What's new

Iranian Chill Thread

@Ostad

Don't respond to my post if you're going to cry like a baby and curse me. I hate weak hearted people like you who become athiest right away because Western media demonized your people/religion.
possible, but you dont know me give it a try.:-)
 
guys i am in.or i am going to sabotage the company.
NdVoDc6sluXztZTJCMzHhJnljWbDmvlIqXDDS1iJP1Lv2MExtv6OwcPDysFpA3Gz.jpg

ok dude you are a made member now and our company is called shiraz outfit . we gonna make so much money until the end of prohibition. :big_boss:

thumb_HM-20134539910785369731379148345.7549.jpg
 
Last edited:
man een ghaza ha ham kheyli doost daram chon madaram dast pokhtesh aliye :D :lol:

khoresh khalal (kermanshahi hast een ghaza ) :

IMG_8249.JPG


koofte :

56484892191441228730.jpg


tahchin :

13677491678.jpg


dolme badenjoon :D

a03049442284102a.jpg
kesafad :D nazar baw man regime daram . by the way khoreshte khalal chiye? ghiafash havas angize az chi dorost shode?
 
kesafad :D nazar baw man regime daram . by the way khoreshte khalal chiye? ghiafash havas angize az chi dorost shode?
Che regimi? :D Calorie ye kam tar, ya charbi va injour chiz ha ra ham hazf kardi?

PS. Khoresht e khalaal, ountori ke man yek baar khordam, hamoun khoresht e Gheymeh hast, faghat charb va chili tar hast.
 
Che regimi? :D Calorie ye kam tar, ya charbi va injour chiz ha ra ham hazf kardi?
na faghat calorieye kamtar. salad ziad mikhoram. ye meghdar ezafe vazn daram mikhaastam beram badansazi mahiche besazam :D vali aval bayad chand kilooyi kam konam. dar kol regimaye kam calorie bara salamati kheyli monasebe .taghriban sabet shode ke piri ro ham ta hadi be takhir mindaze
 
Last edited:
kesafad nazar baw man regime daram .
i dont care :D i hate dentists :D lol


ghiafash havas angize az chi dorost shode?
are :( vaghean charbo chillie :(

goosht , khalal badoom , khalal peste (vase tazeen) , zereshk :D , limoo amani

hich rabti ham be gheyme nadare :|

.taghriban sabet shode ke piri ro ham ta hadi be takhir mindaze.
taghriban na , daghighan :D

tooye majaleye nature ham oomade .
 
na faghat calorieye kamtar. salad ziad mikhoram.
:tup:
faghat havaaset be salad dressing ha baasheh. ziyaad mayonnaise estefaadeh nakoni.
ye meghdar ezafe vazn daram mikhaastam beram badansazi mahiche besazam :D vali aval bayad chand kilooyi kam konam.
Na, majbour nisti ke avval vazn kam koni. in yek tasavvor e omoumi ye eshtebaah hast.
dar kol regimaye kam calorie bara salamati kheyli monasebe .taghriban sabet shode ke piri ro ham ta hadi be takhir mindaze
:tup:
 
i dont care i hate dentists lol
:astagh:
are vaghean charbo chillie
goosht , khalal badoom , khalal peste (vase tazeen) , zereshk , limoo amani
hich rabti ham be gheyme nadare :|
damn .more charbo chilli , more delicious :enjoy:


faghat havaaset be salad dressing ha baasheh. ziyaad mayonnaise estefaadeh nakoni.
na saladayi ke mikhoram aksaran full nakede :D albate ba abghooreo roghan zeytoono ab limoo. faghat asheghe rancham. harki azoonvar biad chandtayi sefaresh midam :tup:

20120508-ranch-hidden-valley-original.jpg


Na, majbour nisti ke avval vazn kam koni. in yek tasavvor e omoumi ye eshtebaah hast.
are migan felan ama roozi nim sa@ midavam.
 
na saladayi ke mikhoram aksaran full nakede :D albate ba abghooreo roghan zeytoono ab limoo. faghat asheghe rancham. harki azoonvar biad chandtayi sefaresh midam :tup:

20120508-ranch-hidden-valley-original.jpg
:lol: Are, ranch kheyli khoshmazzeh hast, man ham hamisheh sandwitch ke migiram, migam ke baraaye sauce az ranch bezanan :lol: vali vahshatnaak por calorie hast!!! Aslan saalem nist(albatteh taghriban hame ye chiz haye khoshmazzeh, saalem nistand!!! )
are migan felan ama roozi nim sa@ midavam.
Khoubeh, mitouni az cardio machine ha, mesle rowing machine ya treadmill ham estefaadeh koni. yek meghdaar ham tamrin ba vazneh ham hatman behesh ezaafeh bekon ;)
 
Back
Top Bottom