What's new

Çay Bahçesi

PKK Terrorist caught on camera while masturbaiting... Olm hayvan oğlu hayvan lan bunlar :D Bizim özel harekat polislerinin olm napıyon sen anonsuna dikkat :D

aTPlayer

Yorumlara bak :D

pkk_1076.jpg

Now this is stupidity at its best, will people in Turkey ever learn about work place safety?

İzmir’de metro kazası güvenlik kamerasında

Workplace security in Turkey? I have 50kV XRay burns at my chest. It took 3-4 years to heal, but still I have hundreds of times more chance to get cancer than ordinary people.

Oh BTW it was a workplace accident. Both the company and us as rnd employee were guilty about this. Nobody cares workplace security in our country.

Last edited:
Workplace security in Turkey? I have 50kV XRay burns at my chest. It took 3-4 years to heal, but still I have hundreds of times more chance to get cancer than ordinary people.
What kind of work did you do?

PKK Terrorist caught on camera while masturbaiting... Olm hayvan oğlu hayvan lan bunlar :D Bizim özel harekat polislerinin olm napıyon sen anonsuna dikkat :D

Yorumlara bak :D

pkk_1076.jpg

Şimdi merak ediyorum, acaba hendekte beraber serhıldan yaptığı bir hevalin açılmış kıçındaki donu görüp mü azdı, yoksa fistan giyip kaçan hevalleri görüp mü? Belki de eşek görüp azmıştır, o da belli olmaz ya.

Şimdi merak ediyorum, acaba hendekte beraber serhıldan yaptığı bir hevalin açılmış kıçındaki donu görüp mü azdı, yoksa fistan giyip kaçan hevalleri görüp mü? Belki de eşek görüp azmıştır, o da belli olmaz ya.

Al bak kendin analiz et !

Bu adamlar kim bilen var mı ?

ImageUploadedByDefence.pk1452349053.410949.jpg

Vlogger filan dediler ama bilemedim, millet kuyruğa girmiş foto çektirmek için.

Back
Top Bottom