What's new

Huge Projects of Türkiye

I liked this guy so much: Ömer Gökçen Bayrakçı as OGB Records

And this one is extremely extraordinary.

Astonishing pictures, a friend of me who has too much money bought one of those drones second hand for 2000$ and smashend it into a tree. :D

zp5ulkl8.jpg

L4jrqjp.jpg

last 3 segments....

I'm not the only one. ;)

Thank you Arab brothers (Only the tip of the iceberg)

...
Well, today an Iranian pilot told me that I am looking for a job at Pegasus Airlines, I liked İstanbul so much and wanna to live here. Also all the Iranian planes are full.

And a Saudi technician ask me that what shall we do with that Galatasaray?

Last edited:
Hayatimda en guzel izledigim maclarindan biri. Bergkamp ve Henry Arsenal karsisinda Hagi, o zamanlar mac izlemek keyifli di.Simdik pek birsey anlamiyorum, yaslandik aqm.
:D

O zamanlar lisedeydim, bizim fenerli arkadaş. "Olm, buraya kadar bi şans geldiniz ama bu Leeds oyacak sizi".....Leeds yenilir. "Olm hadi Leeds'ide yendiniz hadi onuda geçtim, Arsenal lan Arsenal...rüyanızda yenemezsiniz adamları, yenin bütün okulu Cimbom formasıyla gezicem".... :lol:

O zamanlar lisedeydim, bizim fenerli arkadaş. "Olm, buraya kadar bi şans geldiniz ama bu Leeds oyacak sizi".....Leeds yenilir. "Olm hadi Leeds'ide yendiniz hadi onuda geçtim, Arsenal lan Arsenal...rüyanızda yenemezsiniz adamları, yenin bütün okulu Cimbom formasıyla gezicem".... :lol:
Allaaah, bu muhabbet başladı artık bitmez. Kovacaklar bizi şimdi...

Ozamanlar Turk futbolu yukselis zamanlari di, keyifle avrupa maclarini izlerdim. Simdik bakmak bile istemiyorum, yok adam duzgun oynayan.

Latest posts

Back
Top Bottom