What's new

Iranian Chill Thread

آهنگ زیبا و بیادماندنی مال 10 سال پیش!

آهنگی حتی زیباتر مال 11 سال پیش

Last edited:
The girl says in french "i'm from allah , going back to allah" maybe @Hussein can help us? ju sui allah , ela allah ?!

Another nice video put by some turkish member of youtube , have you guys seen it before?

^^ The above is fictitious , this is about the sassanian army

Last edited:
jammersat salam,
she said "je suis là et ailleurs"
i am here and somewhere else
(the lyrics are about desire )

image-336675015f2bb0a6b437c0680d4d222c09f2aef52c9da089c20dfdc63c7c69fc-V.jpg

ممنوعیت استفاده از ادکلن در دانشگاه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۳۹

راهنمای «پوشش حرفه‌ای» هیات‌ علمی، کارکنان، دستیاران و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران، استفاده از ادکلن، ناخن مصنوعی و زیور‌آلات برای کارکنان این دانشگاه را ممنوع اعلام کرد.
n00004597-b.jpg

به گزارش گروه جامعه رویکرد، بر اين اساس استفاده از لباس‌های ساده، تمیز، متناسب با اندام، جلوبسته، مقنعه یا روسری از جمله ضوابط پوشش کارکنان این دانشگاه اعلام شده است.

همچنين در این راهنما آمده است: «ظاهر افراد در محیط دانشگاه و محیط بالینی باید ساده، مرتب و در عین‌ حال بدون آرایش باشد. به‌ استثنای یک حلقه یا انگشتر ساده، استفاده از سایر زیورآلات آشکار مجاز نیست و ناخن‌ها باید کوتاه، مرتب و تمیز ‌بوده و داشتن لاک و ناخن مصنوعی مجاز نیست.»

در این راهنما همچنین آمده كه بهداشت فردی شامل پاکیزگی مو‌ها و بدن الزامی است و استعمال عطر و ادکلن با بوی تند در محیط دانشگاه و محیط بالینی مجاز نیست. علی جعفریان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران هم با دفاع از ابلاغ این راهنما گفته «پوشش نامناسب در بیمارستان‌ها مانع دستیابی به اهداف درمانی می‌شود.»

رويکرد - ممنوعیت استفاده از ادکلن در دانشگاه

من با این طرح ها موافقم صد در صد .

دانشگاه جای این کارا نیست و باید یه فرقی بین یک نفر که خیر سرش دانشجوئه با یه آدم بیکار و و الاف خیابون باشه .

الان یکیش این دانشگاه خودم که خیر سرش آزاده اسلامیه ، خدا وکیلی اگه یکی از اونور دنیا بیاد توش دانشگاه رو با سکس کلاب اشتباه می گیره .

اصلا مهم نیست که طرف خارج فضای دانشگاه چطور میاد و میره ولی دانشگاه حرمت داره و جای این مسخره بازیا نیست که هر کی هر جوری حال کرد بیاد و بره .

آقا جاتون سبز امروز با دوستان آرامگاه سعدی بودیم
0009-m.meraji-saadi-tomb-sh.jpg

من بي مايه که باشم که خريدار تو باشم------- حيف باشد که تو يار من و من يار تو باشم
تو مگر سايه لطفي به سر وقت من آري ------- که من آن مايه ندارم که به مقدار تو باشم
خويشتن بر تو نبندم که من از خود نپسندم --------- که توهرگز گل من باشي و من خار تو باشم
هرگز انديشه نکردم که کمندت به من افتد -------- که من آن وقع ندارم که گرفتار تو باشم
هرگز اندر همه عالم نشناسم غم و شادي -------- مگر آن وقت که شادي خور و غمخوار تو باشم
گذر از دست رقيبان نتوان کرد به کويت --------- مگر آن وقت که در سايه زنهار تو باشم
گر خداوند تعالي به گناهيت بگيرد ------ گو بيامرز که من حامل اوزار تو باشم
مردمان عاشق گفتار من اي قبله خوبان -------چون نباشند که من عاشق ديدار تو باشم
من چه شايسته آنم که تو را خوانم و دانم ----------مگرم هم تو ببخشي که سزاوار تو باشم
گر چه دانم که به وصلت نرسم بازنگردم----------- تا در اين راه بميرم که طلبکار تو باشم
نه در اين عالم دنيا که در آن عالم عقبي ----------- همچنان بر سر آنم که وفادار تو باشم
خاک بادا تن سعدي اگرش تو نپسندي ------- که نشايد که تو فخر من و من عار تو باشم

@SOHEIL, stop posting stupid disgusting shit for ****'s sake!

من با این طرح ها موافقم صد در صد .

دانشگاه جای این کارا نیست و باید یه فرقی بین یک نفر که خیر سرش دانشجوئه با یه آدم بیکار و و الاف خیابون باشه .

الان یکیش این دانشگاه خودم که خیر سرش آزاده اسلامیه ، خدا وکیلی اگه یکی از اونور دنیا بیاد توش دانشگاه رو با سکس کلاب اشتباه می گیره .

اصلا مهم نیست که طرف خارج فضای دانشگاه چطور میاد و میره ولی دانشگاه حرمت داره و جای این مسخره بازیا نیست که هر کی هر جوری حال کرد بیاد و بره .

ادکلن چه ربطی به سکس داره؟ یعنی دانشجو باید بوگندو باشه؟ اقا این تحجره، اینقدر به پروپای ملت گیر ندید.

Last edited:
that's teh dirty mind of an akhood parast lol :P

I don't like hypocrites!

آقا جاتون سبز امروز با دوستان آرامگاه سعدی بودیم

علت اینکه ایرانی ها (خوشبختانه من خوشم نمیاد) به شعر و اینجور مزخرفات اینقدر علاقه دارند رو من هنوز نفهمیدم. فیزیک و ریاضی و غیره رو ول کردند ملت چسبیدن به کسشعر محض.

@SOHEIL, stop posting stupid disgusting shit for ****'s sake!

ادکلن چه ربطی به سکس داره؟ یعنی دانشجو باید بوگندو باشه؟ اقا این تحجره، اینقدر به پروپای ملت گیر ندید.

من از ادکلن حرف نزدم .

از پوشش حرف زدم .

دانشگاه جای پوشیدن هر نوع لباسی نیست ، حالا شما اسمش رو بزار تحجر یا هر چی که دوست داری

پوشش سکسی ای که تو جامعه و بعضی دانشگاه ها می بینیم چه بخوای چه نخوای جلب توجه می کنه اونم تو شرایطی که اکثر دانشجو ها مجردند و این نه تنها کمکی به دانشگاه نمی کنه فقط تمرکز و اعصاب دانشجو رو بهم می زنه .

علت اینکه ایرانی ها (خوشبختانه من خوشم نمیاد) به شعر و اینجور مزخرفات اینقدر علاقه دارند رو من هنوز نفهمیدم. فیزیک و ریاضی و غیره رو ول کردند ملت چسبیدن به کسشعر محض
جمله شما رو ادیت می کنم:
علت اینکه ایرانی ها (خوشبختانه من خوشم نمیاد) به کسشعر و ور زیادی و اینجور مزخرفات اینقدر علاقه دارند رو من هنوز نفهمیدم. فیزیک و ریاضی و شعر و ادب و هنر رو ول کردند ملت چسبیدن به کسشعر محض

Back
Top Bottom