What's new

Iranian Chill Thread

تو چه عقده ی شدیدی ضد کشورت داری. ما بی شرف تو دنیا کم داریم اما مثل اینکه تو ایران زیاد پیدا میشن. تو بری اونور آب چی میشی. لابد یکی مثل محمد حسینی

میخاستم بگم تف به ناموس هرچی بی شرف، اما بی شرفا که اصلا این چیزا حالیشون نمیشه

یکی نیست بگه پلیده پست، نکته ی منفی دیگه ای هست که تو تریدا در مورد ایران بگی
Just show me a single product that farasoo made inside Iran or a single power that Green designed and built in Iran

تف به ناموس من اگه دروغ میگم ولی اگه راست میگم اونوقت تف به ناموس کی ؟
پاور گرین قدیمها طراحی سون تیم بود بعدا هم که طراحی های پاور شدن موس پدهم که گریفین هست موس و کیبورد هم که کوگار
اینهم از خود سایت گرین
http://www.green.ir/اخبار/tabid/91/ArticleId/214/.aspx
حدوداً چند سالی می‌شود که سبد محصولات برند GREEN متنوع‌تر شده و علاوه بر مونتاژ و واردات کیس و پاور و کولینگ محصولات جدیدی نظیر سیستم‌های نیمه آماده mini Barebone و کیبورد و ماوس را نیز به سبد محصولات خود افزوده است.

راستی به جای اینکه از حرفهای من ناراحت باشی اونجاهایی را که دروغ گفتم نشان بده

Last edited:
Just show me a single product that farasoo made inside Iran or a single power that Green designed and built in Iran

تف به ناموس من اگه دروغ میگم ولی اگه راست میگم اونوقت تف به ناموس کی ؟
پاور گرین قدیمها طراحی سون تیم بود بعدا هم که طراحی های پاور شدن موس پدهم که گریفین هست موس و کیبورد هم که کوگار
اینهم از خود سایت گرین
http://www.green.ir/اخبار/tabid/91/ArticleId/214/.aspx

راستی به جای اینکه از حرفهای من ناراحت باشی اونجاهایی را که دروغ گفتم نشان بده

تو تمام تلاشتو میکنی که از ایران بد بگی و تا اونجایی که ممکنه ایران رو پایین بیاری. این به نظر من یه رفتار احمقانس. چون اگه یه نفر یه نقطه ضعف و مشکلی داره اونو به دیگران نمیگه تا شخصیتش رو جلوی دیگران پایین نیاره. اما تو این کارو داری در قبال کشورت میکنی. همه جا از ایران بد میگی و تا اونجایی که ممکنه نقاط ضعفش رو میگی و اونو میکوبی. تو داری به کشورت و مردمت خیانت میکنی و این یه کار احمقانست. این فروم خیلی مهم نیست ولی اگه یه نفر عقل داشت سعی نمیکرد کشورش رو جلوی دیگران خراب کنه و همه جا نقاط ضعفشو بگه و اونو بکوبه. واقعا من نمیدونم تو چه جور ایرانی ای هستی که حتی یه کامنت رو ول نمیکنی که از ایران بد بگی

یه نفر نمیره نقطه ضعفاش رو جلو ‌دوستاش بگه اما تو داری اینکارو 24 ساعته درباره ی کشورت میکنی. مارو جلو دوستامون کوچیک میکنی و دشمنامونو خوشحال میکنی.

0DBDB637-0D45-48AD-A6F4-CFF9694BAFA1.jpeg

تو تمام تلاشتو میکنی که از ایران بد بگی و تا اونجایی که ممکنه ایران رو پایین بیاری. این به نظر من یه رفتار احمقانس. چون اگه یه نفر یه نقطه ضعف و مشکلی داره اونو به دیگران نمیگه تا شخصیتش رو جلوی دیگران پایین نیاره. اما تو این کارو داری در قبال کشورت میکنی. همه جا از ایران بد میگی و تا اونجایی که ممکنه نقاط ضعفش رو میگی و اونو میکوبی. تو داری به کشورت و مردمت خیانت میکنی و این یه کار احمقانست. این فروم خیلی مهم نیست ولی اگه یه نفر عقل داشت سعی نمیکرد کشورش رو جلوی دیگران خراب کنه و همه جا نقاط ضعفشو بگه و اونو بکوبه. واقعا من نمیدونم تو چه جور ایرانی ای هستی که حتی یه کامنت رو ول نمیکنی که از ایران بد بگی

یه نفر نمیره نقطه ضعفاش رو جلو ‌دوستاش بگه اما تو داری اینکارو 24 ساعته درباره ی کشورت میکنی. مارو جلو دوستامون کوچیک میکنی و دشمنامونو خوشحال میکنی.
آدم بهتر حقیقت را خودش بگه تا دیگران بیان بگن شما دروغ میگی وحقیقت یک چیزدیگه هست . شما مطمین باش من اگه در مورد فراسو و گرین حقیقت را نمیگفتم یک نفر دیگه میامد میگفت ایرانیها دروغ میگن و حقیقت یک چیز دیگه هست .

در مورد ساخت قطعات کامپیوتر هم ما اگر یک عده حمایت میکردن حداقل در زمینه طراحی و ساخت پردازنده تا حالا در حد چین بودیم ولی از پردازنده طراحی ایران حمایت نشد تا توی تاریخ گم شد.
همین اتفاق در باره سیستم عامل اتفاق افتاد و ما الان تمام زیر ساختهای نظامی و صنتی خودمان را بر پایه سیستم عامل ویندوز که رسما پر از ابزار جاسوسی هستش و متنش هم بسته است و نمیدونیم چیه قرار دادیم . در حالیکه توی 10-12 سال گذشته حداقل 5-6 تا ارایه لینوکس توسط گروههای مختلف ایرانی داشتیم که هیچ کس حتی یک نگاه هم به اونها نکرد تا به فراموشی سپرده شدن بعد ما توی سیستمهای بانکیمان از ویندوز ایکس پی استفاده میکنیم و ناو دماوند سیستم عامل کامپیوترهایی که کنترلش میکردن یک نرم افزار جاسوسی بزرگ به اسم ویندوز بود
این حقیقت هست تمام موارد بالا را هم من نگفتم اینها را غیر ایرانی ها به ما نشان دادن اگه الان هم اونها را انکار کنیم اولش که هیچ وقت کسی به فکر اصلاح اون مشکلات نمیافته ثانیا هموهایی ک این نکات را قبلا گفته بودن دوباره میامدن و اینجا بیانشان میکردن

It's the gist of the article
The United States has warned that Iran could create a new malign force akin to the Islamic State militant group (ISIS) and said Saudi Arabia was an ideal partner to help contain the revolutionary Shiite Muslim power in the Middle East.

we think Iran may build a group like Isis after spending billions fighting it, so we must align ourselve with KSA that already built ISIS and Al-Nusra and other group like them

جان بولتون: آن‌قدر رژیم ایران را فشار می‌دهیم تا مغزشان بیرون بزند

۲۳ آبان ۱۳۹۷اخبار مهم روز, ايران, تحریمها و سرنگونی

3D89FF3A-B2AC-4478-95A3-A4DF78DCF415_w1023_r1_s-561x315.jpg

یک هفته پس از بازگشت تحریم‌های سنگین اقتصادی علیه ایران، جان بولتون، مشاور امنیت ملی ایالات متحده، روز سه‌شنبه، ۲۲ آبان، گفت که آمریکا فشار بر جمهوری اسلامی را آن‌ قدر افزایش خواهد داد «تا شیره‌اش کشیده شود».

به گزارش خبرگزاری فرانسه، جان بولتون که در آستانه حضور در یک همایش در سنگاپور سخن می‌گفت با اشاره به حکومت جمهوری اسلامی گفت: «فکر می‌کنیم حکومت [جمهوری اسلامی] تحت فشاری واقعی قرار گرفته و قصد و نیت ما این است که این فشار را بسیار سنگین کنیم.»

او در ادامه گفت: «یا به قول انگلیسی‌ها، آن‌ قدر فشار را زیاد می‌کنیم تا هسته از پوست بیرون بزند»، که معادلی است قابل مقایسه با «کشیده شدن شیره» فرد یا حکومت در فارسی.

این اصطلاح یا ضرب‌المثل وقتی محبوب شد که یک سیاستمدار محافظه‌کار بریتانیایی در پایان جنگ جهانی اول در سال ۱۹۱۸ آن را در سخنرانی خود درباره گرفتن غرامت از آلمان شکست‌خورده در جنگ به کار برد.

www.aftabkaran.com/2018/11/14/-جان-بولتون-آن‌قدر-رژیم-ایران-را-فش

Last edited:

Latest posts

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom