What's new

IRAN will display its most advanced drone later this week

خوب اگه منظورتان رفسنجانی هستش هرچی زمان خاتمی نشان داده شد محصول زمان رفسنجانی بود و هر چی زمان احمدی نژاد نشان داده شد محصول زمان خاتمی

بله دوست عزیز من 100% با شما موافقم , اگه زمان خاتمی آزادی مد شد بخاطره همین 4 تا سد و کارخونه ی سیمانی بود که هاشمی راه انداخت وگرنه پشتوانه ی اقتصادی نبود که دختر پسرا بشینن تو پارک از هم لب بگیرن , البته این معاشقه ها متاسفانه زمان خاتمی به قشر محدودی معدود میشد که همین خودش باعث روی کار اومدن احمدی نژاد شد

دو حالت داره سهيل: يا سه خرداد خبري خواهد بود که هيچي.... وگرنه
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:triniti:
ميگن مومن هميشه بايد وصييتش آماده باشه

:angel:

دو حالت داره دوست عزیز یا قالیباف یا هاشمی

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:crazy_pilot:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سهیل ایندفعه من هم هستم. ولی سیستم من با دوستان فرق میکنه. من بلایی سرت میارم که خودت مجبور بشی:

:suicide::suicide2:

خوب اگه منظورتان رفسنجانی هستش هرچی زمان خاتمی نشان داده شد محصول زمان رفسنجانی بود و هر چی زمان احمدی نژاد نشان داده شد محصول زمان خاتمی

سلام

نظر شما محترمه ... متاسفانه تو این سایت امکان پست خصوصی دادن نیست که کمی بحث کنیم ....

سهیل ایندفعه من هم هستم. ولی سیستم من با دوستان فرق میکنه. من بلایی سرت میارم که خودت مجبور بشی:

:suicide::suicide2:

Eeee... !?

Pas man ham hastam !!! :D

سلام ... سهیل این آخرهاش هست ... اگه این عالی جناب سبزه قبا ( ملقب به عالیجناب سرخ پوش ) رئیس جمهور بشه همه ی طرحهای علمی و نظامی کشور تعطیل می شه ...

برادر من چه ربطی به رئیس جمهور دارد. تمام برنامه های نظامی و دفاعی، کلا تمام امور مربوط به دفاع و نظامی در حیطه ی رهبر و به طبع آن ستاد کل نیروهای مسلح می باشد.
رئیس جمهور تنها نقش هماهنگ کننده و تدارکاتچی دارد. تمام طرحهای نظامی در دولتهای مختلف برنامه شان از قبل ریخته شده است و ریخته می شود و به تصمیم دولت نیست که بخواهد دخالتی در آن صورت دهد.
خیلی از ادواتی که این چند سال اخیر رونمایی شده است از دولتهای قبل آغاز شده است و در زمان دولت آقای احمدی نژاد به پایان رسیده است.

برادر من چه ربطی به رئیس جمهور دارد. تمام برنامه های نظامی و دفاعی، کلا تمام امور مربوط به دفاع و نظامی در حیطه ی رهبر و به طبع آن ستاد کل نیروهای مسلح می باشد.
رئیس جمهور تنها نقش هماهنگ کننده و تدارکاتچی دارد. تمام طرحهای نظامی در دولتهای مختلف برنامه شان از قبل ریخته شده است و ریخته می شود و به تصمیم دولت نیست که بخواهد دخالتی در آن صورت دهد.
خیلی از ادواتی که این چند سال اخیر رونمایی شده است از دولتهای قبل آغاز شده است و در زمان دولت آقای احمدی نژاد به پایان رسیده است.

بسیار پست عالی و اینفورماتیوی بود به تعبیر دیگه رئیس جمهور فقط جو میده که این امر در دولت های نهم و دهم پررنگتر از قبل بود

این تاپیک چه ربطی به ریاست جمهوری و این چیزا داره؟؟؟

mass production and simple technology would make this like the Germans vs the Russians. or tigers vs swarms or t-34

can drones be equipped with rpg? imagine killing tanks from the sky

well the answer is yes
MOHAJER-1+UAS.PNG

but honestly if you want to attack tanks please do a favor to yourself and equip the drone with a guided missile instead of RPG . you would get far more better results with something like hellfire , Toofan or Kronet and .....

Latest posts

Back
Top Bottom