What's new

Iranian Chill Thread

تعطیلات تابستانه ... خیلی وقف این دو کلمه برام بی معنی شده .....:(

رپتور جان عجب چشمی زدی ما را
خدا بگم چی کارت کنه
:lol:

خدمت دوستان عزیزم بگم

پیرو همون لذت بردن از تعطیلات تابستانه قصد سفر داشتم اما العان تمام بدنم کوفته هست البته جاییم نشکسته

مخلوطی از کمر درد و زانو درد و گیجی و یک ماشین تازه خرید اسقاط شده, نتیجه کوباندن پراید به پیکان در 80 کیلومتر بر ساعت می باشد

پیکان افسانه ای که نتوانست جان مرا بگیرد و به هدفش نرسید

1.JPG

این هم چیزی که من درش بودم و جانم را نجات داد
:cry:

Captured.JPG

پلیس , راننده *** پیکان را مقصر اعلام کرد . مرد* *** مثل ** پیچید جلوی من و راه رو بست
;)
ملالی نیست من نیز از زنده ماندن خویش خوشحالم و در فکر اوتول از دست رفته مویه می کنم

دوستار همگی شما

بخشی بود از سفرنامه ابو شهریار
94 سی ام امرداد

Last edited:
رپتور جان عجب چشمی زدی ما را
خدا بگم چی کارت کنه

خدمت دوستان عزیزم بگم

پیرو همون لذت بردن از تعطیلات تابستانه قصد سفر داشتم اما العان تمام بدنم کوفته هست البته جاییم نشکسته

مخلوطی از کمر درد و زانو درد و گیجی و یک ماشین تازه خرید اسقاط شده, نتیجه کوباندن پراید به پیکان در 80 کیلومتر بر ساعت می باشد

پیکان افسانه ای که نتوانست جان مرا بگیرد و به هدفش نرسید

View attachment 249312

این هم چیزی که من درش بودم و جانم را نجات داد
:cry:

View attachment 249314

پلیس , راننده کور پیکان را مقصر اعلام کرد . مردک کاوچران مثل خر پیچید جلوی من و راه رو بست
;)
ملالی نیست من نیز از زنده ماندن خویش خوشحالم و در فکر اوتول از دست رفته مویه می کنم

دوستار همگی شما

بخشی بود از سفرنامه ابو شهریار
94 سی ام امرداد
:(
Hamin ke khodet chizi nashodi, hamin khoub hast. ishaallaa yek maashin e behtar mikhari ;)

Dear @Serpentine
Will you please unify your posts in this thread with the type of other posts, bro.
I'll appreciate that.
Photo TimeLine of Human History
Congratulations on the new title bro. You should be active on forum more often, you barely visit now.

Omidvaram dg az on dava haie talkh ro beine shoma va saierin nabinim inja. :D

It's already done. ;)

:(
Hamin ke khodet chizi nashodi, hamin khoub hast. ishaallaa yek maashin e behtar mikhari ;)

خیلی چاکریم
اره قربونت برم . گربه ایرانی هفت تا جون داره
:cheesy:

پس از تصادف در پیکان باز شد . زن و بچه راننده پیکان از در سمت راست به بیرون پرت شدند
و اوضاعشون هم خراب بود

ولی خوب کابین پراید سالم موند . من مثل همیشه کمربند رو بسته بودم و از جام تکون نخوردم
فقط یخورده گردنم کشیده شد و زانوم پرس

یادم میاد خیلی عادی اومدم پایین و فیوز ماشین رو کشیدم و شروع کردم به گرفتن چند تا عکس ...
بعدش هم از ماشین فاصله گرفتم چون هوا گرم و احتمال اتش سوزی وجود داشت

خیلی جنتلمن روی گارد ریل نشستم تا پلیس و راهداری و اورژانس و یدک کش اومدن
:enjoy:

قسمت بعدی پیام اضطراری/ من نباید زنده بمانم رو باید از تصادف من درست کنند
فکر کنم این هفته نشنال جئوگرافیک نشونش بده
:partay:
------------------------------------------------------------------------------
@New

اقا من هم تبریک می گم
;)

هوای بروبچ رو بیشتر نگه دار
جای دوری نمیره با مرام
:big_boss:

------------------------------------------------------------------------------
khoda ru shokr ke khoobi dadash . vaghean narahat shodam

joonet salamat aziz . mashin fadaye saret dadash .

sadaghe yadet nare

قربانت
حتما یادم نمیره

Last edited:
:D

Look at the post I quoted, he asked me to unify my post so it look like others in his thread. :)
Oh no,I thought to recover some action against some spicy constipated anti-iran theorist.I mean,I expected that you could have issued some warning to such poster,but oh well..it is another boring thread merge! :D

Regards

Dear @Serpentine
Will you please unify your posts in this thread with the type of other posts, bro.
I'll appreciate that.
Photo TimeLine of Human History

Thanks bro.
The hell ? :lol:

you're a "think tank" ? lol lol

Tabrik

ishala yek review az raftaret dashte bashi va mohtaramane tar barkhord koni ba afrad .

hamoon @islam shall be the winner ru ma kheyli doost dashtim be khoda .

پیکان افسانه ای که نتوانست جان مرا بگیرد و به هدفش نرسی
khoda ru shokr ke khoobi dadash . vaghean narahat shodam

joonet salamat aziz . mashin fadaye saret dadash .

sadaghe yadet nare

خیلی تند میری برادر

رگ گردن تو از من که کلفت تر نیست

تمام حرف هایی که اینجا زده میشه حدس و گمان هست

آخه شما از پرتاب یه پروتوتایپ تشخیص دادی که موشک دان گرید شده !؟

می دونم انتظار یه ظاهر جدید داشتید

ولی یه نگاهی به سایوز روسها بندازید

بعد 60 سال هنوز به طراحی موشک دست نزدن

وقتی یه چیزی خوب کار می کنه مدرنیزه می کننش

تغییری توش نمی دن

این موشک خیلی هم خوبه ... بهتر هم خواهد شد
من اصلا به ظاهرش کاری ندارم
داین گرید هم نشده ریده مان گرید شده
چطور دم از افزایش دقت میزنن وقتی که توی نمونه به قول شما پروتوتایپ دقت کاهش هم پیدا کرده؟ صد رحمت به زلزالهای سپاه
اون دود موشک رو چی میگی که انگار داره داد میزنه بیاید منو بزنید؟

من هیچ دلیلی ندارم که بخوام پس رفت رو پیشرفت فرض کنم هر وقت این عیبهاش رفع شد اون وقت ما هم میگیم خوبه
پدر کشتگی هم با وزارت دفاع نداریم - البته ریدمان های تاریخیشون در یاد همه هست

Congratulations on the new title bro. You should be active on forum more often, you barely visit now.
Thanks bro, I'll do my best

@Serpentine bro,
I think the photo in the first post of that thread is not loading properly, or it might be a problem with my PC, but if you too have problem seeing the photo in the first post of that thread would you please replace it with the photo in the link below.
http://www.pentecostaltheology.com/wp-content/uploads/2015/03/World-History.jpg
BTW, as that thread is almost done, may you please transfer it to a more appropriate location, I mean section.
Thanks in advance.

Thanks my dear,
I'll do my best to be a good representative of Iranian rich and deep-rooted culture on this forum.
And please never deprive me of your always constructive and goodwill criticisms.
Thanks

Last edited:
آخه من نمیدونم شما چرا همه چی را به روحانی و احمدینژاد نسبت میدی
فاتح 110 که مربوط به سال 2002 و دوران خاتمی است در ضمن طراحی اون هم مال Iran Aviation Industries Organization (IAIO) هستش
واسه همون دلیلی که اون وضع رونمایی قاهر رو گردن احمدی نژاد انداختن
------
اون فاتحی که ما در موردش بحث میکنیم و به دقتش مینازیم محصول هوافضای سپاه هست
وزارت دفاع هم فقط مسئول تولید انبوهش بود تا الان که دیگه مسئول ریده مانش شد

واسه همون دلیلی که اون وضع رونمایی قاهر رو گردن احمدی نژاد انداختن
------
اون فاتحی که ما در موردش بحث میکنیم و به دقتش مینازیم محصول هوافضای سپاه هست
وزارت دفاع هم فقط مسئول تولید انبوهش بود تا الان که دیگه مسئول ریده مانش شد
من نمیدونم اولش مال کجا بود ولی فکر کنم توی یک بریده روزنامه که در باره فتح توی ایران دیفنس نت یک نفر گذاشته بود گفته بود که طرح فاتح یک پایان نامه دانشگاهی بوده که بهش توجه شد و نتیجه اش این خانواده موشک بود.
الان هم به نظر من این فاتح 313 تنها مشکلی که داره اینه که خواستن چند تا سیاست مدار را آروم کنن یک مقدار زود رونماییش کردن وگرنه مطمین هستم همین الان هم دارن روش کار میکنن تا 5 الی 6 ماهه دیگه هم که تنظیم هماهنگسازی زیر سیستمهای اون آماده بشه , تبدیل یه یک موشک میشه که فقط آمریکا و روسیه میتونن بگن یک چیزی در کلاس اون دارن.
این وضع رونماییها هم بخاطر اینه که متاسفانه توی کشور ما اجازه میدن هروقت سیاست مدار ها یک جا کم آوردن از نیروهای مسلح نابه بگذارند.

Back
Top Bottom