What's new

Iranian Chill Thread

You dont have to answer this One bro, but im curious. Have you been in Physical contact with her?
The love that she gave me through whatsApp worth than physical contact. Unfortunately no I haven't seen her in person because I'm afraid she request me for suit or engage in love with me more than this ....

The love that she gave me through whatsApp worth than physical contact. Unfortunately no I haven't seen her in person because I'm afraid she request me for suit or engage in love with me more than this ....
Quran is there to help you. Why dont you Ask for help? I have Received help from him so thatd be my advice.

Quran is there to help you. Why dont you Ask for help? I have Received help from him so thatd be my advice.
اتفاقا همونشم انجام دادم همش منفی درامده ....

من آدم مذهبی به اون صورت خاص نیستم. ولی خب برای کارای مهم استخاره میکنم ببینم چی درمیاد. برای این خانم استخاره کردم همش منفی دراومده حتی فال گرفتم و درمیاد زندگی سختی همراه با درگیری و دعوا خواهید داشت ....

اتفاقا همونشم انجام دادم همش منفی درامده ....

من آدم مذهبی به اون صورت خاص نیستم. ولی خب برای کارای مهم استخاره میکنم ببینم چی درمیاد. برای این خانم استخاره کردم همش منفی دراومده حتی فال گرفتم و درمیاد زندگی سختی همراه با درگیری و دعوا خواهید داشت ....
Im not that religious guy also. But where is my Honor? I have to confess that i have Received help from him.

اگه وضعت خوبه سعی کن با پول راضیش کنی و بگو شرمنده ای. نه دلش بشکنه نه بی انصافی بشه در حقش. من زیاد تو فاز این جور مسائل نبودم یه بار رفتم سراغ یکی اونم نه نگفت. تو کل دوران دانشجویی یه دوست دختر نداشتم واقعیتش. شاید بگی امله :lol: ولی باعث شد قدر همسرم رو بیشتر بدونم. :enjoy:

Im not that religious guy also. But where is my Honor? I have to confess that i have Received help from him.

اگه وضعت خوبه سعی کن با پول راضیش کنی و بگو شرمنده ای. نه دلش بشکنه نه بی انصافی بشه در حقش. من زیاد تو فاز این جور مسائل نبودم یه بار رفتم سراغ یکی اونم نه نگفت. تو کل دوران دانشجویی یه دوست دختر نداشتم واقعیتش. شاید بگی امله :lol: ولی باعث شد قدر همسرم رو بیشتر بدونم. :enjoy:
ازدواج کردی؟

این طرف سه پیچ شده و هی گریه میکنه

روانیم کرده.. ول کن نیست میگم فکر کن من وجود نداشتم ولی ول کن نیست

پول که بهش خیلی خیلی دادم .. بیشتر از حد تصورت

خدا وکیلی اسیرم کرده ول نمیکنه :D
بعد خیلیم احساسیه هی میشینه گریه میکنه ... بهش میگم بابا من چه ارزشی دارم از ۸۰۰ کیلومتر اونور تر تو هی بشینی براش گریه کنی ... ولی ول نمیکنه

ازدواج کردی؟

این طرف سه پیچ شده و هی گریه میکنه

روانیم کرده.. ول کن نیست میگم فکر کن من وجود نداشتم ولی ول کن نیست
جدیدا آره. البته نه کامل. فقط محرم ایم

@Philosopher
How could our brother free himself from a sertegh human being? :hitwall:

I have no idea for lack of experience.

جدیدا آره. البته نه کامل. فقط محرم ایم

@Philosopher
How could our brother free himself from a sertegh human being? :hitwall:

I have no idea for lack of experience.
این طرفم تو شهر خودشون مدله .. به درد ازدواج نمیخوره

خانمت خوش اخلاقه؟

این طرفم تو شهر خودشون مدله .. به درد ازدواج نمیخوره

خانمت خوش اخلاقه؟
نه بابا مدل نیست. :lol:

باید تا الان به سلیقه من پی میبردی.

موضوع جذابیه. ولی شنیدم اسلحه زنها گریه است. مواظب باش گول نخوری.

آره خداییش. قابل توصیف نیست:smitten:

نه بابا مدل نیست. :lol:

باید تا الان به سلیقه من پی میبردی.

موضوع جذابیه. ولی شنیدم اسلحه زنها گریه است. مواظب باش گول نخوری.

آره خداییش. قابل توصیف نیست:smitten:
من طرف خودمو گفتم که تو شهر خودشون مدله

طرف من خداییش خوش قیافس و چیزی کم نداره ولی حرف گوش کن نیست

من طرف خودمو گفتم که تو شهر خودشون مدله

طرف من خداییش خوش قیافس و چیزی کم نداره ولی حرف گوش کن نیست
شرمنده فکر کردم جمله ات سوالیه.

همه چیز که قیافه نیست داداش. با این توصیفی که گفتی ولش کن. مجبور که نیستی

شرمنده فکر کردم جمله ات سوالیه.

همه چیز که قیافه نیست داداش. با این توصیفی که گفتی ولش کن. مجبور که نیستی
اره ولی دلم براش میسوزه ....

خیلی بی تابی و گریه میکنه ....

شاید باورت نشه ولی تو اینستاگرامش الان نزدیک دو ساله فقط برای من داره پست عاشقانه میذاره :D

البته دو ساله همدیگرو میشناسیم یه ساله رابطمون عمیق تر شده

اره ولی دلم براش میسوزه ....

خیلی بی تابی و گریه میکنه ....

شاید باورت نشه ولی تو اینستاگرامش الان تقریبا دو ساله فقط برای من داره پست عاشقانه میذاره :D
درک میکنم. سخته :D:D

درک میکنم. سخته :D:D
ولی بزودی ترکش میکنم ...

بهش گفتم اینستاگرامتو ببند تبلیغات هم‌ بیخیال شو. ولی میگه من آدم معروفیم و قبول نمیکنه ... منم میگم برو با همون اینستاگرامت ازدواج کن :D

Back
Top Bottom