتشر کرد
لیشف صدور قوم المومنین و زهر چشمگیری

روش دوم: میشه مثل کیم عزیز فرستادش اردوگاه
کار سخت برای جبران کارش
و درس عبرت سایرین

روش سوم: میشه مثل غربی ها اول ابروشو برد بعد
منزویش کرد بعد ازش دیو ساخت تا خودش یک کلاهشو قاضی کنه و تصمیمی سخت بگیره و رفتارشو عوض کنه
و درس عبرت سایرین هم میشه
البته روش سوم رسانه نقطه زن میخواد​
روش بهتر اصلا جواب تویتش را کسی نمیداد . کسی تگش نمیکرد . توی سریالهای آبکی تلوزیونم دیگه بهش نقش نمیدادن تا توی ناشناسی خودش بمونه و از درد همون دق کنه . من نمیفهمم چرا هر بی نام نشانی که معلوم نیست کی هست و چی هست هر غلطی بکنه یک عده که خیلی ادعاشون میشه برایش باید تبلیغ مجانی کنن . اصلا کی تا حالا اسم این را شنیده بود . که الکی الان این همه برادران حزب اللهی و بی بصیرتهای خبرنگار نما اینقدر دارن براش تبلیغ مجانی میکنن . اصلا اون مدیرهای خبر اگر یک ذره عقلشان میرسید نمیگذاشتن خبرهای این شخص و امثال اون پخش بشه . ولشون میکردن تا توی همون ناشناسسی خودشان بمونن. برای یک بازیگر آخه مگر درد بزگتر و بدتر از ناشناس بودن و کسی نشناسدشش پیدا میشه ؟
ببخشید، من هنوز واقعاً نمی دونم ما باید در این سایت چطوری باید با ماله کش های گوه کاری های رژیم به نتیجه برسیم

شما یک سر تشریف ببرید خیابون وزرا کنار پارک ساعی، ببینید چندتا دختر و پسر 18 تا 30 ساله به خاطر اینکه طرف تو ماشین روسریش عقب بوده یا سگ داشته تو ماشین، اونجا دارن جریمه پرداخت می کنند
یک سر تشریف ببرید پلیس امنیت، ببینید چند نفر رو به خاطر دور زدن تو خیابون دستگیر کردن یا ماشینشون رو خوابوندن
بعد شما می گین با کسی که از تروریسم دفاع می کنه نباید برخورد کرد؟

وقتی مردم رو به خاطر مو یا تو خیابون دور زدن می برن جریمه های سنگین می برن، برای یک چنین کاری حداقل باید جریمه های سنگین بذارن. هرچند که من هنوز معتقد هستم چنین افرادی باید به جاهای بی آب و علف تبعید بشن تا حساب کار دست بقیه افراد این صنف بیاد. این بار اول نیست که افراد این صنف دارن پول از رژیم می گیرن و تبلیغ آمریکا و اروپا و اسرائیل و ترکیه و ... رو می کنند

کسی که با پول صدا و سیمای ایران یک عمری زندگی کرده و امروز بر می گرده می گه کدوم شیر پاک خورده ای دانشمند هسته ای کشور رو کشته و به بشریت خدمت کرده، کمترین مجازاتش 10 سال تبعید و ممنوع الخروجی هست​
خوب بهتر از جای بی آب و علف اینه که اصلا اسمی از اینها نبری . اونوقت اینجوری حسابی دردشان میگیره وگرنه چی کارش میکنی . 10 سال زندان براش میگذاری و بعد از 2 سال آزادش میکنی ؟ اونهم همین را میخواد . میخواد بگه من کی بودم و با من چه کردن بعدش بره اون ور آب و توی یکی از این شبکه ها استخدام بشه وگرنه بازیگر درست و حسابی که نیست که بتونه یک نقش درست و حسابی بازی کنه.
.
چرا تبعید؟
چون اولاً خشونت درش نیست. زندان کردن یا شلاق زدن یا هر تنبیه دیگه ای داد و بیداد راه می ندازه. اینطوری می گی طرف یک شهر دیگه داره زندگی عادی اش رو می کنه و تو زندان هم نیست، فقط حق نداره از اون شهر خارج بشه. بفرستن طرف رو شهرهای کوچک اطراف کرمان و زاهدان و ... تا بفهمن که این مدت چقدر مفت خوری کردن از پول این مردم

بعد هم از هر کس چیزی که براش مهم هست رو باید بگیری. برای این جماعت هیچ چیز مهم تر از ادای روشن فکری در آوردن و دور هم جمع شدن و ژست روشن فکری گرفتن نیست. اینطوری هم طرف رو از این چیزها محروم می کنی، هم اینکه چون ممنوع الخروج می شه و نمی تونه از ایران خارج بشه دیگه تا زمانی که داخل ایران هست نمیاد برای اون ور دم تکون بده

الان شرایط طوری شده که این افراد نون این ور رو می خورن، عشق و حالشون رو اون ور می کنند و سنگ اون ور رو به سینه می زنند

باید انتخاب کنند، یا ایران، یا کشوری دیگه. نمی شه پول رو این ور در بیارن ولی دلشون و خوش گذرونی و غیرتشون اون وری باشه

من با جریمه مالی خیلی سنگین هم موافق هستم. مثلاً جریمه های چند ده تا چند صد میلیونی. نه اینکه دولت فخیمه برگرده مالیات رو به این صنف ببخشه​
خوب چه خوب اول تبعید میشه بعد چند تا شبکه اونور آب براش تبلیغ میکنن که چه ظلمی در حق کسی که نظرش را بیان کرده شده و این شخص کی بوده و چی بوده و........ بعدش عم این شهرها که حساب وکتاب ندارند . یک شب یهویی غیب میشه و فردا سر از پاکستان در میاره و میره سفارت کانادا و یا آمریکا و یا هر جایی و میگه با من چه ها کردن و تقاضای پناهندگی میده و کارش هم توی یکی از اون شبکه ها آماده هست.[/QUOTE]
But it also remains true that the implementation of the dress code has kept becoming laxer and laxer over time. Compared to the early years of the Revolution, this is now on a different level.
In the first 1 or 2 year of revolution there was no dress code and it was Rouhani and a group of his like minded who enforced it little by little.

Last edited:

Country Latest Posts

Back
Top Bottom