What's new

Iranian Chill Thread

شاید دوستان باورشون نشه ولی من از اون دست ادما هستم که کلا با تکنولوژی مخالفم. به نظرم انسان زندگی خودش رو از دست داده. من به شدت کم از موبایل استفاده میکنم تلوزیون رو فقط واسه فوتبال نگاه کردن نگاه میکنم. کلا از ماشین ها خوشم نمیاد فقط این اینترنت هست که زیاد ازش استفاده میکنم که اونم اگه تفریح دیگه ای باشه بیخیالش میشم. کلا به نظرم زندگی انسان ها با تکنولوژی بی معنی شده. یعنی چی اخه یک نفر یک لیوان اب بخوره 13000 کیلومتر اونور تر خبرش پخش میشه. قدیم پادشاه میمرد یک ماه بعد خبر دار میشدن. من تقریبا مطمئن هستم این تکنولوژی تا اونجا پیشرفت میکنه که خودش باعث نابودی خودش میشه البته قبل از اون قطعا باعث نابودی خیلی از انسان ها میشه بعدش خودش.

شاید دوستان باورشون نشه ولی من از اون دست ادما هستم که کلا با تکنولوژی مخالفم. به نظرم انسان زندگی خودش رو از دست داده. من به شدت کم از موبایل استفاده میکنم تلوزیون رو فقط واسه فوتبال نگاه کردن نگاه میکنم. کلا از ماشین ها خوشم نمیاد فقط این اینترنت هست که زیاد ازش استفاده میکنم که اونم اگه تفریح دیگه ای باشه بیخیالش میشم. کلا به نظرم زندگی انسان ها با تکنولوژی بی معنی شده. یعنی چی اخه یک نفر یک لیوان اب بخوره 13000 کیلومتر اونور تر خبرش پخش میشه. قدیم پادشاه میمرد یک ماه بعد خبر دار میشدن. من تقریبا مطمئن هستم این تکنولوژی تا اونجا پیشرفت میکنه که خودش باعث نابودی خودش میشه البته قبل از اون قطعا باعث نابودی خیلی از انسان ها میشه بعدش خودش.
in ke shoud Terminator. vali moafegam.

orthodox-jews-2.jpg

upload_2013-11-26_13-53-10.jpeg

Both the same.

in ke shoud Terminator.
دقیقا همینه. پیشرفت تکنولوژیک انسان سرعتش بیشتر از سرعت انطباق خود انسان ها با تکنولوژی هست. از طرفی به نظر تو الان یک جنگ بین همین پاکستان و هند باعث نابودی بشریت نمیشه ؟ هر دو کشور از نظر تکنولوژی نظامی به حدی رسیدن که توان نابودی بشریت رو دارن.حالا تو همین زمینه نظامی حساب کن تخیلی ترین کشور مرکز افریقا هم جنگ افزار های مخربی داره. از طرفی علوم دیگه مثل علم رباتیک به شکل وحشتناکی داره جلو میره. شاید خیلی ها ندونن اما این ژاپنی های چشم بادومی ربات هایی ساختن که از حد تصور ما خارجه. به نظر شما اگه این ربات ها تا 100 سال دیگه پیشرفت کنن و هوش مصنوعی قدرتمند پیدا کنن و در جهان پخش بشن نمیتونن زندگی رو هم از خودشون هم از ما بگیرن ؟ متاسفانه دانشمندان در تمام دنیا علت پیشرفتشون این بوده که محدودیتی برای خودشون قائل نیستن. همانطور که استیون هاوکینگ عقیده داره داریم انقدر پیشرفت میکنیم که بلاخره به خاطرش نابود میشیم.

Back
Top Bottom