What's new

Çay Bahçesi

Sen D'Alema yi hic duydun mu ? Onun yüzüne DALLAMA dedik , aptallasti !

Biz gezerken , sen daha babanin gözünde sehvet simsek' inden baska bir sey degildin.

Asik atmayin, kültürsüz ezik yabanci kültür hayranlari

@xenon54

Beni provoke ettigini düsünorsun, ama seni klavye basinda aglatirim !

Kutsal ATATÜRKÜ logondan sil, ona hakaret ediyorsun. GIT Taslitarla Cem evinden LES Kaldir

Biz gezerken , sen daha babanin gözünde sehvet simsek' inden baska bir sey degildin.

@xenon54

Kutsal ATATÜRKÜ logondan sil, ona hakaret ediyorsun. GIT Taslitarla Cem evinden LES Kaldir
La olum senin derdin ne her threadde basima üsüstün?

@xenon54 TERBIYESIZ INSAN

Oglum lafini tekrar kullanirsan, tepene gercekten binerim.

Sanalda saklanamazsin.

Buna inan !

Terbiyemi bozma YOKSA sana torunum derim ve anani da onun anasini da biryerden tanidgim ortaya cikar.

AHLAKSIZ INSAN .

@xenon54 TERBIYESIZ INSAN

Oglum lafini tekrar kullanirsan, tepene gercekten binerim.

Sanalda saklanamazsin.

Buna inan !

Terbiyemi bozma YOKSA sana torunum derim ve anani da onun anasini da biryerden tanidgim ortaya cikar.

AHLAKSIZ INSAN .
Agzini topla ve benimle ugrasma terbiyesiz herif, ne yaptim lan ben sana geldin burda anama küfür ediyorsun?

@xenon54. Ulan ahlaksiz serefsiz. Bir insana oglum dersen anasina küfretmis olursun. Sen bunu bilmeyecek kadar cahilsin !

Sen bana OGLUM dedin. Seni sosyal medyada bulacagim ,rezil edecegim ve daha fazla üzerime gelirsen hesabini soracagim.

@xenon54. Ulan ahlaksiz serefsiz. Bir insana oglum dersen anasina küfretmis olursun. Sen bunu bilmeyecek kadar cahilsin !
Oglum öylesine söylenmis bir laf, ben kimsenin anasina küfür edecek kadar karaktersiz degilim.

Sen bana OGLUM dedin. Seni sosyal medyada bulacagim ,rezil edecegim ve daha fazla üzerime gelirsen hesabini soracagim.
Hadi kolay gelsin ozaman, boyundan büyük laf etme.

Senin derdin ne taktin bugün bana.

Kolaysa, kolay. Basina istersen gelir.

Sen Türk Kültürü almamissin, Türkiye'de sakin ama sakin kimseye tartisirken OGLUM deme;
canindan olursun.

Benden uzak, Allah'a yakin ol.

Analar kutsaldir . BUNU UNUTMA.

Last edited:

3:11'deki fena :D

@bsruzm Yurtdisindan gencleri kazanmak icin cok ugrastik.
%10 nun aile ve genlerinden gelen GERCEK Türk ve Vatan sevgisi var.
Ama asil kabahat devletimizde, hep döviz kaynagi olarak görmüs onlari, Avrupalilari ise unut;
insan yerine bile koymamislar. Insanin yüregini cok yakan tablo.

Yazik. Cok yazik. Ama bu is sadece bayrakla alakali degil. Insan istedigi bayragi acabilir.

Yeterki terör örgütü bayragi acmasin. Buradan spor takimlarimiza uyari. Uluslararasi müsabakalarda yakinda gene sahaya köpek PKK bezi ile sicrayan maymunlar görecegiz.

Sevgili dostlar.
Herkesten rica ediyorum.
Profesyonel çizgiye ve özellikle nezaket kurallarına bağlı kalalım.
Argo ve hakaret vari laf kullanmayalım.
Herkese iyi geceler.

@xenon54

Değerli kardeşim nezaket ve bir sürü seviye sıralamasından bahsetmişsin...Cem evi ile yazdığın yazın tüm alevileri bu piçlerle aynı kefeye koymaktır.. Benim gibi alevi olan vatanına milletine bayrağına ve dinine bağlı kişilere hakarettir. Yazdıkların ile bahsettiklerin birbiri ile çelişiyor. İstirham ederim yazdıklarına dikkat et

@Cengaver Degerli kardesim, öyle bir amacim kesinlikle yok,aklimin ucundan bile gecmez. Bundan önceki postlarimda aksine bazi suistimal yazilarini okuyunca; bir cok Alevi ve Fellah akilli ve cok degerli, vatani ve milleti icin gözünü hicbir seyden sakinmayan cok yakin dostlarim oldugunu yazdim. Hatta tanidigim Alevilerin bazi aptalca ve cahil önyargilara ragmen, Cuma namazina gittigini ve Oruc tuttuklarini özellikle belirtmistim. Dünkü elestirim Alevi kardeslerimizin art niyetli "ateist" kisilerce Propaganda amacli kullanilmalari , kutsal mekanlarini örgüt merkezine dönüstürdüklerine ve toplumda kin ve nefret sacmalarina, hatta Atatürkü bile kirli amaclari icin kullanmalarina tepkim ile ilgilidir.
Bir süredir ufak bir ekip beni tahrik etmek icin elinden yapiyor , oglun , lan gibi sözler kullaniyor ve cocukca sacma resim ve YouTube kisa filmlerinle rencide ve hakaret pesinde. Tepkim ona, altinda yatan ve ortaya cikan zihniyete idi.

Bir kac gundur dikkatimi ceken bir sey var bilmiyorum siz dikkat ettiniz mi?

Her platformda ak parti desdekcileri oldurulen pkk'li resimlerini paylasarak alinan kelleler ile milletin gazini almaya calisiyorlar. Halbusiki acilim politikiasi ile mucadele yerien muzakere yapanlarin bugun geldigimiz noktanin tek sorumlusu olduklari halde.

Sanirim acilim rezilligini alinan kelleler ile kapatacaklarini zannediyorlar. 1 sehidimin yerine tum pkk'lilari les etseler yinede acimizi dindiremezler bunun farkinda degiller.

Back
Top Bottom