What's new

Iranian Chill Thread

مثلا برخی اعضاء این فروم که جوری میرینند (ببخشید گلاب به روتون) به ایران و ایرانیها و هر چیزی که از ایران در میاد که انگا رخودشون کانادایی یا آمریکایی هستند...بدبختها نمیدونند که همون کشوری که بهش فرار کردن هم اونها رو هیچوقت کانادایی و امریکایی بحساب نمیاره و نخواهد آورد...و هر بدی از ایران بگی مستقیم شامل حال خودشون هم میشه...
امان از نادانی و هوش پایین که بلای جون خودشون و بقیه هموطنانشون شده...

You are too old to be this much Oghde-i. BTW, don't worry for Iranians living in North America. They are very successful people on average, and have higher income and education level compared to average white North Americans. North Americans are not like 3rd world peasants either, and have learnt to live in a diverse society, not like your type who show their inferiority complex whenever they see some people above themselves living happily and successfully in 1st world countries. ;)
PS. writing long rants would not help your butthurt, try pouring water where it burns ;)
من به شخصه حالم بهم میخوره از ایرانیهایی که با همه حماقت و سطح فکر پایینشون با همه بی فرهنگیشون با همه بی هویتی و گشادیشون فکر می کنند خودشون باکلاسن و فهمیده و بقیه نفهم و عقب مونده...

Yeah, this category precisely describes smart alecs like yourself ;)

صدا و سیما بلاخره داره شبکه هارو اچ دی میکنه

دهن سرویس ها اگه تصاویر با کیفیت نشون بدن ما اینقدر به گا نمیریم

سر همین قضیه سومار فیلم اچ دی پرس تی وی گالشون رو بست

جدیدا مثل اینکه فهمیدن چه خبره یکم آدم شدن

فقط می خوام یه بار دیگه بهانه دست اینها بدن

می رم تو ساختمون صدا سیما از دم در هرکی رو دیدم تا بالا میکنم

د آخه گاییدن مارو
توصیه میکنم قبل از اینکه این کار را بکنی بشین چند تا نفس عمیق بکش بعدش دو سه تا پارچ آب یخ پشت سرهم سر بکش :P . وگرنه همون دم در یک پنج شیش نفر می ریزن سرت یک بلایی بالای 18 سال سرت میارن :cry: .

Hi ... what is KAL-EL means ?
Thank you my friend. Welcome to PDF :)

Hello SOHEIL.

"KAL-EL" is Superman's kryptonian name.
A music fan ?
Come on Kal-El also is something a lot more interesting
Tegra - Wikipedia, the free encyclopedia

توصیه میکنم قبل از اینکه این کار را بکنی بشین چند تا نفس عمیق بکش بعدش دو سه تا پارچ آب یخ پشت سرهم سر بکش :P . وگرنه همون دم در یک پنج شیش نفر می ریزن سرت یک بلایی بالای 18 سال سرت میارن :cry: .

حالا من یه چیزی گفتم چرا جدی گرفتی !؟

اگر کسی جلوم رو نگیره باید تانکر ببندم به کمرم

می دونی تانکر چقدر گرونه !؟

Come on Kal-El also is something a lot more interesting
Tegra - Wikipedia, the free encyclopedia

Yes, I remember reading about this CPU which is code named "The KAL-EL"

in my case however, KAL-EL is the native kryptonian name of Superman. He is from the house of EL. His father being JOR-EL and his uncle being ZOR-EL.

Country Latest Posts

Back
Top Bottom