What's new

Çay Bahçesi

Kardeşim tartışmayı bırakalım. Sana bir soru sormak istiyorum.
Sizde bize yıllarca yetecek doğal gaz var mı ? Eğer varsa neden sizden çok almadık, putine yaranmak için mi ? Keşke siz karşılasanız inan daha pahalı olsun Türkiye' de kimse bir şey demez.

Mesut Yilmaz'in ve Ali Sen'in kazigi,
Rusya ile yapilan anlasmalar cok uzun vadeli ve yanlis sözlesmeler.

Azerbaycan hakkinda agzina geleni konushuyordun... hich olmasa shimdi utaniyormusun? Ayip olsun! Zor zamaninizda yine biz yaninizda olduk, halbuki bizim de ekonomimiz nerdeyse Rusiyada yashiyan 5 milyon Azerinin gonderdiyi paradan asili, hem de shu petrol fiyatinin az oldugu zamanda! yani biz parayi bosh verib de kardeshliyi secdik!

Rusya haydut Devlet dir !

Rus Sözcüsü PESKOV dün Azerbeycani da tehdit etti :
"Azerbeycan Türkiye'ye güvenip Ermenistan'dan Daglik-Karabagi geri almak icin askeri harekat yaparsa, Ermenistan yaninda savasiriz "

Yakın gelecekte Rusya Türkiyeyi köşeye sıkıştırmak ve Gürcistan-Azerbaycan koridorunu hem ulaşımı, hemde doğalgaz akışını kesmek için Ermenistanı kışkırtacak ve mudahale için zemin hazırlayacaktır. Buna hazırlıklı olmak için Turkiye henuz Gürcistan koridoru kapanmadan Azerbaycan'a Tugay seviyesinde bir mekanize birlik konuşlandırmalıdır. Ayrıca Azerbaycan Rusya dısı kaynaklardan silah alımını hızlandırmalı,gerekirse savaş ekonomisine geçmelidir.

Last edited:
I'm again in the "cumhurbaşkanlığı" agents stopping me in every 20 meters :(

Forumun ruhuna uygun mu bilmiyorum ama,

Makina Y. Lisans öğrencisi olan yakınım için önerebileceğiniz proje fikirlerini yazar mısınız?

Last edited:
Nope not joking, one them said "ellerini pantolunun cebinden çıkar" .......still in the meeting, bored very much....

They made show. Keep cool dude.

If he travels they knock out all around with jammers. Some people said there cars alarms and immobilizers got sometimes crazy.

Yakın gelecekte Rusya Türkiyeyi köşeye sıkıştırmak ve Gürcistan-Azerbaycan koridorunu hem ulaşımı, hemde doğalgaz akışını kesmek için Ermenistanı kışkırtacak ve mudahale için zemin hazırlayacaktır. Buna hazırlıklı olmak için Turkiye henuz Gürcistan koridoru kapanmadan Azerbaycan'a Tugay seviyesinde bir mekanize birlik konuşlandırmalıdır. Ayrıca Azerbaycan Rusya dısı kaynaklardan silah alımını hızlandırmalı,gerekirse savaş ekonomisine geçmelidir.

Rusyanin Ermenistan ile siniri yok. Aralarinda Gurcistan var...Rusya Ermenistana nereden birlik ve silah sevkiyayi yapabilir acaba ..??

Rusya Türkiye Azerbaycan karayolunda kullanilan Gürcistan yollarını kesmek için hamle yapacaktir muhakkak, buna kesinlikle izin vermemeliyiz elbet sıra Karabağ a gelecek asıl hesaplaşma o zaman olacak...

They made show. Keep cool dude.

If he travels they knock out all around with jammers. Some people said there cars alarms and immobilizers got sometimes crazy.
Sağ elimde poşet vardı, (içinde projeler var) sol elimde cebimdeydi....Acaba poşette patlayıcı, sol elimde de patlayıcının kumandası var diye mi düşündü acaba, ne biliim.... :)

Zaten her gören "poşette ne var" dedi......

Forumun ruhuna uygun mu bilmiyorum ama,

Makina Y. Lisans öğrencisi olan yakınım için önerebileceğiniz proje fikirlerini yazar mısınız?
Size önerilen projeler var mı ? Yoksa direk siz mi teklif etceksiniz ?

Benim bitirme projem "Yatay eksenli rüzgar türbini tasarımı, analizi, (matematiksel ve CFD kullanarak), küçük ölçekli model üretimi idi."

Rusyanin Ermenistan ile siniri yok. Aralarinda Gurcistan var...Rusya Ermenistana nereden birlik ve silah sevkiyayi yapabilir acaba ..??

Savunma anlasmalari var. Ermenistanda Rus askeri üssü var.

Sağ elimde poşet vardı, (içinde projeler var) sol elimde cebimdeydi..

Sana bir Bond canta hediye edelim. Aman posetle ciddi görüsmelere gitme:tup:

Savunma anlasmalari var. Ermenistanda Rus askeri üssü var.
Biliyorum. Ama Rusya Ermenistana birlik ve silah sevki yaparsa hangu ulkenin kara ve hava sahasini kullanabilir...cunku Ermenistanla kara ve deniz siniri yok??....

Tek secenek Hazar denizi uzetinden Irana. iran uzerindende Ermenistan olur..

Biliyorum. Ama Rusya Ermenistana birlik ve silah sevki yaparsa hangu ulkenin kara ve hava sahasini kullanabilir...cunku Ermenistanla kara ve deniz siniri yok??....

Tek secenek Hazar denizi uzetinden Irana. iran uzerindende Ermenistan olur..

Ruslar dinlemez. Zaten Abhazya ve Osetya de facto Rus kontrolünde. Thanks to IRAN.

Back
Top Bottom