What's new

Iranian Chill Thread

Hmm, is like bones from sheep. :lol:

photo_2015-05-16_21-05-30.jpg

I said, Soheil brother, what topic are you discussing?

Norwegian suicide ship damaged our oil facilities !

Dadash chera asabe khodemuno khurd konim vase ye sri heyvan? Man alan chand vaghtie tasmim gereftam dari vari ha ru tu internet nakhunam ta asabam khurd nashe.

منظورم خود کامنتها نبود
منظورم مدیریت نادرست کامنتها توسط صاحب پیچ(پرس تی وی) بود

کاری خوبی می کنی ... وقت ادم ارزش داره

منظورم خود کامنتها نبود
منظورم مدیریت نادرست کامنتها توسط صاحب پیچ(پرس تی وی) بود

کاری خوبی می کنی ... وقت ادم ارزش داره
Eeee rast migi page vase press tv hast, deghat nakarde budam. Khak bar sare press tv, ridan vaghan

Eeee rast migi page vase press tv hast, deghat nakarde budam. Khak bar sare press tv, ridan vaghan

قبلا پاک می کردن ... یه عده گفتن آزادی بیان و اینجور کس شعر ها

دیگه پاک نمی کنه

حالا عربا بیان فحش بدن

این ما هستیم که تا دسته داخلشان هستیم

دوستان یک سوالی داشتم شما دوست دارین سرویس دست شوییتون یک پنجره داشته باشه به اتاق؟​

دوستان یک سوالی داشتم شما دوست دارین سرویس دست شوییتون یک پنجره داشته باشه به اتاق؟​

o_O

یه پنجره هم به حال پذیرایی و... داشته باشه تا صداها رو با ساراند 1 به 7 پخش کنه

Na

منم اومدم چیل ترید از دوستان یه سوال بکنم :

Chera in ajor maghz jammersat tu 90% az commentash jews va israel hast ? Jane man javab bedin

Islamic Iran will protect "oppressed" people : Ayatollah Syed Ali Khamenei | Page 2

Yani in giresh vaghan kojas ?

گلنار

@jammersat

730409376_69417.jpg

o_O

یه پنجره هم به حال پذیرایی و... داشته باشه تا صداها رو با ساراند 1 به 7 پخش کنه

گلنار
بی شوخی گفتم. برام خیلی عجیبه... واقعا خیلی دوست دارم این موجود رو بشناسم.

:o:

منظورت چی بود رفیق?

منظورت این بود که اراجیف این حرامی ها رو نخونیم

================

In ablah inja neveshte "iran does indeed protect oppressed people , iran has more jews than pakistan and india combined."

Akhe mozue in thread che rabti be jews va israel dare? Guz be shaghighe che rabti dare!

Islamic Iran will protect "oppressed" people : Ayatollah Syed Ali Khamenei | Page 2

Vaghan chera har threadi mire michasbunatesh be israel va jews!

من دنبال یه آهنگ جدید از سیاوش قمیشی هستم که خیلی خوشم اومد ولی اسمشو ندیدم , یه چیزی به قشنگیه گریه کن قدیما , فرنگیس و جزیره رو چک کردم اونا نبودند , شما نمودونین کدوم آهنگ سیاوش قمیشیه؟

یه آهنگ دیگم بود که تو مایه های تکنو بود یه جورایی موزیک ویدئوشم عجیب غریب بود شما نمیدونین کدومه؟

منظورت چی بود رفیق?

منظورت این بود که اراجیف این حرامی ها رو نخونیم

================

In ablah inja neveshte "iran does indeed protect oppressed people , iran has more jews than pakistan and india combined."

Akhe mozue in thread che rabti be jews va israel dare? Guz be shaghighe che rabti dare!

Vaghan chera har threadi mire michasbunatesh be israel va jews!

خب یهودی هام آپرسد هستند دیگه برادر , میگم ایران از هند و پاکستان هم بیشتر یهودی داره این خودش نشون میده حرف آقای رهبر چقدر درسته

Back
Top Bottom